Amfetamina-Tolerancja

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

Nie jestem ekspertem w tych sprawach i nie zamierzam na siłę wciskać wam mojej wersji, ale opiszę krótko jak to u mnie jest z tą tolerancją:

wzystko zależy od różnicy czasu pomiędzy kreskami - jeżeli dociągasz kreskę w momencie, kiedy czujesz, że właśnie cały efekt spożycia zaczyna tracić na sile (potocznie - bania zaczyna schodzić), to wszystko powinno być w porządku, jednak dociąganie już PO fazie spowoduje spadek ciśnienia na kolejną kreskę (jeżeli akurat miałeś/aś ciśnienie) lub też zniweluje nieprzyjemne uczucia spowodowane przez "zjeba" (jeżeli akurat jesteś w trakcie zjeba) i lekko Cię pobudzi do życia.

Podsumowując - bania nie toleruje fragmentowania jej, musi zachować ciągłość albo ginie i nie daje się przywrócić do życia (za wyjątkiem przypadków, gdy dorzucamy inne dragi przez zbyt dużą tolerancję). Jeżeli bania nam zeszła i dopiero teraz mamy okazję dorzucić kolejną kreskę, to nie ma MOIM ZDANIEM większego sensu - jedyną korzyścią jest odłożenie zjeby i ciśnienia na kilka godzin. W takim wypadku powinno się położyć spać (chociażby poleżeć w łóżku przez 20 minut!). "Wyspanie" fazy jest NAJLEPSZYM sposobem na przywrócenie tolerancji do akceptowalnego poziomu.

Peace everyone! :)
  • 10 / / 0

Albo możesz mieć adhd tak jak Ja miałem, na samym początku tabletki z 15mg amfetaminy. Później waliłem normalnego speeda. Przez pierwsze pare razy w tym 2 ciągi 2-3 dniowe w miesiącu i mnie po 2 miecha przerwy i do teraz białe 200 czy 300mg po prostu uspokaja, moge zaraz po szuwie iść spać. Fakt bardzo pomagało przy skupianiu się, nie błądziłem myślami nigdzie, ale pobudzenia brak.

[Do admina] Tak widze daty, ale chciałem coś od siebie dodać na ten temat.

[Do filipa z konopi] Nie poruszaj tematu czy miałem czystą czy jakieś inne gówno, po prostu nie sprowokujesz mnie do dyskusji na ten temat.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Jesteś użytkownikiem marihuany? Możesz potrzebować większej dawki narkozy

Reuters, powołując się na badania amerykańskich naukowców, donosi, że ludzie regularnie palący marihuanę mogą potrzebować większych dawek narkozy.
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

DXM kiedy uzywacie? Teraz dopiero uslyszalem o tym ze zmniejsza tolerancje, jestem piaty dzien i juz nie klepie, choc sie wyspalem, zjadlem i nic, a wczesniej bylo zajebiste klepniecie. DXM przyjmujecie pod wplywem, czy na zjezdzie, czy jak? I ile tego wziac?
  • 1026 / 27 / 0

DXM?! Jak najmniej! Oba specyfiki obciążają układ krwionośny, mix DXM (w większych dawkach) i stymulanta to niezbyt przyjemny sposób na poznanie widoku kwiatów od spodu.
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Wpadłam z koleżanką w ciąg.Od ponad miesiąca wąchamy prawie codziennie z 2/3 dniowymi przerwami. Tolerka skoczyła nam strasznie, nie ma juz tego mocnego wejscia. Zeby nas w miare dobrze posiekało musimy zarzucić ok. 2,5 g ( na spółkę ). Towar jest dobry ( szczerze ). Zastanawiamy się nad przerwą, czy po tygodniu i tak długim ciagu tolerka spadnie czy przerwa musi być dłuższa? Normalnie jemy i śpimy - od praunastu dni ciągu. Skoro tolerka rosnie to ile mozna wywachac aby sie nie przekrecic. Wiem ze 5 g to max ale skoro jestem w dlugim ciagu ( od ostatniego bylo ok. tygodnia przerwy) to tolerka chyba jeszcze bardziej wzrosła i poprzeczka sie podniosła? Prosze o odpowiedź kogoś z doświadczeniem :) albo znawcy :D
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 310 / 0

cubcakes pisze:
koro tolerka rosnie to ile mozna wywachac aby sie nie przekrecic. Wiem ze 5 g to max
A skąd to wiesz ? Od dilera, który tak twierdzi ?

Z własnego doświadczenia powiem Ci, że tydzień to chuj nie przerwa. Nie znam Cię, ale jest wysoce prawdopodobne, że prędzej czy później, sięgniecie z koleżanką dna, przy takim podejściu. Oczywiście nie życzę tego Tobie, ani nikomu innemu, ale czasem trzeba dostać po dupie (i to nie raz), aby wyciągnąć odpowiednie wnioski
  • 1141 / 3 / 0

Próbowaliście kaszlodyn na tolerancję? Na wiele środków podobno obniża :-)
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Procent, nie od dilera który tak twierdzi tylko jakbyś poczytał trochę bardziej forum to byś wiedział o co pytam.To czy sięgnę dna to nie twoja sprawa, nie jesteś moją mamą żeby mnie pouczać. Jak chcesz pomóc to odpowiedz na moje pytania a nie dziel się swoimi fascynującymi przeżyciami bo mnie to nie interesuje. (Jakbyś nie potrafił wywnioskować o co chodzi to lepiej nic nie pisz. )

Zasięgnęłam też opinii znajomych ( dość duża rozbieżność) więc się wole upewnić na forum gdzie ludzie mają większe doświadczenie w tym zakresie, chcę jeszcze pomęczyć mój nos trochę :D. Br0w4r, nie próbowałyśmy ale można zawsze przetestować :D. Dziękuje za odp :)
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 310 / 0

Chciałem Ci tylko pokazać (z własnego doświadczenia, co najważniejsze), że takie podejście niczego dobrego nie wróży.
cubcakes pisze:
odpowiedz na moje pytania a nie dziel się swoimi fascynującymi przeżyciami bo mnie to nie interesuje
Może zacznie Cię interesować, jak z przymusu będziesz musiała przeczesywać wątki 'Amfetamina - psychoza amfetaminowa', oraz 'Amfetamina - uzależnienie'.
Rozwagi życzę ;-)
  • 4 / / 0

wiecie co, tak sobie czytam i nie dowierzam! serio! 2,5g na dwie i co, dopiero klepie? żart chyba... mnie by wyjebałło po codziennym tygodniowym waleniu! nie na wakacjach i chlaniu do umoru, tylko w pracy codziennie co prawda, ale jednak!!! powiem więcej.... zapodaję np 3 dni pracując, potem week i większe ilości, do zgonu w połączeniu z dzikimi ilościami chlania, ostatnia krecha w niedz. ok 17, zjebana jestem, mało śpię, ale śpię. potem przerwa i w środę ok 14 malutka kreseczka do tej pory styknie, a jest dopiero po godz24. nie macie dobrej fety.end. ciao!!!
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 87 uczestników Wejdź na czata