Amisulpryd - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Sytuacja się powtórzyła, drugi dzień po przerwanym ciągu zombie mode. Mimo przespaniu 10h zmęczenie i ciężkie powieki. Zdecydowałem się na przyjęcie 200mg amisulprydu. Mija 40 min od zażycia i chyba lek zdziałał cuda bo powieki się otwarły i nie czuję zmęczenia, piję kawę i jest na prawdę spoko- odżyłem. Prawdopodobnie przez jakiś tydzień sobie będę brał to 200mg amisulprydu i zero ćpania i mam nadzieję że to mnie postawi na nogi :)

Edit: Nawet jest delikatne pobudzenie , podoba mi się.

Mode proszę o scalenie.
  • 2761 / 613 / 0

Ciesz się, póki możesz, oby jak najdłużej. Lek ten długo był moim i kumpla remedium na zjazdy, znakomicie sprawdza się doraźnie. 50-letnia P. Jola chorująca na schizofrenię uznała ami za „pigułkę szczęścia”. Pozdr.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Google Maps pomoże zwalczać uzależnienia w USA?

Wszystko to w ramach Narodowego Miesiąca Odzyskiwania (z ang. National Recovery Month), do którego Google przygotował funkcję Recovery Locator.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Zrezygnowałem po jednym dniu bo miałem paraliż senny. Nie wiem czy olanzapina(noc), amisulpryd (rano) do tego nie doprowadził. Ale działanie świetne, stawia człowieka na nogi , znosi zmęczenie i czuć delikatną stymulację.
  • 64 / 5 / 0

Momentami na swoj sposob czuc cos co ktos moze nazwac aktywizacja😅.Tylko za pierwszym razem mordka sie cieszyla bardzo wiec cos tam musialo zdziałac.Nie zauwazylem negatywnego wplywu na samopoczucie w porownaniu do nie ktorych neuro. Jednorazowo sie zdazyla sroga dyskineza chyba po tym jęzor sam latał szczeka cala obolała szczekoscisk myslalem ze mi zęby wylecą bo slyszalem chrupanie 😅 Brane z wieczora pare razy powodowalo wkurwa i nie moznosc ulezenia w miejscu i ciagla chec wstawania i ruszania sie.Ale ogolnie polecam ten neuroleptyk.
  • 38 / 1 / 0

Czy to prawda ,że amisulpiryd w wysokich dawkach nie działa już przeciw depresyjnie ?
Nie mam schizofreni ale dostałem lek lek i mam go brać w łącznej dziennej dawce 400 mg. czy to nie za dużo ? Czy będzie działał aktywizująco przeciwdepresyjnie ? Czy trzeba zmniejszyć dawkę ?
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Tak , w dawkach 25-300mg jest stosowany przez psychiatrów w tym celu. Działa aktywizująco i polepsza nastrój czyli przeciwdepresyjnie. Dawka jednorazowo 400mg działa już jak neuroleptyk.
  • 38 / 1 / 0

A jak dostałem dawkę 200 mg. rano i 200 mg. w południe to za dużo ?
Zmniejszyć na 200 mg i 100 mg albo 150 mg. i 150 mg ?
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Nie zmniejszać , zaufać psychiatrze najlepiej.
  • 38 / 1 / 0

Ale czy w takiej dawce Amisulpryd nie straci dzialania antydepresyjnego ?
Co do zaufania psychiatrze. Moj psychiatra to moj "dobry kolega" ale mimo wszystko uważam ,że sam siebie znam najlepiej więc nie chce stracić działania antydepresyjnego
  • 7241 / 725 / 0

[mention]TheMan13[/mention]
Nie kombinuj sam z lekami bo zrobisz sobie krzywde.Wroci psychoza czy jaka tam choroba na co bierze owy lek.Bierzesz i tak male dawki, ja biore 1600 mg %-D
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata