Amfetamina - Zmniejszanie zjazdu

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2 / / 0

Może zle umieszczam post,ale nie wiem gdzie indziej go wepchnac.
Sprawa wyglada tak
- 100mg sertraliny z rana
- amfetamina
Wzielam sobie 10mg klorazepanu,zeby zasnac no i nic. Czy w tej sytuacji moge sie poratowac trittico bez orania sie o zespol serotoninowy ?
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Ile Ty tej amfy zeżarłaś >?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Organizator Woodstocku chce stworzyć własny gatunek marihuany z okazji 50-lecia festiwalu

Organizator chciałby odtworzyć klimat Woodstocku z 1969, a jak wiadomo, na festiwalu nie brakowało marihuany, jak również i mocniejszych narkotyków.
  • 2 / / 0

Coś koło 0,5g
  • 2164 / 393 / 0

0,5g, czyli liczyć pewnie 100mg czyściocha.

Cloranxen Cię nie uśpi nawet na trzeźwo. Nie bierz trazodonu, reakcja może być nieprzewidywalna, wywali tachykardia i zaliczysz kardiozwałę.
  • 1466 / 233 / 154

Ja na zwały po stimach stosuję raczej ,,domowe” metody; nie chcę dodatkowo ładować w siebie zbytnio leków czy innych substancji psychoaktywnych…

Nie powstrzymuję senności przede wszystkim. Jeśli ból głowy jest na tyle silny, że utrudnia mi sen, to 500 mg paracetamolu zwykle załatwia sprawę. Idę spać i pozwalam sobie nawet na kilkanaście godzin snu.

Dbam o regenerację organizmu i nawodnienie - piję izotoniki, elektrolity do rozpuszczania i wodę mineralną. Staram się też zjeść coś wartościowego, zwłaszcza że po ustąpieniu działania stimów zdarza mi się czasem potężne gastro.

Ale przede wszystkim SEN, sen i jeszcze raz sen. Przespanie zjazdu to dla mnie najlepszy sposób, zwłaszcza na obniżony nastrój.

A benzo + stymulanty to nie jest akurat dobry pomysł.
  • 827 / 32 / 0

18 października 2018misspill pisze:
0,5g, czyli liczyć pewnie 100mg czyściocha.

Cloranxen Cię nie uśpi nawet na trzeźwo. Nie bierz trazodonu, reakcja może być nieprzewidywalna, wywali tachykardia i zaliczysz kardiozwałę.
zawsze sie usypiam mixem flukksetya+trazadon sila prawie luminnalu ;D poozatym po 10g kllonna to cisnnieniennie prawidloowe...

sry zle przeczytalem jjjedynne prawine benzo to klon

@up

poczyttaj se strone na wikipedii o parasyfie, to jedna z najgorszych trucizn...

@Mirajane bez przesady tte antydepy takie slabe ze zs raczej nniemozliwy
  • 67 / 2 / 0

Ja gdy jeszcze bawiłem się z fufu to juz po przygodzie pozwalała mi zasnąć po prostu mj

Dobry buszek tak żeby się zajebac w miare dobrze i mogłem iść spać tylko miałem na to 20/30 min bo potem weed puszczał całkowicie i znowu amfa brała górę

zjazdów nigdy nie miałem jakichś mocnych nawet po kosmicznych ilościach wiec to pewnie tez miało duży wpływ na to ze po białym mogłem się łatwo uśpić mj x)
  • 20 / 5 / 0

Panowie jakie suplementy polecacie zakupić żeby wypić rano po nocce na futrzeniu?
  • 52 / 3 / 0

białko + d-ryboze z kreatyną (w trakcie lotu również)
Kurkumina ale to ekstrakt w tabletkach + Wit. C
  • 258 / 20 / 0

Po stimach często łapie mnie skrajne niedocukrzenie. Coca-Cola, której nigdy w życiu nie piję powinna rozwiązać problem?
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata