Amfetamina - Uzależnienie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 18 / 0

Leciałam sobie weekendowo (raz częściej, raz rzadziej) przez jakieś pół roku, skończyło się na pizganiu dzień w dzień przez jakieś 1,5 miesiąca (przed pracą, w pracy, po pracy, wyczulam kiedy skończyć, żeby przespać ze 3 godziny i rano od nowa). Teraz, po powrocie do trybu weekendowego, z lekkim niepokojem stwierdzam, że, był to jeden z lepszych okresów w moim życiu... Czas w którym stałam się w końcu towarzyska, pewna siebie, mialam na wszystko siły i chęci. Bardzo kusi powrót do takiego stanu rzeczy...
  • 47 / 7 / 0

Przy waleniu dzień w dzień mija to po jakimś czasie, człowiek wali później prąd tylko po to żeby jakoś funkcjonować na codzien.
Zdarzają się momenty krótsze, dłuższe kiedy temat robi jak kiedyś ale te momenty za każdym razem są krótsze i rzadsze. Nie wracaj do codziennego walenia nie warto.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Policjanci po służbie zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

Gubińscy policjanci, przebywając w czasie wolnym od służby, ujawnili w lesie na terenie gminy Gubin uprawę krzewów przypominających konopie indyjskie.
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

Witam Wszystkich!
Ja tutaj z takim pytaniem bo właśnie dotarło do mnie,że zaglądam do lodówki tylko dlatego,że trzymam w niej fete. Szokiem było gdy dotarło do mnie,że nie ma w tym nic śmiesznego a to co odcięło mnie od wszelkich emocji była świadomość,że nic na to nie mogę zaradzić, bezradność.Wracając do pytania amfetamina w moim życiu to już uzależnienie czy jeszcze zabawa? :strzykawka:
  • 173 / 33 / 0

@Amffaa
Wjebanie po same uszy.
  • 7241 / 724 / 0

@Amffaa
Jest dla Ciebie szansa ! Jak dla każdego narkomana.Spróbuj ograniczyć :kreska: na ćpanie weekendowe, nie kupuj dużych ilości, tylko tyle ile Ci potrzeba właśnie na weekend.
W tygodniu zajmij się czymś innym niż wciąganie amph, zdrowo się odżywiaj, dodaj jakiś sport ( na początku mogą to być spacery, nawet po 20 - 30 minut ).Spotykaj się więcej z towarzystwem nie ćpającym.Takie rady na początek.
Powodzonka :ojeju:
  • 47 / 7 / 0

@Amffaa
Wiebany. Dobrze że dotarło do ciebie wcześniej niż później.
Ograniczenie do weekendu? Wątpię żeby ci się udało w tygodniu nie zajebac, zjazd cię zniszczy że od razu sięgniesz do lodówki. nawet jak dasz radę to w weekend zjessz tyle co w tygodniu.
Jak np, dziele sobię na dzienne zapotrzebowanie pakieciki po 0,5 zjem, to nie sięgam po kolejny ( chyba że jakaś morda jest do wykarmienia). Też trzeba mieć do tego trochę zawzięcia bo łatwo polecieć i wszystko Co jest na tydzień zjeść w 3 dni. Do tego jakaś podstawowa suplementacja to obowiązek. Magnez, witaminy, zamiast coli itp to oshee, polarisy, 4move.
No i trzeba w głowie trochę pozmieniać, mieć świadomość że jest się uzależniony tak jak od fajek. Znacznie lepiej człowiek żyje wtedy, nie ma takich wyrzutów sumienia że kolejny raz się zajebalo. Trochę to trudne i czasochłonne ale w przyszłości może pomóc to ograniczyć do minimum (stopniowe zmniejszanie dawek).
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

Aktualnie amfetamine zażywam dożylnie,częściej niż w nos,pomimo to z postanowionego sobie celu 10ciu przespanych dni w miesiącu udaję się 7-8 co i tak jest o 2-3 więcej,takjze... małym kroczkiem ku lepszemu.A to jak starxzeje się organizm po takich ciągach widać jak na dłoni,jeszcze jakieś 2 lata temu nie potrzebowałem wspomagać się igłami by4nloce moze 5 w miesiącu przespać.
trawka,onna lekiem na całe amfetaminowe zło†
  • 517 / 261 / 2

trawka to może co najwyżej podbić ci psychozy. Na fetę jedynym sensownym lekiem jest benzo, ewentualnie neurole.
  • 7241 / 724 / 0

@LittleQueenie
Nie sugeruj na psychozy benzodiazepin z jednego uzależnienia wpadnie w drugie.Najlepiej jakiś lekki neuroleptyk typu: Amisulpryd, Aripiprazol.
  • 2009 / 365 / 154

@UJebany, ale na psychozy po ścierwie akurat przydałby się neurol działający bardziej uspokajająco, a arypiprazol przeważnie aktywizuje. Może przydałoby się zacząć np. od lewomepromazyny - neuroleptyk dość słaby, ale o silnym działaniu sedatywnym.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata