Amfetamina - Zewnętrzne oznaki użytku

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 182 / 21 / 0

Zewnętrze oznaki w zależności ile ładujesz, jak grubo lecisz i jak często.

Powiem Wam szczerze, że mam takiego pato ziomka dresik okol 30, leci w melanz już ładnych pare lat, browar melo, nosek, tyrka, jakis sen nieregularny, czy szamka. Cera bez pryszczy, wszystko cacy, jedynie juz zakola mu sie robia i troche wyłysiał, ale skóre ma dobrą.

Inny za to wręcz przeciwnie, morda w bąbla jakby osy go pogryzły.
  • 142 / 20 / 0

Najgorsze te odciski i odparzenia na stooopach :)))

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Kolejne zatrzymania za współpracę z grupą „Bukaciaka”

Policjanci CBŚP, pod nadzorem Prokuratury Krajowej, zatrzymali 12 osób podejrzanych o wprowadzanie do obrotu ogromnych ilości narkotyków. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyźni mogli robić nielegalne „interesy” z członkami tzw. grupy „Bukaciaka”.
  • 942 / 124 / 0

oprócz ogólnych objawów zjazdu, czy efektów braku snu w nocy, u mnie najbardziej "długotrwałym" skutkiem ubocznym i widocznym są spierzchnięte wargi i lekka wysypka w okolicach nosa/ust. gdy objawy zwały miną, samopoczucie wróci do normy, a twarz będzie wyglądać na "wyspaną" to ta wysypka i skorupa na ustach się utrzymuje jeszcze kilka dni. myślę, że jest to odwodnieniem spowodowane.

wiadomo jakie są skutki zaraz po zażyciu narkotyku, czyli objawy działania speeda same w sobie, które są wystarczająco dobrze udokumentowane i zapisane. nie o nie mi chodziło. raczej o takie oznaki użytku, które jeszcze kilka dni od intoksykacji są widoczne.

ciekawe czy ktoś miał coś podobnego, mi to mija z reguły jak już organizm funkcjonuje normalnie.
  • 1536 / 246 / 154

Podczas działania:
-poszerzone źrenice (ale mniej niż po np. MDMA),
-szczękościsk,
-gadatliwość, zwiększona produktywność,
-niekiedy krwawienia z nosa po sniffie,
-poprawa nastroju,
-u siebie i paru osób zauważyłam też szybsze sinienie palców na zimnie.

Podczas zjazdu:
-senność,
-gastro,
-beznadziejny nastrój,
-apatia.
  • 942 / 124 / 0

ja podczas zjazdu nigdy nie byłem senny ani głodny, ale było to po jednorazowych zażyciach.

podczas zjazdu nadal nie miałem ochoty na jedzenie, a sen jedynie wymusić za pomocą benzodiazepin mi się udawało. nie ma bata żeby być sennym nawet na drugi dzień jeśli mowa o zwykłym zjeździe, a nie o zakończeniu długiego ciągu, gdzie zasypia się z wycieńczenia.

właściwie zjazd to takie same efekty jak na rushu, ale bez tych psychologicznych przyjemnych doznań.

• 3923 / 446 / 11

Braki w uzębieniu.
Obrzydza mnie widok takich ćpunów, którzy mają wyjebane na mycie zębów.
A ich oddech przypomina zapach padliny w lesie.

note - scalono /Hash_Oil
02 listopada 2018taurinnn pisze:
Podczas działania:
-poszerzone źrenice (ale mniej niż po np. MDMA),
-szczękościsk,
-gadatliwość, zwiększona produktywność,
-niekiedy krwawienia z nosa po sniffie,
-poprawa nastroju,
-u siebie i paru osób zauważyłam też szybsze sinienie palców na zimnie.

Podczas zjazdu:
-senność,
-gastro,
-beznadziejny nastrój,
-apatia.
Plus wysokie libido, ale problemy ze wzwodem.
Wystarczy polać giebla do amfy.
  • 1536 / 246 / 154

[mention]london5[/mention] Zwiększone libido też, racja, z tym że chodziło mi raczej o coś, co osoba z zewnątrz może zauważyć. Z kolei jeśli speeduję na neuroleptykach, libido nadal zerowe.
  • 142 / 20 / 0

A jak tam u Was z odgniotkami/odplamianiami/odciskami na stopach? Ja mam od wielu lat z tym problem rangi "kurewskiej"
  • 1 / / 0

Polecam Purritin żel do mycia twarzy skóra tłusta i trądzikowa już po 1 razie widać efekty
  • 45 / / 0

po ile dni nie sypiales ze nabawiles sie odciskow?
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata