Amfetamina - Odchudzanie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 866 / 34 / 0

synchro pisze:
Jest możliwość w miarę bezpiecznego odchudzania się na fecie. Przecież w odpowiednich dawkach można ją chyba nawet nazwać lekiem. l:
rotfl amfetamina jest lekiem jak prawie kazdy narkotyk, po angliesku lek i narkotyk to te same slowo.... poza twardymi jak marichuana lsd czy grzyby .... ps schudlem prawie 30kg i nieutylem ani grama, moglbym jeszcze chudnac ale pracuje i musze miec sile zeby wstac rano ...
  • 3831 / 140 / 13

Bsky - nolimit? Cholera zmieniacie te imiona sobie a ja juz mam mozg nie ten... :D

Mysle przede wszystkim ze najlepsza opcja przeciw laknieniu jest rimonabant a termogenicznie cwiczenia fizyczne - jezeli do tego chcemy twarda, meska definicje - odwracalne inhibitory aromatazy a do tego jeszcze nie zaszkodzi delikatnie podkrecic sobie metabolizm i uwolnic smoka w lozku yohimbina podskornie (5mg w soli fiz - efekt na zawouanie lepiej niz po braweranie) :*)

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

„Narkotykowy diler” poczeka na św. Mikołaja

Jeszcze w tym roku na platformę Steam trafi kontrowersyjna produkcja autorstwa Movie Games. Premierę zaplanowano na 6 grudnia.
  • 33 / 1 / 0

Nie próbuj po co ci to? Nie lepiej iść na siłkę i stosować dietę?
  • 63 / 5 / 0

Odchudzanie na fecie... Długo się w ten sposób nie pociągnie. Owszem, na początku są efekty i to dość szybkie, ale jak zaczyna wyglądać ciało? Skóra obwisa, przybiera niezdrowy odcień... A potem jak złapie gastro po takich maratonach bez jedzenia, to efekt jo-jo jest prawie na pewno gwarantowany. Najefektywniejszą pracą jest ciężka praca- siłka i dieta jak to kolega wyżej wspomniał. Na skróty to se można do domu z imprezy wracać.
  • 298 / 34 / 0

Zdecydowanie nie jest to używka do odchudzania. Mam taką koleżankę, która pewnego dnia powiedziała że kupuję piąteczkę i będzie chudnąć. Skończyło się efektem jojo. Przecież w momencie, gdy przestajemy ćpać nasz organizm już wie o co biega i gromadzi zapasy. Po paru ciągach, będąc na dłuższym detoksie spotkała mnie sytuacja że przybyło mi 4 nadprogramowe kilogramy %-D A ostatnio po fetce miewam gastro! To w ogóle możliwe?
  • 4 / / 0

Witam, ja mam podobny problem. Byłem aktywną osobą, biegałem od 12 do 19 km dziennie aż w kwietniu 2018 doznałem urazu kolana, pozrywane ścięgna, rozwalona łękotka itd. Nie dawno miałem operacje ale kolano dalej boli, najbardziej przy schodzeniu ze schodów. Nie muszę mówić że w trakcie tego siedzenia na L4 przytyłem i to nie mało bo 10 kg. Wykonuje różne ćwiczenia siłowe na różne partie ciała oprócz tych w których nogi biorą udział. Organizmowi dostarczam w okolicach 1800 kcal dziennie stosując dietę białkowo tłuszczową i pomimo tych ćwiczeń dalej tyje, widzę wyraźnie jak tu i uwdzie jest coraz więcej tkanki tłuszczowej. Prawdopodobnie już nigdy nie będę mógł biegać, więc o aerobach mogę zapomnieć. Dlatego zajrzałem w ten wątek z białym. Pytanie do osób z doświadczeniem: czy przy ćwiczeniach siłowych, gdzie większą rolę odgrywa wysiłek beztlenowy białe może coś pomóc by zredukować tkankę tłuszczową? Przy earobach organizm czerpię energie z tłuszczów po około 40 minutach, ćwiczenia siłowe mają niestety innych charakter. Dodam jeszcze że próbowałem tego gówna parę razy, ale nigdy nie byłem za białym, zawsze byłem i tak pobudzony, więc jedynie z czego korzystałem to środki by się wyczilałtować.
P.S. Dodam tylko że nie chodzi mi o euforie, mam na myśli mniejsze dawki niż te by się pospolicie naćpać.
  • 15 / 6 / 0

amfetamina + wysiłek fizyczny to duży zajazd dla serducha, tak nie robimy. Zawsze skutecznie omijałem siłownie wiec sie chuja znam ale są chyba jakieś spalacze tłuszczu. Jak chcesz fajnie wyglądać to narkotyki napewno Ci w tym nie pomogą ;)
  • 1 / / 0

Dużo w tym efekcie jojo po maratonach robi dopamina przez nią jest tzw.(gastro po fecie)
  • 4 / / 0

W moim przypadku połączenie leku z sertaliną Asertin 100 z częstym braniem afmetaminy plus nerwica ( o ile nie mam czegoś gorszego, od nowego lekarza zamierzam się dowiedzieć) również powodująca u mnie obniżenie łaknienia plus cloranxen 10 od czasu do czasu powodują szybkie chudnięcie, bez efektu jojo i gastrofaz, nawet w przypadku, gdy zapalę marihuanę (co robię rzadko). Ale wiem też, że niektórzy od Asertinu tyją, więc to kwestia indywidualna. Schudłam, ale nie obwisłam, co mnie bardzo cieszy :)
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata