Amfetamina - Zmniejszanie zjazdu

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 41 / 4 / 0

Jakieś wskazówki? W czwartek skończyłem imprezkę i położyłem się spać po 2 dobach. W ciągu tych 48godzin wlecialo około 3g fety tylko lipna jakość :/ dzisiaj mamy niedzielę a ja ciśnienie 180/100, tętno spoczynkowe w miarę normalne jak siedzę około 75, ale jak wstaje do klopa to już 110-115. Długo się ten syf ze mnie wypluka? :/
  • 153 / 15 / 0

benzo na spanie, następnie pić elektrolity, coś zjeść lekkiego - banan z jogurtem, polecam ASPARGIN(magnez+potas), i porządnie się wyspać, później czymś się zająć, żeby nie rozmyślać, skąd ogarnąć piko :zombie:

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Narkotyki prosto z apteki? Uzależnienie od kropli do nosa

W telewizji ich reklamy zobaczymy w każdej przerwie pomiędzy ulubionymi serialami. Czy jest więc możliwe, aby coś tak powszechnego mogło nas uzależnić?
  • 3 / 1 / 0

Ja łykałem zawsze magnez 200mg + witaminy centrum :) Do tego soczek pomidorowy.
  • 215 / 21 / 0

Na samym początku, jak zaczęłam brać amfetaminę wszyscy mnie ostrzegali, żeby na zjeździe nie brać zbyt gorącego prysznica. Naświetli mi ktoś te kwestię? Domyślam się, ze może chodzić o ciśnienie.
  • 1152 / 163 / 0

ja na zjeździe zawsze brałem gorące prysznice i wszystko było w porządku, ale to nie znaczy, że jest to reguła. mi, gdy amfetamina przestawała działać było bardzo zimno i ciężko by było wejść do zimnej wody, a gorąca mnie rozgrzewała i pomagała wypocić substancje.
  • 36 / 7 / 0

Mi zkolei gorący prysznic znacznie zbija fetunga jak jest o jedną ścieżkę za daleko. A na zjazd zaopatrzyć się w żarcie i mj ( byle z białym nie mixowac).
  • 16 / 2 / 0

Wydaje się mi się, że może chodzić raczej o temperaturę ciała. Wiadomo że jak się leci na wysokich obrotach to i organizm się przegrzewa, wiec na logikę powinno się go lekko ochładzać, niż bardziej rozgrzewać.
  • 933 / 225 / 0

Przy dużej wazokonstrykcji bardzo ciepły prysznic, czy kąpiel może skutkować omdleniem
  • 61 / 10 / 0

Próbowałem już wszystkiego, jedyny sposób to zjeść, prysznic i spać, a jak nie mogę usnąć to leżę w łóżku i podjadam jakieś słodycze, kabanosy itp. Na mnie to działa najlepiej.
  • 150 / 24 / 0

Najprościej chyba będzie nie dopuścić do momentu gdzie amfetamina ewidentnie przestaje działaĆ aaaa my nie mamy więcej tematu by podtrzymać faze ale i czujemy się na tyle "żywi by mieć kłopoty" z zaśnięciem.
Mi np w zaśnięciu w choooj pomaga 'świadomość' samego faktu,że mam temat i nie zabraknjie mi jak bede chcial zajebac.Nie musze cpacć albo inaczej- w chuj latwiej mi powstrzymywać się przed rozpoczęciem ciągu mając tematu przynajkmniujej na 2tyg niż nie mając go w ogóle.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata