Amfetamina - Zmniejszanie zjazdu

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Jaka jest metoda na zjazd poamfetminowy? Co trzeba zjeśc lub wypić, żeby nie odczówać tego skutków, odbudować się psychicznie i fizycznie????????
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2005 przez Sterylny Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0

Najlepiej na nastepny dzień nie iść do szkoły ani nigdzie ińdziej tylko zostać w domku i sie przespać. Mi też pomaga jak sie przewietrze na świeżym powietrzu.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Bonus RPK prawomocnie skazany na pięć i pół roku więzienia. "Walczymy dalej"

Sąd apelacyjny podtrzymał decyzję w sprawie Bonusa RPK. Raper ma spędzić w więzieniu 5,5 roku. Sam wyrok muzyk określa mianem "skandalicznego" i zapowiada walkę o kasację.

Użytkownik nieaktywny
  • 20 / / 0

Witaminy + jogurt naturalny !!
  • 83 / / 0

Amfe jadam bardzo zadko,, ... jest to najwieksze scierwo jakie wymyslono ....

po prostu trzeba zjesc na sile .. obojetnie co byleby zasopokoic roztrój zoladka i zapobiec tworzeniu sie niechcianej mikroflory ktora powoduje miedzy innymi wrzody zoladka ..

I oczywiscei prysznic ... schodzi z ciebie poprzednia bomba ... i jest dobrze .. oczywiscie blant na zwale jest konieczny bo inaczej nie da rady funkcjonowac

Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

Tat tak lecznicze ziolko jest najlepsze ale trzeba w duzych ilosciach !

• 314 / 1 / 0

Znajomymi opowiadał że najlepsze na zjazdy są zupy. :P Oprócz tego to sen prysznic sen mleko i jeszcze raz sen. I ciężka prawa, wypocimy się i troche się polepszy. Ja jak se jebne potem angine dostaje xD

• 2 / / 0

Podobnie mam jak sobie fuknę... nie tyle angina co ostry ból gardła po stronie, po której miałem spływ (przeważne z prawej :D). Po kilku dniach przechodzi albo jestem konkretnie chory... choć nie zawsze :P
  • 83 / / 0

Krolic dobrze mowi .. na fecie idealnie wchodza tylko zupy :) zawsze pamietam nie moge jesc ale zupkle jakas wkrece ..a po zupie juz mozna wkrecic na sadlo cos innego pozdr.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata