Amfetamina - Zmniejszanie zjazdu

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 31 / 6 / 0

Panowie jakie suplementy polecacie zakupić żeby wypić rano po nocce na futrzeniu?
  • 54 / 5 / 0

białko + d-ryboze z kreatyną (w trakcie lotu również)
Kurkumina ale to ekstrakt w tabletkach + Wit. C

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Narkotyki płynęły w stronę USA. Spektakularna akcja Amerykanów na pełnym morzu (video)

Amerykańska straż przybrzeżna opublikowała nagranie z efektownej akcji przeprowadzonej na wodach międzynarodowych. Morska straż przechwyciła kokainę przemycaną z Ameryki Południowej przy pomocy półzanurzalnej łodzi.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Po stimach często łapie mnie skrajne niedocukrzenie. Coca-Cola, której nigdy w życiu nie piję powinna rozwiązać problem?
  • 1102 / 86 / 0

Myślę, że na spokojnie da radę

Zaraz pojawi się naukowy bełkot, ale gdy odstawiałem nawet na trzeźwo cukier z diety, to właśnie przez ten brak cukry łapały mnie kurewskie doły. Szklanka Pepsi załatwiała sprawę

Dodam że nie spożywam nałogowo żadnego rodzaju cukrów
  • 4909 / 673 / 0

04 listopada 2018Syropik pisze:
Po stimach często łapie mnie skrajne niedocukrzenie. Coca-Cola, której nigdy w życiu nie piję powinna rozwiązać problem?
Kup lepiej sok z jablek.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Sok piłam i mało dawał. I tak cukier spadał niemiłosiernie :/
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 223 / 0

04 listopada 2018Stteetart pisze:
04 listopada 2018Syropik pisze:
Kup lepiej sok z jablek.
Sok z jabłek przy nieodpowiednim nawodnieniu jakie często występuje przy stimach to proszenie się o piasek a potem kamienie w nerkach.
  • 4909 / 673 / 0

W porownaniu do coli to chyba i tak bedzie mniejsze zlo.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Przetestuję oba i dam znać, po którym było mi odrobinę lepiej. %-D Oczywiście wszystko na podkładzie z napojów izotonicznych, jak zwykle.
  • 182 / 21 / 0

Ja pierdole co tu niektórzy wypisują to się za głowę można złapać, jeszcze napiszcie nasiona goi i wyciąg z fiuta...

Przede wszystkim suplement magnez, jest tani w chuj, jedzcie magnezu dużo, np. w ciągu dnia nawet 3-5 razy lub więcej po 2-5 tablet lub więcej. Później POTAS, też suplement, 9 zł coś około za 100 tabletek. Tylko potasu jedzcie mniej, pomimo że on na serce, bo nadmiar potasu powoduje swędzenie skóry + polecam wpisać w duckduckgo FORMIKACJA, więc nadmiar potasu + feta efekt psychozy bardzo możliwy.

Żelazo, ale ja bym polecam nie w formie supli, tylko kupić jakiś sobie słoik wielki z burakami tartymi. Napoje izotoniczne to gówno, sam na własnej skórze się przekonałem, że bardzo wysoka suplementacja magnezem daje dobry rezultat. Unikać ostrych potraw, zalewać się mlekiem, jeść małe posiłki, a często. Gorzaka czekolada (magnez), potas (pomidory), magnez (orzechy, owsianki) i tyle.

Do tego witaminka C, pijcie wodę MUSZYNIANKĘ, a nie inny syf, porównajcie sobie na butelkach ilość substancji to się zdziwicie, Muszynianka to lider czasami ma ponad 10 razy więcej niż zwykła jakaś tam woda typu Żywiec Zdrój, Krola Beskidu itp. Zarzucać jakiś supl. z kompleksem witamin i starać się spać (regulanie godziny wstawania/kładzenia się).
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata