amfetaminowe przemiany

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 30 / / 0

A oczywiscie probowalem tez eksperymentow feta + zolpic i relanium.
Jesli ktos jest w ciagu relanium zatrzymuje chec wziecia fety, ale tylko do takiego stopnia iz sam sie do niej nie zmuszasz. Gdy wezmiesz rolke na sen, nastepnego dnia wstaniesz i tak naprawde nie pomyslisz o fukaniu. Lecz to nie pomoze gdy ktos sypnie lub sam zadzwonisz do dilera pytajac sie go jak zaczal mu sie dzien.
  • 22 / 4 / 0

W moim odczuciu , jedyny “pozytyw”wieloletniego brania amfetaminy to nieziemska przyjemnosc plynaca z kilkudobowego (!) zalewania mozgu dopamina i noradrenalina podczas wielokrotnych orgazmow. Ale czy to jest pozytyw? Jednak nie. Bo w dluzszej perspektywie nic mi to nie dalo, ani nawet nie mam zadych wspomnien z okresu ciagow. Za to wieloletnie branie fety bardzo “pomaga” przy ukladzie nagrody znajdujacym sie w naszych mozgach. Rozpierdala go doszczetnie %-D Zycze powodzenia przy powrocie do normalnego zycia. ( Odkopalem kilkuletni temat, ale co to jest takie kilka lat przy ciagu na fecie. Chwila moment). Pioona !

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

YouTube tak bardzo nie lubi ćpunów, że… zbanował gościa, który ostrzega

O ponownym zbanowaniu Mestosława... ale spokojnie, jest też akapit o nas ;)
  • 542 / 96 / 0

Przemiana hehehe dobre chyba ze zdrowego myślącego człowieka w organika. Z czego część jest odwracalna a część już nie. Po odstawieniu po kilku latch używania jesteś inwalidą ale nie fizycznym, tylko umysłowo emocjonalnym. A dojście do siebie zajmuje lata. Uczysz się życia na nowo tak jak osoba ociemniała która straciła wzrok lub ktoś kto miał wypadek samochodowy w którym uszkodził kręgosłup i musi jeździć na wózku.
  • 22 / 4 / 0

@up Nie przesadzaj, ze jest az tak zle. Wszystko zalezy od konkretnej osoby.
  • 271 / 7 / 0

U mnie po ~6 latach walenia głównie fobia społeczna. Wolę walić włada sam, chociaż walę też na imprezach i różnych eventach.
  • 7 / 1 / 0

https://goo.gl/forms/vSuf26mQ3RAxWdqn2 piszę prace na temat wpływu kokainy i amfetaminy na wygląd zewnętrzny. Bardzo proszę o rozwiązanie ankiety w wolnej chwili.
  • 865 / 34 / 0

https://pl.wikipedia.org/wiki/Paul_Erd%C5%91s amfetamina to lagodna uzywka polepsza myslenie ... oglupiajace haloony czy "przemiany" to dzial kwasy albo marichułana
  • 2 / / 0

Southh pisze:
U mnie po ~6 latach walenia głównie fobia społeczna. Wolę walić włada sam, chociaż walę też na imprezach i różnych eventach.
Mam to samo po 7 latach z krajoweczka
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

22 lutego 2019Alphaspirit pisze:
Southh pisze:
Mam to samo po 7 latach z krajoweczka
Mam identycznie,bardzo często mnie to przerasta..Zakochany już 13 lat. :zombie:
  • 271 / 7 / 0

@Up też mnie przytłacza psychicznie to, że w teorii towarzyską używkę spożywam tak czesto w samotności. Dlatego staram się wychodzić do ludzi, ale jak zacznę walić w domowym zaciszu, to znajdę sobie mnóstwo zajęć i gdy nagle się oderwę oraz wyjdę z domu, to czuję się mega wyalienowany. A jak wpadam do jakiegoś znajomego i wiem, że będziemy walić krajówę, to nawet biorę ze sobą kompa i każdy robi coś swojego, zamieniając ze sobą tylko kilka słów co jakiś czas. Mówię tu o towarzyszach, którzy mają podobny staż do mnie :P
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata