Amfetamina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 161 Strona 3 z 17
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
 • 1474 / 10 / 0

fetke z kodeiną, a zolpidem z deksem lub trawą (spokojnie z buchami) jeśli już i będzie dobrze ;]
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
 • 2518 / 10 / 0

Ja wiem, czy taki bezsensowny mix. Branie zolpidemu jak główne (euforyczne) działanie amfetaminy zejdzie, a pozostaje pusta stymulacja ma jak najbardziej sens. Jedna rozkruszona tabletka w nos i po kilku minutach śpisz jak bobas. Kiedyś tak robiłem i rano wstawałem w miarę wypoczęty.

Co do brania amfetaminy z typowymi uspokajaczami/usypiaczami to polecam benzodiazepiny. Jeden klonik dla osoby bez tolerancji pozwoli uspokoić fazę (pierdolenie bez sensu, zespół niespokojnych nóg, bieganie bez celu po pomieszczeniu itp.)

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

USA oskarżyły prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro o "terroryzm narkotykowy"

Stany Zjednoczone oskarżyły w czwartek prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro oraz kilku jego najbliższych współpracowników o "terroryzm narkotykowy" - oświadczył amerykański minister sprawiedliwości William Barr.
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
 • 1474 / 10 / 0

Nie no branie zolpidemu na uśnięcie po zakończeniu działania (zjazd) szutru to jak najbardziej dobra opcja lecz np wciąganie fety zaraz po kresce zolpiego już nie zabardzo moim zdaniem...
Rejestracja: 2007
 • 139 / / 0

Mieszałem stilnox z mefedronem, haluny były jak sto skurwysynów, największe jakie miałem w życiu. No po prostu jeziora pływających kolorów zamiast ścian, ludzie jako świecące obrysy sylwetek etc. Wydaje mi się, że kilka stilnoxów + coś co nie pozwoli zasnąć to może mieć sens. (o i jeszcze buchy łapałem)

Tylko, że tak: raz można sobie kłopotów narobić (ja skończyłem na dyżurze psychiatrycznym, ale potrzymali parę godzin pobrali krew i wypuścili).
Dwa, to powinno działać jak nie mamy prawie żadnej tolerki na zolpidem. Jak ktoś już kilka razy brał to efekt halucynacji praktycznie zanika.
Rejestracja: 2009
 • 1915 / 289 / 0

lepszego miksu nie widziałem, lol
Rejestracja: 2007
 • 212 / 26 / 0

Trochę bez sensu, concentra dziala słabiej, i bardziej obwodowo, euforycznie minimalnie. Nie opłaca się, lepiej zająć się sporą dawką fety, lub sporą dawką concentry to tak jakbyś mieszał estazolam z relanium!... bez sensu moim zdaniem.
Rejestracja: 2007
 • 212 / 26 / 0

Pomysł dobry w przypadku fazy końcowej fety inaczej mija się z celem, jak by cię karetka zwinęła na fecie dostałbyś między innymi relanium lub inne benzo na zniesienie podniecenia, pobudzenia i euforii, to są prawie dwie przeciwstawne substancje, dokładnie przeciwstawne są neuroleptyki. Ale np, jak się zjazd zaczyna i zjesz dużo np: klonow to zjazd zmienia się w coś zajebistego, bo benzo działa wtedy dużo mocniej niż zwykle i jest zaaaajebisćieee :D Na faze, czasem bywa tak, że po dużych ilościach amfy poza dobrą fazą gdzieś tam czujemy niepokój, to można wziąść benzo ale naprawdę mało, żeby nie strącić fazy fetowej. Np 5mg relanium.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
 • 2518 / 10 / 0

Artykułu medycznego może nie przytoczę, ale klony same w sobie nieźle ryją wątrobę. Strach pomyśleć co dzieje się w mixie z amfetaminą. Jednak raz na jakiś czas nie powinny zaszkodzić.
Rejestracja: 2007
 • 212 / 26 / 0

mj znosi bezsenność po fecie? to chyba nie feta. Po amfetaminie ciężko usnąć nawet po chlorpromazynie z esta. Ja raz zapaliłem na fetę, a mam dostęp do wyjątkowo dobrej ok 65% fety w fecie. I nie poczułem absolutnie nic. Osobiście uważam, że to może przyczynić się do wystąpienia nagłej psychozy poamfetaminowej. Niektórzy palą na zwałę, ja nie jaram już więc, nie wiem czy na zwałe pomaga czy nie.
Rejestracja: 2010
 • 305 / 2 / 0

Panie i Panowie czy zaszkodzi mi mix:

rano 450 mg Tramalu

ok 20 300 mg Tramalu

teraz ok 0.3 amfy

?
Posty: 161 Strona 3 z 17
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości