Amfetamina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 31 / 0

amfetamina z kokainą w jednej pompce polecam z całego serca.Proporcje zależne od tolerancji.
amfetamina cudownie wydłuża wjazd koko iv.
  • 2 / / 0

Po jakim czasie od przyjęcia amfetaminymożna bezpiecznie wziąć tramal ?

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Ponad 350 paczek z dopalaczami, narkotykami i nielegalnymi lekami...

...czyli skutki kontroli przesyłek kurierskich i poczty na Pomorzu.
  • 119 / 30 / 0

Mam kilka gramów zacnego szczurka i półtora opakowania Asentry. Czy taki stan posiadania daje mi jakieś dodatkowe możliwości?
  • 2435 / 535 / 155

@nezumi1, nie, jedynie zwiększone ryzyko skutków ubocznych.
  • 31 / 5 / 0

Kiedyś na amfe jarałem dopki np machometa nieraz Maćka a potem trawa alko teraz już amfy nie wale ale wiedzą została z machometem największa jazda normalnie haluny połączone z schematem i trzaskami
  • 190 / 22 / 2

A co myślicie o miksie amfetaminy z bromokrypytną?
Moim zdaniem bromokryptyna powinna podbić euforię.
Jedynie pytanie pada o tutaj, jak to miksować?
Brać bezpośrednio ze ścierwem czy kilka godzin wcześnie? A może dalej efekty dopiero widoczne po np. tygodniowej terapii?
Bromokryptyna jest silnie działającym agonistą receptora D2, czyli wiąże się z tym receptorem i daje takie efekty jak dopamina. Receptor można porównać do zamka, a agonistę do klucza, który ten zamek otwiera. W przypadku agonistów receptorów dopaminowych są one kluczami wykonanymi na wzór dopaminy. Lek wiąże się także z receptorami D1.
Bromokryptynę lubią przypisywać ją psychiatrzy ponieważ hamuje wytwarzanie i wydzielanie prolaktyny, dzięki czemu mogą sprawdzić czy zaburzenia psychiczne nie są powodowane przez wysoki poziom prolaktyny.
... W hiperprolaktynemii zmniejsza stężenie prolaktyny. Wykazuje działanie przeciwdepresyjne. ...
  • 568 / 21 / 0

Słuchajcie, o 16 wziąłem kodeinę(210mg), o 16:30 wziąłem apap noc, a o 18:30 poszło jakieś 150mg dobrej amph, czuję się dobrze tylko czy taki miks mi nie zaszkodzi?

---------------------------------

Czy pseudoefedryne można miksować z fetą? Ma sens taki miks?

Scalono - taurinnn
  • 2435 / 535 / 155

@Mondeeste, moim zdaniem absolutnie nie ma sensu; w dodatku mix strasznie obciążający serce - efedryna czy pseudoefedryna nie podbijają raczej przyjemnych efektów amph; bardziej te noradrenalinowe uboki.
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

Z góry zaznaczę, że JA miałam taki efekt, może inaczej wpłynąć na innych.

Po pewnym cugu 9 dniowym , który w sumie dalej trwa (3g przefety nieskończone), miałam taki dzień gdzie po ok. 3h od kreski (ponad 30mg na oko) zaczęła mnie boleć turbo głowa. (od razu zaznaczę, że w pewnym momencie cugu, taka kreska tylko Cie "utrzymuje") Już czułam, że zbliża się zjazd i jednak za mało, żeby organizm poczuł dobre kopnięcie. Ofc, czerwone policzki reszta blada, zimne dreszcze i poty jednocześnie i ten ból głowy. No ale dobra, wzięłam 2 tabletki ibuprom sprint (te niebieskie) i po ok. 15 min nagle jebło, nagle pełen ogar, zero bólu głowy czy też innych objawów zjazdu. Uczucie jak po baaaardzo długiej przerwie gdy weźmiesz pierwszą kreske, kurna. Muzyka leci, ja wysiedzieć nie mogę, ale ale jaka euforia. Czyste zadowolenie z tego, że się jest, pełna moc. Coś pięknego.

Taki stan trwał ok. 3h. Myślę, że na mnie te tabletki wpłynęły tak, że podbiły działanie fety, podkręciły jej moc dzięki czemu została ona przedłużona. Ciężko mi powiedzieć z czego to wynika i jaka reakcja zaszła. Nie mogłam znaleźć podobnego tematu gdzie ludzie mieli podobne efekty.

Jeżeli ktoś z was miał podobnie bądź wie skąd taka reakcja to proszę o odpowiedź.
Miłego wieczoru :) :amfa: :extasy: :papieros: :nos:
  • 608 / 103 / 1

@Tiktaktok

Z tego co piszesz, to ibuprofen niczego nie podbił, a jedynie ograniczył objawy zjazdu, bo ma działanie przeciwbólowe/przeciwzapalne/przeciwgorączkowe. Ot, po prostu poprawił samopoczucie.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1242 uczestników Wejdź na czata