Amfetamina - Podanie dożylne

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 169 / 17 / 0

Prosze bardzo.
Zakladam, ze temat przeczysciles wczesniej acetonem i porzadnie go odparowales.
Strzykawka 10 ml (na upartego 5 ml). Dlaczego? W mega uproszczeniu, przy waleniu dość mocno stężonego roztworu amph. tworzy się methemoglobina. Tego chcemy uniknąć.
Łyżka/ koreczek od wódy
Filtr od szluga
Woda do iniekcji/ zwykla sol fiz./ ew. czytsa woda
Zapalniczka
Igly w zaleznosci od tego jakie masz zyly. Ja osobiscie polecam 0,45x16
Gazik z alkoholem
Gazik suchy

Ladujesz temat na lyzke/ korek, zalewasz, podgrzewasz (lekko!), rzucasz filtr, przykladasz pompke zaciagasz.
Zakladasz igle, przygotowujesz miejsce wklucia oczyszczajac skore, zaciagasz staze i lecisz.

Igla pod katem 35°- 45°, wbijasz, zaciagasz krew kiedy pojawi sie w kontrolce igly i hukasz. Pozniej tylko gazikiem przycisnij miejsce wklucia i potrzymaj chwile delektujac sie kopem.

Ps. Nie polecam walic stezonych roztworow. Oto co zrobilo sie z mojej krwi po 4 sekundach https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5C8B0B0E
  • 5 / 1 / 0

Wszystko prawie rozumiem , ale z tym filtrem . Przez niego ściągać ten roztwór?

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Kartka z wyjątkowym sercem

Do osadzonego odbywającego karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim przysłano kartkę z wyjątkowym sercem
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 164 / 0

Tak, przez filtr (najlepiej przeciety na pol kawalek kilkumilimetrowy z papierosa) zaciagasz dziubkiem strzykawki roztwor. Ogolnie jednak nie polecam podawac niczego IV, zastanow sie zanim zrobisz ten krok. Instrukcja ze stycznia, pytanie z kwietnia, niezle hehe.
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 27 / 0

23 kwietnia 2019Degustatorzy94 pisze:
Wszystko prawie rozumiem , ale z tym filtrem . Przez niego ściągać ten roztwór?
Proponowałbym Ci byś na pierwszy raz jednak skorzystał z pomocy jakiegoś znajomego albo całkowicie z tego zrezygnował.
  • 326 / 38 / 0

Mam pytanie do osób ładujących fukę w kable. Nie boicie się? Jak ja czasem wiem, czym przejebana może być fuka to nie wyobrażam sobie wpakować tego w moje żyły. Wiem, że to się jakoś filtruje ale mimo wszystko, jak dla mnie towar musiałby być naprawdę kurewsko czysty żebym mogła rozważyć podanie dożylne, a i tak nie wiem czy bym to zrobiła %-D
  • 74 / 7 / 0

Jeśli są jeszcze tacy a mają iq wyższe od cegły, to raz że oczyszczają jak się da, a dwa raczej biorą z zaufanego źródła.

Jeśli jednak jest ktoś "odważny" to niech napisze wgl z jakiego powodu iv.
Rozumiem oszczędności, ale fuka chyba nie daje tego "wjazdu" nawet walona w kabel?

Re:

• 1 / / 0

27 grudnia 2005sprawdzone_info pisze:
Raczej w kostnicy.
Do dawania po kablach trzeba mieć w 100% czystą fetę. No ale jak ktoś chce, to można się uprzeć, oczyścić amfetaminę acetonem i załadować. Wtedy będzie większa czystość, więc mniejsze prawdopodobieństwo trafienia do kostnicy. Jak chcesz to ładuj, propanon (cz.) kup sobie w chemiczym, lub odwodnij techniczny.
Słuchajcie, wszem i wobec. Mieszam fetę z zimna woda i jeb. I żyje, mam się dobrze. Albo przesadzacie nazbyt albo ja jestem nieśmiertelna XD dodam że metkata źle zsyntezowanego też się zdarzało puknac , brązowe błoto prosto w kanał. Więc to i.v. wcale takie śmiertelne chyba nie jest. :halu:

Czynności wysoce szkodliwe zdrowotnie. Moderacja forum radzi nie brać przykładu z takich działań. misspill
  • 834 / 30 / 0

PumBaToR pisze:

Rozumiem oszczędności, ale fuka chyba nie daje tego "wjazdu" nawet walona w kabel?
Właśnie że ma dość charakterystyczny , wszyscy podobnie opisują
  • 834 / 30 / 0

PumBaToR pisze:

Właśnie że ma dość charakterystyczny , wszyscy podobnie opisują że gorąco w jaja sie robi by ro zeszlo sie na świat t
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 27 / 0

Amf iv to coś pięknego a zarazem strasznego.Niestety igły bardzo często o sobie przypominają.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 165 uczestników Wejdź na czata