Amfetaminy (różne) + Beta-ketony

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 327 / 6 / 0

jak wygląda mix pentedronu z amfetaminą ? groźnie ?
  • 32 / / 0

5-API 100 mg + 3mmc 200mg + etylon 200mg? testował ktoś? ja będę miał okazję w sobotę i pewnie to ja o tym opowiem pierwszy :D ale nie szkodzi zapytać, co do szczegółów to planuje wszystko na raz do szklanki z sokiem i wypić, a i dla stymulacji będzie pewnie zaciągane bufedronem :)

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Wpadł diler narkotyków. Miał tabletki ekstazy w kształcie głowy prezydenta

Zarzuty posiadania nielegalnych substancji usłyszał mieszkaniec amerykańskiego stanu Floryda, w którego domu znaleziono narkotyki. 23-latek miał m.in. tabletki ekstazy w kształcie głowy prezydenta USA Donalda Trumpa.
Użytkownik nieaktywny
  • 29 / / 0

hm.. widzicie sens w mixie amfetamina + pentedron lub bufedron? Może nie mix tak dosłownie, ale żeby dorzucić później penta albo bufa?
  • 5058 / 193 / 8

Raczej bufedron, i chyba lepiej przed amfetaminą. Choć co za różnica, na zjeździe ketonowym i tak wciągniesz co tylko będziesz miał pod ręką. :rolleyes:

TRD

• 597 / 1 / 0

Można dorzucać NEB'a po amf? dajmy na to 200mg amf bombka (słaba, mniej nie robi) + po jakis 1.5h 100mg NEB'a ? czy ne bardzo? :)

fajno by było panowie i panie, jeśli by ktoś był w stanie odpowiedzieć mi jeszcze dziś. Także jeśli, drogi użytkowniku, czytasz tego posta i posiadasz niezbędną wiedzę, poświęć mi proszę 5 minut swojego czasu i wypowiedz się :blush: (czemu emotka ;blush; wygląda jak ;zzz; ? :> %-D)
  • 2338 / 1 / 0

Raczej nic Ci się nie stanie, ale po co chcesz to miksować?

TRD

• 597 / 1 / 0

Bo amf już się skończyła a mam troche pracy jeszcze nad stroną internetową :/ potrzebuje polecieć troche dłużej. Dziękuję za odpowiedź :)

Edit: Potwierdzam, przeżyłem, wszystko standartowo. Nawet jakby bardziej euforycznie ten neb ale może mi się tylko wydawać. Ogólnie jest wporządku, ani mega wyjebany ani mega zmęczony, bez jakiś wjazdów na ciało. Pzdr

Edit2: Nawet udało się coś zjeść :)
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2013 przez Cienista Marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Scalono.
  • 34 / 5 / 0

na trzech, tolerka dosc duza bo jadlem wczoraj caly dzien, jaki przyniesie efekt?:)
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2013 przez Cienista Marchewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono.
  • 388 / 17 / 0

3mmc + feta??
  • 683 / 7 / 0

Jak najbardziej tyle ze nie przesadzaj z dawkami. fety najlepiej tak 1/2 takiej dawki standardowej.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata