Amfetamina - Jak rozpoznać trefny towar

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 398 Strona 38 z 40
Rejestracja: 2019
  • 47 / 7 / 0


Teraz od ziomka dostałem bialutkiego, wcześniej zawsze żółtawy ( nie narzekam na jakość), słabo pachnie, trzeba trochę potasować te płatki. Zapach? Czuć że jest to wład, ale daje też jakby jakimś fiolkiem chuj wie co, spotkał się ktoś z tym tematem? Często rzucają go u mnie.
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


Witam,
Pisze z Pytaniem, gdyż dostaliśmy dziś, coś takiego jak zalacze w zdjęciu. Generalnie, wygląda dosyć "podejrzenie" - niby czuć władka, natomiast widac, że jest tam coś dosypane. Nie mamy odczynników, żeby sprawdzić co to jest. Prosiłbym o pomoc w zintegrowaniu co to chociaż może być, bo wiadomo ze zdjęć ciężko jest cokolwiek wywnioskować.
W załączeniu zdjęcia, proszę o pomoc. Nie ma spływu jakiegoś, "kopie" chociaż ciężko to nazwać, tak na 20 min, a później już nic, i strasznie źre śluzówke. Jak widac sama struktura jest dziwna, widać takie 'wloski', podobne do wiorkow kokosowych. :nos:
Dziękuję za pomoc🦄🦄🦄

https://ibb.co/0qxbLgG
https://ibb.co/pXdTyzn

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

GIS ostrzega rodziców przed e-papierosem. W USA wybuchła już epidemia uzależnień (+ wywiad)

Główny inspektor sanitarny ostrzega rodziców przed elektronicznymi papierosami, które wchodzą do szkół.
Rejestracja: 2016
  • 2757 / 609 / 0


To beta-keton! Specyficznie igiełkowy sort. amfetamina może rozbijać się w delikatne igły, ale nie w takie szkity! Strzelam, że HEX-EN.
Rejestracja: 2007
  • 2027 / 119 / 0


jak rozpoznać dobry towar? max 50 mg i nocka z głowy, proste i logiczne
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


Owszem, ale pytanie brzmiało co jest, a nie ile wziąć żeby nie spać cała noc, damn it. Misspill miał rację. Dzięki, buzia
Rejestracja: 2007
  • 2027 / 119 / 0


sorry, ale zazwyczaj wybijam tu co parę dni na fazie, nie czytam wszystkich postó jak mam za duże zaległości etc.
dodam do tego posta, który napisałem, że smak plus ta ilość chyba już wystarczy plus oczywiście działanie, bez dorzucania takie 50mg kozackiego speeda robi na 6-8h, dorzucając nawet małe kreski czas pobudzenia się mocno wydłużai może się skumulować tak, że możemy nie spać ze 3 dni po niecałej połówce (i piszę tu o zajebistym speedzie, an ie jakim pierdolonym zjebanym hex-enie), przecież nie założyem tu konta mając 5 lat, trochę lat już mam i wiem co piszę, a jak nie wiem, to nie piszę
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


Ja nie neguje tego, że masz wiedze, w żadnym wypadku. Też nie mam 20 lat, i trochę w życiu przerobiłem. A chciałem się upewnić po prostu, co to jest. Bo od dłuższego czasu, bawię się tylko w czyste rzeczy. Test nie wykazał obecności władka, a i jak mówił pills to raczej hexen.

Ps
Nie polecam 🤨
Rejestracja: 2007
  • 2027 / 119 / 0


HEX-EN to straszne gówno, współczuję wałka
Rejestracja: 2011
  • 218 / 2 / 48


Bleh, raz mi się zdarzyło dostać coś co smakowało słodyczą masy tabletkowej, przy tego typy wyjebce żal mi sprzedającego, że brak mu polotu w wyobraźni
Rejestracja: 2007
  • 2027 / 119 / 0


no, debil klasycznie z kreatyną nie wymieszał XD (jebać tych oc mieszją z kofeiną, jak mieszać otylko kreatyna, która jest obojętna)
Posty: 398 Strona 38 z 40
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości