Amfetaminy (różne) + Beta-ketony

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 3831 / 139 / 13

Z koksem się nie miesza. Wszędzie o tym piszą... Co do mefa - nie wiem.
  • 410 / 4 / 0

amf+etkat (kryształ, nie puder), co o tym myślicie? sama amf, jak i sam etkat za słabo klepią

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Rosyjska mafia przemyciła przez Polskę setki kilogramów haszyszu (+video)

Ponad 800 kg haszyszu o wartości 41 mln zł, przemycił z Hiszpanii przez Polskę do Rosji, gang rozpracowywany przez lubelskie „pezety” Prokuratury Krajowej.
  • 1167 / 12 / 0

Czy moge 4-FMA zmieszac z bufedronem lub etkatem?
  • 1104 / 55 / 0

Nie odczuwałem żadnych nieprzyjemności a mieszałem wszystkie wymienione 3 substancje ;)
  • 5049 / 192 / 8

N: Piracetam brany codziennie, 1,6-2,4h. Stymulanty typu MRA (monoamine release agent) ostatni raz 2 miesiące temu.
T: 45mg 2-FMA p.o.
T+1,5h: 50mg 2-FMA p.o.
T+3,5h: 100mg 4-metylobufedron p.o.
T+5h: 4-metylobufedron p.o.

Z początku fajna stymulacja, opis samego 2-FMA dostępny tutaj. Potem dorzuciłem 4-MeMAPB. Po pierwszym rzucie - bez większych zmian, wszystko w porząsiu. Potem dorzuciłem kolejną setkę. Siedzę sobie, piszę w Writerze, nagle JEB. Zrobiło się leniwo, euforycznie. Skądś znam ten stan - 4-MEC. Jest ciekawie. Lekko psychodelicznie, delikatne wizuale i zaburzenia percepcji są zauważalne.

Nie spodziewałem się tego. :-|
Użytkownik zbanowany
  • 1474 / 7 / 0

Gorąco polecam (nie zachecam) miks metafetaminy z mefedronem....

Krecha ice'a około 120-130mg + pi razy okno po 45'iu minutach 75mg 4mmc również w nosek.
Euforia przewyższa kilkukrotnie te po samej mecie czy mefie. Tylko cholernie mocno napierdala serducho i keton wchodzi baaaardzo inwazyjnie...
I mała rada dla tych co zechcą próbować... Przyszykujta sobie coś na ciśnienie i dobrze jest mieć mefedronu na kilka kresek, a piko chociaż na dwie wrzutki... Po zejsciu mefa, mete czuć wyraźnie słabiej
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2012 przez Qlim, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 984 / 2 / 0

mix morderca serca

edit: dojebał bym MDMA do tego
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2012 przez toshiro mifune, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

Dojebałem dzisiaj takiego mixa
MDMA 210mg (84%) oral + 2x50mg MDMA-sniff + 1,3g (420+600+280) etylonu + 350mg 4-Metylopentedronu... i co ? jeden wielki chuj , prawie w ogóle nie podziałało...
Użytkownik nieaktywny
  • 857 / 1 / 0

@Modyfikowany Bigos: Po samej ilosci MDMA powinienes tylko lezec na kanapie i robic ufff, puff, uff, puff, abgrhhh ufffff, pufff mhuxax - pamietac wejscie i zejscie substancji ;). To opcja dla normalnego osobnika. Widocznie jestes rozkurwiony juz powaznie innymi ketonkami czy samym tripowaniem na MDMA non stop. Ewentualnie miales chuj a nie MDMA a na inne substancje zawarte w mixie masz mega tolerke. Masa opcji dlaczego niezadzialalo.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

Zapomniałem że byłem kurewnie wyruchany z serotoniny po wrzucaniu w siebie 4-FMA ,2-FMA i etylonu na przemian kilka dni wstecz... (we wtorek skonczyłem) :wall:
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2012 przez Modyfikowany Bigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata