Amfetamina - podanie dożylne

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 4 / / 0

:strzykawka:
Cześć, z tego co się zorientowałem na forum nie ma aktywnego tematu, który by mi pomógł, a mianowicie:

Chciałbym puknąć speeda iv. , problem tkwi w tym ,że nie mogę znaleźć dokładnej instrukcji a nie chciałbym czegoś spieprzyć :trucizna: . Jakby ktoś dokładnie mógł opisać procedurę a wiem że sporo ludzi pukało białą iv. , Proporcje, jak odmierzać, ile wrzucić, full instrukcja :hel:

Prosiłbym żeby nie pisać tutaj postów w stylu ,,Nasza polska feta to gówno", ,,feta iv. pojebało cie??!!", bo jedyny temat o treści iv. speeda właśnie tak utonął, i przekopałem około 200 postów z których jedynie 4 może zawierały jakąś część instrukcji.

Pozdro, i zapraszam do komentowania, jeżeli coś nie tak napisałem prosiłbym administrację o korektę %-D
  • 390 / 28 / 0

Loox200Sm pisze:
Cześć, z tego co się zorientowałem na forum nie ma aktywnego tematu, który by mi pomógł, a mianowicie:

Chciałbym puknąć speeda iv. , problem tkwi w tym ,że nie mogę znaleźć dokładnej instrukcji a nie chciałbym czegoś spieprzyć :trucizna: . Jakby ktoś dokładnie mógł opisać procedurę a wiem że sporo ludzi pukało białą iv. , Proporcje, jak odmierzać, ile wrzucić, full instrukcja :hel:

Prosiłbym żeby nie pisać tutaj postów w stylu ,,Nasza polska feta to gówno", ,,feta iv. pojebało cie??!!", bo jedyny temat o treści iv. speeda właśnie tak utonął, i przekopałem około 200 postów z których jedynie 4 może zawierały jakąś część instrukcji.

Pozdro, i zapraszam do komentowania, jeżeli coś nie tak napisałem prosiłbym administrację o korektę %-D
Zamierzasz podać fete z ulicy i.v? Paraliż ręki nie jest przyjemny stary, oj nie. A jak z żyły wylecisz i wpakujesz to im albo podskórnie to współczuję xD. Czyli odpowiedź nie, a nie wiem czy sama, czysta feta w sama w sobie się nadaje do iv. Próbuj oczyszczonej w małych ilościach dla testu. Co do poradnika nt i.v to tego jest pełno ma forum, naprawdę tyle ci się nie chce przeszukać?

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Połowa środków na profilaktykę i leczenie uzależnień wydawana jest źle (wideo)

O problematyce alkoholowej w szerszym kontekście różnych typów uzależnień mówi poseł Małgorzata Zwiercan, terapeutka, przewodnicząca Zespołu Parlamentarnego ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień.
  • 38 / 4 / 0

Najlepiej gdybyś miał towar wysokiej jakości (+70%), woda, kwasek i gotujesz. Uliczny można oczyścić domowymi sposobami, jest taki temat na hr. Z tego co pamiętam w jakimś poście ludzie wypowiadali się nt. amph iv. Podobno różnica w doznaniach jest ogromna. Jest też kilka postów o iv na neurogroove
  • 838 / 34 / 0

nastepnym razem poswiec 10 sekund i spytaj wujka wyszukiwarki internetowej - haha cenzura? - amfetamina-podanie-ylne-t189.html %-D
  • 4 / / 0

Ten topic już jest, wiem o tym, ale przeczytał dokładnie o co biega. Połowa postów w tym topicu nie odnosi się wcale do pytania. - Pozdro ;-)
  • 838 / 34 / 0

probowales wogole pukac? bo namnie wogole niedziala nie wiem oco chodzi
  • 147 / 22 / 0

03 marca 2019domino_jachas pisze:
Ewidentnie coś spierdoliłeś Wysyp sobie dobrą kreske, taką po której wiesz,że prędko poprawiać nie będziesz musiał,przedziel na pół.Jedną połowke rozpuśc sobie w wodzie przegotowanej najlepiej a drugą zajeb sobie w nos albo zssyp spowrotem.. ;))

/0,25-3,0mg nA strzaŁa ,nawet sredniej jakoŚci towaru powinno wypierdoliĆ Cię z butów.
https://imgur.com/IQeDz8Y

Myśle,że teraz łatwiej będzie CI znaleźć przyczyne..Pozdrawiam.

/
  • 838 / 34 / 0

ale co moglem spierdolic? wymieszac proszek z woda?
  • 147 / 22 / 0

03 marca 2019domino_jachas pisze:
Taki finał zabiegu jest prawie nie możliwy a więc coś spierdoliłeś.
Albo za mało fety użyłeś,że nie pokopało albo masz chujowy w chuj temat. Obstawiam jedno i drugie.

/chyba,że chodziło Ci o brak wjazdu podczas podawania a nie o sam fakt braku efektu zażycia.
:cojest: :cojest: :cojest: :kreska: :nos: :kreska: :nos:
  • 838 / 34 / 0

no chodzilo mi o wjazd ... jakis czas w ciagu jestem ... brak dopaminy?
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata