Amfetaminy + Leki psychotropowe

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

KZK

• 6 / / 0

Od ok. 2 miesięcy biorę Paroksetyne 20mg co rano i chciałbym przywalić fety. Odstawić paro na kilka dni? Próbował ktoś coś na paroksetynie?
I jeszcze co mogę, a co nie na paro?
  • 1171 / 260 / 0

feta na paro działa lepiej niż bez paro, rada do piekła ale skoro pytasz, to masz.

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Służba Więzienna: Od początku roku prawie 70 prób przemytu do zakładów karnych

Funkcjonariusze Służby Więziennej od początku roku prawie 70 razy zapobiegli próbom przemycenia do więzień niedozwolonych przedmiotów, które były ukryte w paczkach, przy osobach odwiedzających lub w tzw. przerzutkach - powiedział we wtorek PAP ppłk Bartłomiej Turbiarz z Centralnego Zarządu Służby Więziennej.
  • 3 / / 0

Ja testowałem fete solo oraz fetę + sertalinę ---> dla mnie bez różnicy , jedynie przy Sertalinie (jak i innych SSRI) i fecie - dziwnie jest z El Siusiako :zombie:
  • 385 / 51 / 0

Próbowałam z sertraliną i było okej, do czasu aż raz nie wciągnęłam kreski około 4 rano, wróciłam do domu, nie zmrużyłam oka i około 8 wzięłam 50mg sertraliny. Potem się zdrzemnęłam a jak wstałam to zemdlałam i przyrżnęłam głową o podłogę, bardzo boleśnie. Wydaje mi się, że to była zasługa właśnie tego miksu.
Z trazodonem raczej żadnych reakcji, brałam 75mg na noc, po fecie dawka 150mg mniej lub bardziej pomagała zasnąć(zależało chyba od jakości tematu)
  • 1171 / 260 / 0

Ja to się nafukany na SSRI pocę jak jebana świnia, aż mi tałczpad w laptopie głupieje, a tak normalnie, bez SSRI to się pocę tylko jak świnia zwykła taka. :świnia:
  • 385 / 51 / 0

Mi się stopy pocą okropnie przy tym połączeniu, przynajmniej zauważyłam to ostatnio. No i źrenice wiadomo, wystrzelone do granic możliwości
  • 1460 / 123 / 0

Ktoś testował futer będąc na ok. 10 mg selegiliny dziennie? Albo innego nieodwracalnego MAO-B?

Ktoś testował futer będąc na tianeptynie 50 - 100 mg dziennie?
  • 113 / 27 / 0

Nie wiem co to życie bez SSRI (citalopram), więc nie traktuję tego nawet jako mix. Natomiast na podkładzie z benzo fetunga to mistrzostwo Europy.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata