Amfetamina - Zmniejszanie zjazdu

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1274 Strona 119 z 128
Rejestracja: 2017
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 30 / 0

Najprościej chyba będzie nie dopuścić do momentu gdzie amfetamina ewidentnie przestaje działaĆ aaaa my nie mamy więcej tematu by podtrzymać faze ale i czujemy się na tyle "żywi by mieć kłopoty" z zaśnięciem.
Mi np w zaśnięciu w choooj pomaga 'świadomość' samego faktu,że mam temat i nie zabraknjie mi jak bede chcial zajebac.Nie musze cpacć albo inaczej- w chuj latwiej mi powstrzymywać się przed rozpoczęciem ciągu mając tematu przynajkmniujej na 2tyg niż nie mając go w ogóle.

./Ktoś może usunąć zdublowany post? dzięki z góry :niewiem:
Rejestracja: 2016
  • 307 / 15 / 0

Mi właśnie świadomość posiadania tematu przeszkadza w zasnięciu - gdy ogarniam sobie coś dzień wcześniej (np przeddzień imprezy) to praktycznie zawsze zaczne wpierdalać wczesniej, lub nie zasnę po prostu z radości, że już następnego dnia sobie polecę.

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Pięć lat więzienia za masowe zatrucie dopalaczami

Pięć lat więzienia za masowe zatrucie dopalaczami w Trzebiatowie.
Rejestracja: 2017
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 30 / 0

Ja po prostu kupuje sobie raz w miesiącu tyle by mi starczyłoo na cały. :strzykawka: :psycho:
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

11 kwietnia 2013rsyzf pisze:
Witam. Czy po amfetaminie zjazd może trwać nawet 3 dni? Od niedzieli do środy brałem fete praktycznie ciągiem nie licząc kilku godzin snu. W środę rano wziąłem ostatnią kreske przed wypracowaniem z polaka dość duża była ale wcześniejsze słabo działały zero euforii czy czegokolwiek tylko spac mi się nie chciało i tak mnie zaczął łep naqrwiać ręce lekko drżeć i gorąco i zimno na raz trząsło mną... Czy to zjazd czy to przedawkowanie? Jak mogę zapobiec bólowi głowy w czołowej części głowy najbardziej boli mnie między oczami- zatoki, czoło i część ciemieniowa czaszki i skoronie czyli przód głowy ogólnie. Dodam że wczoraj się spaliłem chociaż miałem nie palić bo nie mogłem spać ani jeść i głowa mnie bolała okropnie z resztą prawie cały czas boli... Pomóżcie co z tym zrobić bo wykorkuje
Głowa może Cię boleć od szczękościsku, u mnie przynajmniej tak bylo, rozluźnij szczelne na chociaż godzinę albo kup sobie gumy do żucia , też miałem takie objawy jak Ty i tak samo bolała mnie głowa i też jedynie nie chciało mi się spać...

scalono - surv

Po tym jak w dwie doby przerobiłem 11g babki to żeby usnąć walnalem 3 wiadra w odstępach 30-40min, bombę miałem dosyć duża ale mj i tak się nie przebiła, wiadra zeszły a ja mam niesamowity zjazd i siedzę w robocie...
Rejestracja: 2018
  • 13 / / 0

sposob na zwale lub zbicie fazy to:

-WItamina C 1000mg\
-Magnez 500mg , Wapno 1000mg , Cynk 30mg
-Risperidon 2mg
-Kwetiapina 100mg
-Picie wody , herbaty , mleka

Na fazie speedowej nie polecam palenia marihuany bo puls skacze i serce moze ukuc az podskoczysz i sie przestraszysz
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Pomijając kwestie fizyczne, przykładowo o zaśnięciu nie ma mowy jak można zniwelować zaistaniałe w tym czasie dołki psychiczne, kompletną niechęć do życia?
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

Wrzuć jakieś żarcie choćby na sile, jak nie możesz to chociaż batonik czy shake, staraj się pić, ogarnij morde, zęby i się poruszaj. Najgorzej to leżeć jak ameba I myśleć o tym ze się zdycha
Rejestracja: 2015
  • 418 / 19 / 0

Uważasz, że w momencie, gdy psychika, mózg jakos muszą dojść do siebie, rozsądne jest podawanie neuroleptyku, który ma baaaardzo szerokie spektrum oddziaływania na mózg, nie jest to SSRI, którym to lek blokuje wychwyt zwrotny serotoniny, a większość jednak katecholamin, jako antagoniści oraz agoniści. Wiem że dużo osób to praktykuje, ale według mnie powinno się przeżyć tego skręta jednak, chcesz sinusoidy w życiu? Przeżyj gorzkie chwilę poprzedzające słodkie jak facet, na tym powinno to polegać. Może mniej osób by nadużywało, zamiast używać?

Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0

Zjeść 3 vit. C 1000, prysznic (gorąca woda-zimna) zmusić sie do malego posilku i duzo pić (mi pomaga kompot)
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

03 kwietnia 2019kaloryfer19 pisze:
Pomijając kwestie fizyczne, przykładowo o zaśnięciu nie ma mowy jak można zniwelować zaistaniałe w tym czasie dołki psychiczne, kompletną niechęć do życia?
Dawki amisulprydu rzędu 100-300mg są bardzo pomocne, dzięki niemu nie ma mowy o zjeździe. Pozdro!
Posty: 1274 Strona 119 z 128
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1064 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pitaz2, SINMAIN i 0 gości