Amfetamina - wątek ogólny

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 394 / 11 / 0

Scierwo praktycznie bez smaku(jedyne co to podczas sniffu czuć taki lekki aromat spidowy) w dużych grudkach, z czym to mogło być mieszane?
  • 394 / 11 / 0

Dzień po waleniu tego siedząc na ławce i paląc papierosa, patrząc na kiepa strasznie mi się tło rozmazywało(kostka brukowa) to od fukania mogło mi się zrobić?

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Twarde narkotyki przed południem. Ronnie Ferrari śpiewał o amfetaminie w "Pytaniu na śniadanie"

TVP chyba nie do końca wiedziało, co robi, zapraszając do studia Ronnie'ego Ferrari ;)
  • 983 / 140 / 0

Przy ciężkim niewyspaniu szeroko rozumiane halucynacja to normalka. Ja jak pracowałem na nockach w ochronie (takie bardziej skomplikowane stróżowanie) to nawet po kawie ruszał mi się obraz jak się w coś wpatrywałem dłużej. A kiedyś miałem takiego spida że normalnie miałem świadome halucynacje nad ranem, i słyszałem potwierdzenia tego samego od innych po tym samym sorcie.
  • 1 / / 0

Dzis po 48h bez snu poszedłem do toalety załatwić sie biegunke jak zawsze przy odwodnieniu ale czarny stolec? Co jest nie tak
  • 499 / 53 / 0

@up czarny stolec to od krwi,może Ci pękł wrzód na żołądku albo dwunastnicy,jeśli jeszcze miałeś mdłości do tego,aczkolwiek niekoniecznie.W każdym razie nic dobrego.
  • 5568 / 781 / 2

24 sierpnia 2018Sylwek-PVP pisze:
Dzis po 48h bez snu poszedłem do toalety załatwić sie biegunke jak zawsze przy odwodnieniu ale czarny stolec? Co jest nie tak
A byly jakies bole?
J/w nic dobrego.
  • 5568 / 781 / 2

Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata