Amfetamina a kobiety

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 333 / 6 / 0

majster.. trendi gangsta....haha :-D przylizałeś i wszystko na ten temat :-) mam na to wyjebane tak samo jak na to czy ona się puszcza czy też nie , udajesz oświeconego bo co >? bo liżesz dupe dziewczynce z torebkami ? czy że chwalisz się tym że lubisz very very i nosisz krótkie spodenki...coś jeszcze ? :huh: wiesz jak jest u murzynów ? sie nie chwal ;-) . .a polaczków pisz z dużej .
  • 333 / 6 / 0

Garniaka nie będę kupował ale za pomysł dzięki. może masz rację że się poważny zrobiłem, ale nie będziemy o tym teraz mówić. może i trochę się wkurwiłem na kogoś kto próbuje coś pokazać i udowadniać tylko kurwa nie wiem co i komu..może cię źle zrozumiałem..mało ważne..
znam takie przypadki, i TY (burek przyjacielu to do Ciebie) też na pewno znasz. wkurwiłem się bo szkoda mi dziewczyny bo głupia jest jak 150 dalmatyńczyków nie ubliżając nikomu.. ani tym drugim , ale prawda taka że dostanie parę razy lepszy temat potem w hurcie to popłynie w piZdu i nie chce zgadywać gdzie się zatrzyma. bo nie będzie umiała przestać. laski tak mają , goście może też ale rzadziej na pewno, poza tym facetem bym się nie przejął , a dziewczyny szkoda..
I w huju to mam że nikt albo prawie nikt nic z tego nie zrozumie.dobranoc wam... o ile ktoś się wgle szykuje do spania..pozdrawiam..

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Tajlandia otwiera pierwszą marihuanową klinikę

Tajlandia otworzyła pierwszą i jedyną – przynajmniej na jakiś czas – klinikę specjalistyczną, w której lekarze będą stosować techniki medycyny tradycyjnej razem z kuracjami konopnymi.
  • 480 / 3 / 0

no masz racje znam przypadki typiar co nie umia przestac i ryje jee to bardziej niz facetów. ale mam na nie wyjebane ja im nie każe, ani nie nakazuje wpierdalać ich życie ich zdrowie. znam taką jedną , siostra bandyty co handluje spidem hehehe, ma ta siostra z 30 lat już tez diluje, dalej wpierdala juz kawałek dobry czasu, nie pracuje nigdzie, 3 bachorów a miedzy nimi duzy pitbull lata z kawałkiem surowej świni w ryju, każdy dzieciak z innym, w niedużym mieszkaniu w kamienicy to jak w dziupli, zębów nie ma koledzy jej gume rozżuwają, głowa zryta jak z koryta ajjjjjj znam wiele przypadków takich elementów
  • 4 / / 0

ajć ajć ajć
napisałam posta w temacie i zaraz wnioski, że jestem piętnastoletnim lachociągiem i że się puszczam za speed :D
nieeee noooo
ani jedno, ani drugie.

dużo dziewczyn wciąga, przynajmniej tyle z moich obserwacji. i nigdy sie nie zastanawialam, czy sa w tym jakies roznice miedzy kobietami a facetami. feta to feta, na kazdego dziala podobnie.
a obrazek naćpanej laski, ktora pojdzie z kazdym, to ste re o typ.
  • 204 / 2 / 0

Jak chce to niech ćpa, co mnie to obchodzi?
Jej życie, zdrowie, psychika. 'Róbta co chceta'
Znam parę dziewczyn, które lubią fetke, a żadna z nich nie oddaje się za towar, bądź kase..
(nie licząc jednej :rolleyes: , ale kto by taką chciał..)
Użytkownik zbanowany
  • 24 / / 0

kocham sie pirdeledente na stymulosach to objaw słowa bozego w objueciach boga ps da sie to zrobic w moim przypadku a dziewczynki sa raczej niehcetne po fetce choc :-D etc niechwalac boga
  • 8 / / 0

a co wam do niej chce niech bierze, sami bierzecie więc lepsi nie jestescie
  • 333 / 6 / 0

pocisnęłaś .. ;-)
a tak nawiasem..skąd wiesz Kochanie że biorem amfetaminę? ..w ogóle jaka piękna inicjatywa , aż wątek nowy powstał :-D
a więc zdrowie naszych pięknych Polskich kobiet..dla wszystkich wspaniałych kobiet .. %-D
-burek123 cieszę się że się dogadaliśmy (tj. tak myślę ) , przynajmniej częściowo.
nienienie-stereotypy stereotypami ale taka jest prawda, powiedzmy że coś wiem na ten temat a Ty jak chcesz to możesz sobie tak wmawiać. pozdrawiam, i żeby nie było -ja umywam ręce od całego zamieszania wokół Twojej osoby , powiedziałem co miałem powiedzieć ,a teraz to mamy TŁŁŁŁŁŁŁŁŁusty CzwarTEK :-) smacznego ;-)
  • 8 / / 0

nie wiem Kochanie, piszesz w wątku o amfie, nick masz WHITEman, mogę jedynie się domyslac ;-)
  • 333 / 6 / 0

haha ... no dobrze, niech Ci BEeedzie :-)
wiooooooooooooooooosna !!!!!!!!!!!!! nareszcie :heart: :-)
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 590 uczestników Wejdź na czata