Amfetamina - Uzależnienie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 47 / 7 / 0

Jazz? Ok, ale nie w miksie.
  • 16 / 2 / 0

Dlaczego?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Ofiary e-papierosów mają chemiczne oparzenia płuc i dróg oddechowych

Drogi oddechowe i płuca części osób, które trafiły do szpitali z powodu tajemniczej choroby związanej z paleniem e-papierosów, są uszkodzone w podobny sposób, jak u osób narażonych na działanie niebezpiecznych środków chemicznych i toksycznych gazów, informują naukowcy.
  • 47 / 7 / 0

Strasznie niszczy głowę, zauważyłem nie tylko po sobie. Osoby walace sam prąd są mniej zniszczone od tych które mieszają fetę z innymi używkami
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

08 kwietnia 2019LittleQueenie pisze:
trawka to może co najwyżej podbić ci psychozy. Na fetę jedynym sensownym lekiem jest benzo, ewentualnie neurole.
ZZ skrajności w skrajność.
  • 376 / 11 / 0

mj z fetą z czasem ryje banie, ogolnie nie bierzcie tego bialego gowna
  • 5381 / 749 / 0

08 kwietnia 2019LittleQueenie pisze:
trawka to może co najwyżej podbić ci psychozy. Na fetę jedynym sensownym lekiem jest benzo, ewentualnie neurole.
Ani jedno ani drugie tlumaczone setki razy.
08 kwietnia 2019taurinnn pisze:
@UJebany, ale na psychozy po ścierwie akurat przydałby się neurol działający bardziej uspokajająco, a arypiprazol przeważnie aktywizuje. Może przydałoby się zacząć np. od lewomepromazyny - neuroleptyk dość słaby, ale o silnym działaniu sedatywnym.
Odpadaja.
Jeszcze do rozyebanego ukladu dopaminergicznego brakuje nam upregulacji i dalszej desensetyzacji rec dop.

Tu nalezaloby sprawdzic kilka informacji (np dokladniej powinowactwo do konkretnej rodziny receptorow).

W niektorych krajach leczy sie uzaleznienie od amf np Passiflora incarnata.

Pare osob chwalilo sobie fenidaty jako terapie po-amfetaminowa.

Na pewno tez antagonisty nmda/nAchr beda rozsadnym wyjsciem.
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

Najpierw to samemu trzeba chcieć przestać ćpać a nie na zjeździe przepełniony ciemn ymi myślami,wyrzutami planować detoks- bo gdy tylko lepiej się poczujemy nachodzi myśl " a jebaćto już się lepiej czuje".amfetamina ma to do siebie,że odespana pozbawia wstrętu który miało się na zwale.U mnie tak to właśnie wygląda i leci sobie 13rok z królową.Szkoda,że wierna mi jest tylko amfetamina.
  • 1 / / 0

A ja pare razy użylem w dziwaczny sposob, ale to moze zły wątek - dosypuje sobie szczypte do drinka. Jak ostro popije, to normalnie zasypiam i nastepnego dnia nie mam kaca jak po samym chlaniu, tylko czuje sie ok. Ciekawe. Do tego jacy wszyscy byli zdziwieni pare razy, ze wale tyle wódy i stoje na nogach, hehe. Na gruba impreze z wódą szczypta na mnie dziala lux. Bez tego po schlaniu umieram caly dzien. Niestety obecnie nie mam zywcem gdzie zalatwic, a w klubach nie bywam i nie mam jak isc, bo co powiem mojej, ze gdzie jade w sobote wieczor
  • 271 / 7 / 0

@up Zazdroszczę, że tak możesz. Jakbym się podsypał szczyptą i miał na tym odpuścić, to bym się zesrał żeby zajebać jeszcze i jeszcze. Nie raz i nie dwa waliłem jednego longa u znajomego obiecując sobie, że wracam do domu i kima, a kończyło się na nocnej wyprawie po proch, żeby napierdalać do rana, dzień następny i dalej :D
  • 857 / 169 / 0

12 kwietnia 2019Medo pisze:
A ja pare razy użylem w dziwaczny sposob, ale to moze zły wątek - dosypuje sobie szczypte do drinka. Jak ostro popije, to normalnie zasypiam i nastepnego dnia nie mam kaca jak po samym chlaniu, tylko czuje sie ok. Ciekawe. Do tego jacy wszyscy byli zdziwieni pare razy, ze wale tyle wódy i stoje na nogach, hehe. Na gruba impreze z wódą szczypta na mnie dziala lux. Bez tego po schlaniu umieram caly dzien. Niestety obecnie nie mam zywcem gdzie zalatwic, a w klubach nie bywam i nie mam jak isc, bo co powiem mojej, ze gdzie jade w sobote wieczor
Ten post zawierał lokowanie produktu.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata