Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1109 Strona 45 z 111
Rejestracja: 2010
  • 329 / 2 / 0

Jeśli po 4/5 niewielkich liniach w ciągu 18h czuje się mega osłabiony (coś tam jadłem, piłem elektrolity, żadnego alko!) Kiedy tshirt dotyka szyi robi mi się niedobrze, raz na 5min muszę wziąć głęboki wdech, ręce nie drżą jakoś mocno.

(Zarzuciłem na to 0.5mg Xana i negatywne efekty zmniejszyły się 3x)

Czy bezpiecznie będzie wziąć jeszcze 1 linie i wykorzystać czas produktywnie, (teraz jem i pije izotonika), czy lepiej dobrać 0.5mg Xana i iść spać?


Nie umiem rozpoznać czy ten stan to przestymulowanie organizmu, czy zjazd, który trzeba poprawić krechą???
Rejestracja: 2007
  • 2487 / 189 / 0

dojedz tyle benzo aż się nie będziesz normalnie czuł, chociaż jak opisujesz ilości to albo trafiłeś na jakiegoś kozaka albo to nawet nie speed, w każdym razie benzo powinno w 100% pomoc, o ile to speed, bo jakieś mocniejsze hekseny czy chuj wie co tam dalej to się mogą dalej przebijać

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Meksyk. Wpadli do ośrodka odwykowego. Egzekucja gangsterów

Kolejna fala przemocy ze strony karteli narkotykowych w Meksyku. W środę doszło do masakry w ośrodku odwykowym w mieście Iraputo w środkowej części kraju. Gangsterzy dokonali tam egzekucji na 24 przebywających tam osobach. To drugi atak na ośrodek odwykowy w ciągu miesiąca.
Rejestracja: 2010
  • 329 / 2 / 0

feta, feta, najprawdopodobniej organizm nie miał skąd energii czerpać bo zjadłem jeszcze więcej pokarmu, wypiłem słodkie napoje, zjadłem 0.25 xnx i zajebalem 60mg~, po kilku h znowu osłabienie ale już nie takie mocne, poszedłem w kime po 2 piwkach.
Zwała lekka fizyczna, szybsze serce i lekkie osłabienie...
Jakbym nie był takim jebanym skinboyem (i trochę więcej się ruszał) to pewnie obyłoby się bez konsekwencji, ale leniwa szmata ze mnie 😡

Tak czy siak dzięki za szybka odp.

23 sierpnia 2019p420 pisze:
dojedz tyle benzo aż się nie będziesz normalnie czuł, chociaż jak opisujesz ilości to albo trafiłeś na jakiegoś kozaka albo to nawet nie speed, w każdym razie benzo powinno w 100% pomoc, o ile to speed, bo jakieś mocniejsze hekseny czy chuj wie co tam dalej to się mogą dalej przebijać
Rejestracja: 2018
  • 409 / 57 / 0

Czyścicie dokładnie karty po tasowaniu towaru, czy zbytnio się tym nie przejmujecie? Tak samo zwijka, zawsze z banknotu? Jeśli tak, to rozprostowujecie banknot czy wkładacie taką zwiję do portfela? %-D Ja miałam etap, że wciągałam przez kawałek rurki, ale z czasem przestałam tak robić i teraz używam albo zwiniętego banknotu albo jakeigoś biletu/paragonu. Zawsze rozprostowuję jak wciągnę, do tego lekko przeczyszczam o spodnie zanim schowam, taki mój nawyk przejęty od towarzystwa z którym ćpam. To samo się tyczy kart. W moim gronie się ich nie oblizuje, chociaż znam takich, którzy tak robią, raczej tylko czyścimy o spodnie, bluzę, cokolwiek co sie nawinie.
Rejestracja: 2017
  • 2114 / 571 / 0

