Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 762 Strona 38 z 77
Rejestracja: 2018
  • 332 / 42 / 0

@MaryPoppy substancje stymulujące ośrodkowy układ nerwowy i oddziałujące na poszczególne receptory mogą być różne. mef ma podobne działanie do fety, a przynajmniej z biologicznego punktu widzenia pobudza te same receptory. Więc tak, jak na moje oko tolerancja krzyżowa jest możliwa. Tak jak mówi @misspill im więcej zabawy ze substancjami stymulującymi tym ciężej się naćpać.
Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0

Powiem wam ze mi to po met wysiada wątroba, żółte białka zawsze, potem konskie dawki hepatilu. Amf mi tak nie robi

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Amsterdam rozważa zakaz sprzedaży marihuany turystom

Amsterdam od lat zmaga się z lawiną turystów, która zalewa miasto, niekiedy je paraliżując. Nic więc dziwnego, że burmistrz Femke Halsema wraz z radą miejską szukają rozwiązań, by ograniczyć popularność stolicy Holandii. Jednym z nich ma być zakaz sprzedaży marihuany turystom.
Rejestracja: 2018
  • 332 / 42 / 0

@ZaLekka nic dziwnego, w końcu met jest dużo gorsza podobno.
Rejestracja: 2017
  • 5 / / 0

UP@
Znam goscia, który co tydzień walił to gówno i teraz nie potrafi wypowiedzieć jednego słowa bez zająkania.
Rejestracja: 2018
  • 93 / 7 / 0

Towar z Poznania, 0.2 wystrzelilo mnie w kosmos do tego 1/2 szklanki soplicy z cola i lodem i chce mi sie rzygac od 7h to na pewno speed? Grudy nie ma krysztalkow
Rejestracja: 2007
  • 861 / 44 / 0

Wyrzuć to z siebie ziomek.
Rejestracja: 2018
  • 332 / 42 / 0

Jeju, nie ćpam już od ponad miesiąca. Tak mnie nosi na fukę, że szok po prostu. W poniedziałek prawdopodobnie w końcu będę mogła wyjść z domu, i coś czuję, że skończy się na :amfa: :kreska: :nos: A potem będę mieć moralniaka, a z drugiej strony po prostu lubię się naćpać. Czy to już paradoks stimiarza? %-D Kiedy wiem, jak bardzo mnie to niszczy a z drugiej strony wiem, że z tym przegam i już mnie nawet to nie rusza. Jak teraz myślę, to to się chyba tyczy wszystkich substancji psychoaktywnych :psycho:
Rejestracja: 2013
  • 199 / 32 / 0

@mmigotka to raczej kwestia charakterów i podatności na uzywki. Znam w chuj osób które spróbowały i chukna raz na ruski rok, znam w chuj osób które wala tylko przy wyjątkowej okazji w stylu jakiś większych obchodzi urodzin, sylwestra czy coś no i znam też w chuj osób które wala latami i na palcach ręki drwala można policzyć ich dni przerwy i czasem myślę że dopiero jakby przestali to by się rozssypali😁 do innych używek też to można odnieść, szczególnie tych które uzależniają tylko psychicznie.
Rejestracja: 2018
  • 332 / 42 / 0

@The_Most_Bak najlepsze jest to, że nadal nie skończyłam brać zastrzyków antyzakrzepowych. Jeszcze 2 tygodnie. Ale w sumie wyjebane w to mam, najwyżej się przekręcę.
Rejestracja: 2013
  • 199 / 32 / 0

@mmigotka jak tak sobie wspomnę jakiś znajomych którzy musieli brać zastrzyki, a wala po klamie, pewnie żaden nie pomyślał nawet ze coś mu się może stać hyhy😃 i to nie ma być zachęta, raczej taka anegdota że harm redakszyn to chyba tylko na hypciu, bo tak to ludzie wiedzą tylko żeby nie pić do antybiotykow😆
Posty: 762 Strona 38 z 77
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 635 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości