Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 3 z 5
  • 5 / 1 / 0
nie ma gorszego połączenia niż amfa i siłownia, organizm dostaje wtedy porządny wpie*dol, więc albo jedno albo drugie
Uwaga! Użytkownik dancingshoes jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 184 / 18 / 0
Co w ogóle za pomysł łączyć fete z ćwiczeniami... przepraszam ale to kurwa szczyt glupoty. Albo cpiesz albo ćwiczysz. Prosty wybór
Najlepiej mj i nic więcej :P
  • 129 / 27 / 0
Ogolnie polecam isc naspeedowanym na silownie ale tylko dla doswiadczonych uzytkownikow a nie amatorow. Jest lepsza wydajnosc tlenowa przy interwalach (ich tez nie polecam max 30 minut lekkie cardio orbitrek ale ja lubie bo jestem chory psyhicznie) I takze ma sie naprawde wiecej sily wyraznie czuc roznice np martwy ciag 120kg x 6 na sucho a sfetowanym to tez biore 120 ale wiecej powtorzen. Jako minus to cisnienie moze was wykonczyc czesto mroczki przed oczami i stany przed omdleniowe wiec trzeba uwazac i ostroznie z ciezarami wiekszymi Ja ogolnie lubie na silownie chodzic bardziej sie bawie na maszynach lekko i ewentualnie zestaw dyskotekowy robie - czyli nie prawdziwy trening
  • 6 / / 0
A jak z basenem ? Wydaje mi się że mogłoby być spoko, może nawet spróbuje dzisiaj na lekkiej kreseczce popływać
  • 18 / 2 / 0
Stymulanty + nasilony wysiłek fizyczny chyba nie idą ze sobą w parze jak się nie mylę
  • 6 / / 0
Czy feta spala miesnie gdy jest sie pod wplywem? Nie jem prawie wtedy, ale za to pije proteinowe szejki i uzupelniam witaminy. Czy pierw bierze się za tluszcz, którego mam sporo.
  • 4603 / 2155 / 1
feta wzmacnia katabolizm, ale tylko wzmacnia. Na pewno nie jest głównym czynnikiem go wytwarzającym. Ludzie doktoraty na ten temat popisali oparte na badaniach. Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Czytaj i oceniaj na własnym organizmie.

Generalnie na przykładzie koleżanki która trenując miesiącami nie miała efektów, a jak zaczęła ćpać (wpadła z cug na amfie) bardzo dużo tłuszczu straciła, ale i mięśni także. Skóra tylko pozostała. W żadnym jednak wypadku nie polecam fety jako środka na odchudzanie. Efektów ubocznych za dużo.
  • 863 / 353 / 6
Ja mam przykład koleżanki która ćpa i robi dziennie po 15 km na orbitreku. Przestrzegam ją jak mogę przed rabdomiolizą. Wiecie że 26% użytkowników beta-ketonów ma markery rabdomiolizy?

A to choroba która pokazuje swoje prawdziwe oblicze wtedy kiedy zaczynacie sikać na czerwono albo brązowo.

Tak więc trening siłowy może być i ok, ale robienie kardio po fecie to fatalny pomysł.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 2839 / 502 / 0
Ta. odwodnienie i zrycie wątroby toksynami, ja kreatyną i energy drinkami na domowej siłowni po jakimś etapie ćwiczenia miałem szczyny jak bejca do drewna, lub markowa whiskey, czyli po prostu agresywny brąz.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 863 / 353 / 6
@VERBALHOLOGRAM no to już masz diagnozę. Jedz teraz dobrze i aplikuj lekkie ćwiczenia siłowe, póki nie odbudujesz masy mięśniowej. Oczywiście ćpanie jest przeciwwskazane pod rygorem śmierci na polu walki i pojawienia się w Narkopolii.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 3 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.