nie czyszczę, bo nie korzystam z takich przedmiotów podczas zażywania amfetaminy. niehigieniczne jest robienie zwijek z banknotów i nie powinno się z nich wciągać, to są podstawy, a ludzie nadal się tym nie przejmują. polecam odizolować się od towarzystwa, które serwuje ci takie rady. ja zawsze posługiwałem się lufką, jeśli musiałem przyjąć donosowo. normalnie staram się przyjmować doustnie, bo jest to dużo prostsze, mniej szkodliwe dla śluzówki nosa i mniej kojarzy mi się z patologią. bawią mnie takie rytuały i w ogóle zadawanie się z entuzjastami tej używki, bo miałem okazje się przekonać co to jest za odpad. ludzką rzeczą jest amfetamina, nie wszyscy użytkownicy tacy są, ale myślę, że z większością najczęściej jest właśnie tak jak mówię. dla mnie to jest jak lek, który doraźnie stosowany przynosi korzyści, nie traktuję tego jako ćpuńskiej zabawki. nie chcę też nikogo oceniać, każdy robi jak uważa. chciałem tylko przypomnieć, że amfetamina brana często, "do zabawy" to bardzo duże obciążenie dla organizmu.
Rejestracja: 2019
  • 75 / 10 / 0

Karty o karty, "lufkę" przedmuchiwalem. Kiedyś nos wycierałem o rękawy kurtki, efektem było zniszczenie materiau zrobił się jak karton i poodpadal od kurtki. Banknoty jako zwijki to nieporozumienie, jedynie ucięta słomka owinięta taśma by nosa nie kaleczyć.
18 dni czysty, w połowie odwyku, 0 głodu narkotykowego, w skrócie przejście na emeryturę
Rejestracja: 2016
  • 2721 / 720 / 0

Toż to dopiero 18 dni, tzw. miesiąc miodowy trzeźwiejącego. Dopiero się zaczną głody :-) Nie bierzcie amfetaminy w ciągach! Ja też z tego wychodzę, obecnie nie korzystam, głodu jako takiego nie mam dzięki selegilinie - to na pewno. Na SSRI głód amfetaminy jest ogromny.
amfetamina traci magię, kiedy z profesjonalnej maszynki do pracy robi się bezcelowy rumor. amfetamina to nie jest substancja, po której można siedzieć i ogarniać głupoty, to narzędzie wyłącznie do pracy! Kto uprawia wszędobylski multitasking po amfie - powinien skończyć dla własnego dobra. Ja zaczęłam po amfie robić coraz bardziej prymitywne rzeczy w porównaniu z tym co kiedyś, poza tym kilka razy strułam się towarem i zakończyłam zabawę ze stymulantami.
Rejestracja: 2017
  • 568 / 21 / 0

@misspill masz rację na ssri ma się większą ochotę na różne substancje niż bez
Rejestracja: 2018
  • 2028 / 619 / 0

Na kartach z czasem zbiera się sporo towaru jak mają taką jakby folijkę na sobie, na przykład karta podarunkowa z Rossmanna (jaka ona piękna i ile wspomnień mimo krótkiego używania, do tego można ją zajechać i nie ma pytań "czemu to takie podrapane jakieś?" jak przy podbijaniu legitki studenckiej) taką folijkę ma. Z czasem się to trochę zrywa i między tym a właściwą powierzchnią karty zawsze coś się zatrzyma, zagubi.

A tak ogólnie to obawiam się że moje zabawy z amfą dobiegają końca i to takiego ostatecznego. Po prostu nie mam już ochoty liczyć że towar będzie ok, że po kolejnej dłuugiej przerwie może poczuję euforię, że po osuszeniu worka nie zniknie mi połowa. Nie próbujcie metamfetaminy jak nie chcecie żeby ścierwo straciło resztki magii. Może na plus wychodzi jej to że w cugu na krajówie wyglądam normalnie i jestem w stanie bez problemu jeść, spać chociaż po 2-3h i udawać trzeźwego.
Rejestracja: 2018
  • 409 / 57 / 0

@WrakCzlowieka powiedziałbyś mi, jakie są najbardziej charakterystyczne różnice w fazie po amph i metamph? Zaintrygowała mnie ta utrata magii futra, i jak w takim razie wygląda ktoś w cugu na mecie

Kontrolujemy off-top, ew. przenosimy się do innego tematu, a jest taki który traktuje o różnicach. misspill
Posty: 1109 Strona 45 z 111
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości