Amfetamina - Odchudzanie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 214 / 1 / 0

1nierealna1 pisze:
ja zdecydowanie odradzam ten pomysł. schudniesz na bank i to dużo, ale jak tylko przestaniesz brać to migiem wrócisz do swojej poprzedniej wagi.. ja tak miałam, choć nie brałam żeby się odchudzić, ale schudłam przez rok tak że anemie miałam. jak tylko przestałam to może w niecałe dwa miesiące przytyłam tyle ile schudłam. Teraz jak czasem w weekend po jednej kresce chudne 2- 3 kg, to za dwa dni spowrotem przybywa hehe wiec to chujowy pomysł..
Spada 2-3kg gdyż amfa strasznie odwadnia.Wiec tracisz tylko wodę po takim jednorazowym,rekreacyjnym spożyciu.
Trening na silowni,drugi dzien aeroby,trzeci siłownia i już jest 3-4kg mniej,ale to tylko woda,która bez trenigów wróci tak czy siak.

Czytając kilka postów w tym temacie i jestem załamy.
Powiem tak pojęcie odchudzanie na amfetaminie nie istnieje.
To jest najzwyklejsze wykanczanie organizmu.

Jak już podejmiemy chęc odchudzania w taki sposób to kolejność utraty masy jest taka:
1.woda.
2.Masa mięśniowa
3.tłuszcz

Z 80 z poziomek tkanki tłuszczowej 20% zlecisz na 65 z poziomem tkanki tłuszczowej może 15%.
Zamiast przy tej wadze wyglądać jak bóstwo z kratą na brzuchu i klatą jak u goliata wyglądasz gorzej niż wcześniej,a podnosząc szklankę herbaty poczujesz jaka ona ciężka. %-D

Zazwyczaj odchudzanie to głodówka,1000 kcal,albo kanapka z rana,obiad plasterek szynki,kolacja guma do żucia.. %-D
Prawdiłowe odchudzanie zazwyczaj wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych za czym idzie że jesz więcej niż wcześniej,a do tego chudniesz.
Dieta na której wychodzi że i tak jeszcze więcej+trening ew.jak masz czas + aeroby w dni nie treningowe wiąże się że msc=3/4kg mniej
Siłownia karnet 80-100zł msc.Jak stać Cie na Amfe to stać i na siłownie.

Pozdrawiam i sfd czy kfd nie bije :-D

Re:

• 56 / / 0

wojtasfu pisze:
thermo burner plus aeroby i moj kumpel na tym BEZ ZADNEJ DIETY schudl 5KG!!!
a Ty chcesz sie truc feta...
Jeśli chodzi o dziewczyny to zazwyczaj chodzi o zrzucenie minimum 10kg, bo te 5kg to większość z nas daje radę ;) Panie w wieku 25+ mają niekiedy nadwagę ponad 30 kg i co? Myślisz, że ot, tak zmieniają nawyki bez odpowiedniego suplementu??
Chodzi o powroty do jedzenia dużych porcji i zapotrzebowania na cukier, słowem tego, co funduje nam efekt jojo i cellulit. Feta eliminuje ryzyko pożarcia 1000 kebabów- dopóki masz kasę, by w nią inwestować i często robić ciągi.
Ja osobiście nie zachęcam, bo wiadomo- to narkotyk. Decyzje trzeba podjąć samemu, wedle rozumku.

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Kartka z wyjątkowym sercem

Do osadzonego odbywającego karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim przysłano kartkę z wyjątkowym sercem
  • 1850 / 24 / 0

po co walic po garze toksyczna feta zeby schudnac ? sorry ale rozwalaja mnie tacy ludzie, przeciez sa lepsze srodki do tego przystosowane i napewno znacznie bardziej neutralne dla zdrowia, masz przeciez efedryne czy dmaa plus do ktoregos kofeina i cisniesz ze smalcem masz tez clenbuteron bardzo skuteczny na sadlo legalnie ofcourse nie dostaniesz ale jak masz znajomych co chodza na silke nie powinno byc problemu a jak naprawde ci sie spieszy to polacz sobie dmaa lub efedryne z kofeina i dorzuc cleanbuteron ale wedlug mnie to juz za ostra sieka...
  • 1615 / 19 / 0

Rzecz w tym, że ci którym do głowy przychodzi odchudzanie za pomocą fety, chcą schudnąć nic nie robiąc (do tego przy lini korzyści być nafutrowanym). A nie da się ukryć, że wszelkie inne metody, suplementy itp. wymagają pracy i wysiłku fizycznego.
  • 1850 / 24 / 0

te powyzsze srodki ktore zaproponowalem powinny w znacznym stopniu same spalic sadlo, wiadomo ze cwiczenia itp znacznie to przyszpiesza ale jak ktos by to dozeral i nie cwiczyl rowniez by schudl bo te srodki to nie lajtowe zabawki/suplementy ktore tylko maja pomoc przy cwiczeniu czy bieganiu mozna jeszcze dorzucic winstrol, ale rozumiem ze tu nie chodzi o samo odchudzanie a raczej o cpanie dzien w dzien i przyokazji zrzucenie pare kg, wiec zapewne nasze rady mozna o kant dupy rozbic bo malo kto wezmie je do siebie, wszak wizja narezania sie dzien w dzien wmawiajac sobie ze to po to zeby schudnac jest dla nich zbyt kuszaca, a nie ma to jak feta dzien w dzien :D mam takiego kumpla i dosc ostro juz zrylo mu banie, zawieszki, blokady dziwne irracjonalne zachowania, manie przesladowcze, haluny dzwiekowe, czy jakies tiki to norma tylko o tyle dobrze ze sam jest tego swiadom i sam okresla sie mianem cpuna ze zrytym beretem...
  • 1615 / 19 / 0

Odchudzanie może stanowić dla co niektórych pretekst do walenie fety dzień w dzień... :wall:
  • 9 / / 0

A to nie lepiej już brać na odchudzanie efedrynę?
Bez sensu jest sobie ryć pod kopułą żeby schudnąć (chociaż jak ktoś wpada na taki pomysł to już musi mieć w bani nie halo)

PS.0202122 pretekst to się zawsze się jakiś znajdzie :-p
  • 56 / / 0

ladyvv pisze:
A to nie lepiej już brać na odchudzanie efedrynę?
Bez sensu jest sobie ryć pod kopułą żeby schudnąć (chociaż jak ktoś wpada na taki pomysł to już musi mieć w bani nie halo)

PS.0202122 pretekst to się zawsze się jakiś znajdzie :-p
A to efedryna nie ryje bani niby?
  • 3829 / 147 / 13

efedryna czy amfetamina - nie ma różnicy - jedna i druga wymaga ujemnego bilansu kalorycznego, bo jedna i druga jest beta-2-mimetykiem. Pomijam kwestie wjebania i fazy.

Jedyna opcja na kaloryfer bez wysiłku to DNP lub trójjodotyronina/tyroksyna. Inne rzeczy poprostu nie działają w ten sposób.
Ostatnio zmieniony 07 września 2013 przez Parathormon, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 56 / / 0

DNP łatwo przedawkować. Ostatnio było o tym głośno. Już wole starą sprawdzoną fete ;)
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 124 uczestników Wejdź na czata