Amfetamina - Zewnętrzne oznaki użytku

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 123 / 7 / 0

Tu chodzi chyba bardziej o to ile zrobił kilometrów natrykany, a nie ile nie spał. %-D
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

11 listopada 2018MacFly pisze:
po ile dni nie sypiales ze nabawiles sie odciskow?
Sypiam po 4 doby czasem 5 w miesiącu.To są takie odciski/odparzenia,że czasem mi się stopa w butach nie mieści.
Pamiętam,że po miesięcznym odstawieniu wszystko wróciło do normy ale wystarczył jeden naćpany dzień i wróciły takie same, jak by organizm pamiętał.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Szkocka Partia Narodowa chce legalizacji narkotyków

Szkocka Partia Narodowa poparła dekryminalizację posiadania i zażywania narkotyków - informuje BBC.
  • 297 / 34 / 0

Ja po speedzie wyglądam tragicznie %-D Biała skóra, czasem z wypiekami, jak się przegrzewam to uszy czerwone :>, do tego bardzo mocno różowe/czerwone usta(pewnie w wyniku szybkiego krążenia), szczękościsk :> nooo i przy dłuższych ciągach jak mi całkowicie wyssie wodę z organizmu to suche dłonie i usta, bardziej wystające obojczyki, lekko zapadnięte policzki. Do tego, nawet jak śpię, a jestem w ciągu to oczywiście bordowe/filetowe dłonie i kolanka %-D nie polecam...O ile w zimie mogę to zakryć tak w lecie ciężko wyjaśnic mamie dlaczego mam długie spodnie przy 30 stopniach w cieniu %-D
  • 70 / / 0

kurwa mac, pamietam jak jeszcze z 4,5 lat temu bylem u dentystki to sama mowila, ze mam fajne zdrowe zeby, tylko pare dziurek, wystarczyl tydzien ciagu a juz jezykiem czuje ubytki, a kiel wydaje sie zaraz rozleciez na pol :scared: Boze bron nas przed takim gownem
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata