Amfetamina, a nauka

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 204 / / 0

Niedawno pisałem, że jest zajebiście (pół roku temu)
Fakt, do egazminu waliłem nockę,a potem czwóreczki z egzaminów.
Co z tego skoro później zwał i zawalasz cały dzień (inne przedmioty)
Jeśli nie masz DUŻO futra to ciężko się uczyć cały rok (tak u mnie było)
Ale jeśli to na >1< Egzamin to ratuje dupsko.
Na dłuższą metę nie polecam.
  • 1615 / 17 / 0

Jeśli to jednorazowa akcja to ok, ale dla kogoś kto już walił fete, wie jak na niego działa i ile musi przyjebać żeby nie przesadzić.

A z tego co pisał Lillytiger wynika, że z fetą nie miał nigdy do czynienia.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Rosyjska mafia przemyciła przez Polskę setki kilogramów haszyszu (+video)

Ponad 800 kg haszyszu o wartości 41 mln zł, przemycił z Hiszpanii przez Polskę do Rosji, gang rozpracowywany przez lubelskie „pezety” Prokuratury Krajowej.
  • 83 / / 0

Lillytiger pisze:
Moje jeszcze drugie pytanie - ile jestem w stanie na fecie w ciagu nocy zrobić ?
Mam książkę 300 stron, zdaze w jedna noc ?
Ano widzisz, Twoje podejście jest złe, najgorsze. Feta to nie maszyna która będzie produkować Twoją wiedzę
podczas gdy Ty będziesz sobie wystrzelona siedzieć i dumać. Najważniejsza jesteś Ty i Twoje predyspozycję.
Możesz nie zrobić nic, możesz zrobić wiele - nie ma żadnych ram, tabel, wykresów. Polecam spokojnie najpierw
zbadać sytuację, nauczyć się uczyć na fecie jeśli to Twój zamiar. Musisz pamiętać że oprócz niezdanego egzaminu
możesz stracić o wiele więcej jeśli nie będziesz starała się mądrze do tego podchodzić. Jeśli to jest tak że egzamin masz za chwile -
tak czy siak nie przypierdalaj niewiadomo ile, zawsze przecież możesz dociągnąć - małe dawki i powoli ogarniaj czy to w ogóle ma sens.
Powodzenia.

Lu

• 2 / / 0

Nauka nauką, ale kiedy miałam do napisania dość ważną pracę na polski, a temat mi nie przypasował ani trochę i czekałam do ostatniej chwili, to wystarczyły dwie małe kreski popite kawą i kiedy już się do pisania zabrałam parę godzin i 4 strony A4 wyszły, całkiem nieźle nawet. Nie wiem, czy mi poprawia koncentrację jakoś szczególnie, ale ośrodek motywacyjny pracuje na pełnych obrotach, wystarczy zacząć coś robić, dalej samo jakoś idzie :-D
  • 7 / / 0

Ale wy pierdolicie z tymi mg. 100-200 mg to jest dawka na raz mówicie itd. Ale wezmiecie może pod uwagę że zadko kto dopiero zaczyna fukac dostanie dobry i czysty temat bez domieszki.ja z 1 g jestem w wstanie zrobić 3 i ludzie którym to sprzedam bede mega zadowoleni. Wszystko zależy od dilera. Ja nie oszukuje tylko przyjaciół, resztę "ziomkow" którzy sprzedali by mnie za 2 mam w duuuuupie.

A co do nauki. Nie bierzcie fety do nauki tylko z jednego powodu. Później nie będziecie się potrafili normalnie nauczyć
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 4 / 0

Tak, nie ma to jak troszkę bielinki na lepszą naukę, sam kiedyś to stosowałem. Koleżanka uczyła się do matury, trzy dni przed nią, ciąg na amfie = maturę zdała na 96%
  • 114 / / 0

chyba z podstawę z geografii.. lol dziwne, że ja do matury z chemii i biologii rozszerzonej przygotowuje się cały roku, systematycznego zapierdalania, a według Twojej teorii to tracę czas.. lepiej 3 dniowy ciąg zrobić i będę boski.. wr.
  • 159 / 3 / 0

jak dla mnie tylko male, naprawde male ilosci jesli mamy sie uczyc ... przewalilem tego gowna troche i wiem ze to nie jest dobry pomysl walic i sie uczyc, za bardzo rozpierdala. Wezniesz ksiazke przejrzysz 2 strony przy czym po drodze 20 razy sie rozejrzysz po pokoju, w miedzyczasie obgryziesz kaciki ust dookola (chyba ze masz gume ktora niesamowicie namietnie bedziesz zul) az potem stwierdzisz ze jednak sie nie bedziesz uczyl bo ... nie wiem :D.
jak np. posiadamy 0,5 dobrego dziada, to optymalnie tak 0.15 do nauki, i na ten egzamin na nast dzien proponowalbym reszte :)
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 554 / 1 / 0

Tak i 99,9999999999999% pewności co do niedopuszczenia do egzaminu. Jak będziesz miał taką szansę to daj znać jak było i napisz ewentualnie TR. Chyba że z tą resztą to była ironia i nie podłapałem ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 3007 / 4 / 0

Duszon no na amfie jednak lepiej się uczysz, więcej czasu na to poświecisz bez zbędnego zmuszania
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata