Amfetamina wątek ogólny vol.2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 199 Strona 16 z 20
Rejestracja: 2019
  • 17 / 2 / 0


@Kess Spróbowałem w późnym wieku mając ułożone pod kopułą. Dawniej nawet o tym nie chciałem słyszeć bo było w szufladce z napisem "zakazane". Ale jak już raz się spróbuje to wtedy zmienia się diametralnie podejście. Gdzieś z tyłu głowy ktoś Ci szepcze, że w sumie nic się takiego złego nie stało jak sobie wciągnąłeś kreskę i można to powtórzyć. Jak załatwiam sobie ziółko i gość mi mówi że ma dobrą fetę, to zamiast się skrzywić i odmówić - to pytam się po ile bo jestem ciekaw żeby ją porównać do ostatniej, chociaż wiem że jej nie potrzebuje.
Ogólnie jak już raz spróbujesz, to ona wtedy cholernie spada w hierarchii narkotykowej (mówie na swoim przykładzie). Kiedyś demonizowana i niedostępna - dzisiaj na równi z alkoholem i dostępna za każdym rogiem.
Nie traktuje jej jako twardy narkotyk a zwykłą używkę, jak alkohol czy papierosy. Fakt że nie potrzebuje jej do funkcjonowania, nie wydzwaniam też do dilerów - ale już na zawsze odcisnęła piętno w mojej głowie.
Zastanów się wiec 100 razy czy warto, na skrócenie snu tym bardziej nie ;)
Rejestracja: 2019
  • 5 / 1 / 0


Mógłbyś opisać w jaki sposób została ona w twojej głowie? :) czytam tu masę artykułów, by podjąć decyzję, ale póki co wciąż jestem nastawiona na spróbowanie. Po ostatnich 4 latach u mnie naprawdę mam ochotę, znowu mieć chęć na robienie czegokolwiek, póki co spanie to moja jedyna przyjemność, mimo że mam masę hobby. Więc nawet jeśli to sztuczne, chwilowe szczęście, to chciałabym je poczuć. :)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Alkohol na lotnisku tylko dla lecących poza Polskę

Osoba, która podróżuje po kraju, może mieć problemy z zakupem alkoholu w sklepie wolnocłowym. Nawet tego droższego, z wliczoną akcyzą.
Rejestracja: 2019
  • 3 / 1 / 0


Też pamiętam. Broniłem się od amfetaminy i ogólnie chemii jak przed ogniem :)
Mawiałem sobie, że tylko będę palił ziółko itp.
Jednak spróbowałem.
Z czasem stała się nieodłącznym dragiem do dyskotek co tydzień... a w późniejszym etapie codziennością.
Na szczęście rzuciłem to ścierwo. Jednak jestem, że wywołała zmiany w mózgu (i pewnie w zdrowiu).
Nie polecam. Gdybym teraz miał podejmować decyzję - nigdy bym jej nie próbował. Aczkolwiek fajnie się na niej bawiłem.
Rejestracja: 2011
  • 827 / 32 / 0


12 lutego 2019Amffaa pisze:
Potrzebuje odpowiedzi w kwestii aplikacji których jest sporo w sklepie play dotyczących pomiaru cisnienia \tetna. Czy ktoś rozeznawal się w tym temacie i mierząc z "opaską " uzyskał dokładny badz chociaż zadowalający wynik z którąś z tych aplikacji?
telefony maja inna logike? czy zainstalowanie aplikacji na komputerze spowoduje moozliwosc miezenia pulsu?
Rejestracja: 2018
  • 101 / 14 / 0


Probowal ktoś wymieszać fetę z tabaką w celu wysuszenia? Ja dziś opatentowałam z kolegą ten sposób, bo feta to było ciasto i nie dało się urobić wiec dosypalismy odrobine tabaki i :
1) ciekawe w „smaku”(dla nosa rzecz jasna, użyliśmy gawitcha)
2)urobilo się łatwo, na proszek, dużo szybciej
3)nie zauważyliśmy osłabienia materiału przez tabakę
Jak dla mnie dość ciekawe, a wy co myślicie? Probowal ktoś kiedyś takich cudów czy tylko ja mam takie pomysly? %-D
Rejestracja: 2019
  • 17 / 2 / 0


17 lutego 2019Kess pisze:
Mógłbyś opisać w jaki sposób została ona w twojej głowie? :) czytam tu masę artykułów, by podjąć decyzję, ale póki co wciąż jestem nastawiona na spróbowanie. Po ostatnich 4 latach u mnie naprawdę mam ochotę, znowu mieć chęć na robienie czegokolwiek, póki co spanie to moja jedyna przyjemność, mimo że mam masę hobby. Więc nawet jeśli to sztuczne, chwilowe szczęście, to chciałabym je poczuć. :)
A no tak została w mojej głowie że o niej myślę czasami. Tylko nie w takich kategoriach że muszę wciągnąć, ale w postaci pytań:
-fajna gierka wychodzi, ciekawe jakby się grało nockę albo i dłużej po kilku kreskach
-znowu nadgodziny w pracy, ciekawe jakby zleciało gdybym miał fete
-ostatnio jak brałem to jakaś lipna była, ciekawe czy ten sort byłby lepszy

Coś w ten deseń. Nie są to sprawy na wagę życia i śmierci, ale jakbym nie spróbował to bym nie miał takich dylematów i nie zaprzątał sobie głowy takimi pierdołami. U mnie jednak jest ta przewaga, że nie widzę sensu jej brania bez wcześniej zaplanowanego działania. Pusta faza przed telewizorem to zmarnowany towar. Zresztą nie mam problemów z motywacją więc nie muszę się stymulować do wykonania jakiegoś planu. Po za tym ostatnim razem zrobiła w moim organizmie taki rozpierdol że podziękuję.
Biegam ultra po górach, maratony, serducho jak dzwon a 2 tygodnie miałem arytmię serca, bóle w klatce i ciśnienie wystrzelone w kosmos. Fakt że jakaś kiepskiej jakości była i cholera wie kto co tam dosypał, ale jaką masz pewność że Twoja będzie czysta?
Jak dla mnie amfetamina jest przereklamowana - tyle się o niej obczytałem, obsłuchałem a jak przyszło co do czego to się z lekka rozczarowałem, a próbowałem z kilku źródeł. Dla mnie żadna rewelacja, no ale mówię - spadła u mnie teraz do rangi alkoholu więc na imprezach mnie już tak nie dziwi.
Podsumowując - niesmak pozostał ;)
Rejestracja: 2012
  • 632 / 138 / 0


IMO łączenie fety z tabaką kończy się jeszcze bardziej zniszczonymi śluzówkami, na początku będzie lepiej, nawet lepiej będzie się wchłaniać, bo tabaka będzie początkowo stymulowała śluzówki do wydzielenia większych ilości wody, potem będą przesychać i będzie słabo.
Rejestracja: 2018
  • 101 / 14 / 0


Nie mówię tu o permanentnym stosowaniu. Miałam bardziej na myśli użycie tabaki jako substancji która ma wysuszyć mokrą, ciężką do potasowania szmatę.
Rejestracja: 2012
  • 632 / 138 / 0


No to nie tylko ty masz takie pomysły %-D
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0


Ja jak mam zbyt mokrą to rozcieram ją kartą na blacie i sypka jest w chwile :)
Posty: 199 Strona 16 z 20
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości