Amfetamina - Jak rozpoznać trefny towar

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 182 / 21 / 0

Skoro trafił się na tu prawdziwy ekspert od dyscypliny niech jeszcze tak pi razy oko wypowie się na temat innych ciekawostek typu:
- Prawidłowe przechowywanie fety, czy to bez znaczenia?
- Czy z czasem traci na mocy czy wręcz przeciwnie, się zwiększa, a możę jest ciągle taka sama?
- Co jest mocniejsze jak rozkruszamy grudę? To co się przykleja, czy to co się kruszy?
- Czy z jakimś składnikiem do mieszania, typu tam przykładowo, glukoza, magnez, paracetamol, tynk, czy inne coś białego, to z którymś tam bardziej traci na mocy, czy nie? Czy pył czegoś wymieszany łącznie z grudą czegoś w ogóle np. niszczy większość mocny amfetaminy? Czy po prostu z prostego punktu dodawania wypełniacza tylko traci na mocy?
- Czy amfetamina wchodzi w czymś mocniej w reakcję, że przykładowo mocniej działa, lub słabiej?

Jak z tym jest? Jeżeli odpiszesz byłoby super.
  • 490 / 50 / 0

@up - kolega Ci raczej nie odpowie, bo chuja wie na ten temat.

- Ma znaczenie, najlepiej wysuszyć towar, zgrzać próżniowo w specjalnej folii taką w jaką pakuje się żywność i trzymać w lodówce.
- Traci, jeśli była źle przechowywana, dobrze zapakowany, czysty towar może stać spokojnie 1-2 lata w lodówce.
- Nie ma znaczenia, wypełniacz również... no chyba, że soda, która daje nam zasadowe pH (towar szybciej sie psuje). Łatwo możesz sprawdzić po zapachu/wskaźnikami pH.
- Z kofeiną i sodą, wtedy ma tłustą konsystencję, słabiej rozpuszcza się w wodzie i mocno tyra nos. Teoretycznie działa trochę mocniej, ale nie da się na takim towarze lecieć dość długo, uboki przerosnąfaze.
05 listopada 2018Thorny pisze:
1. Jedną z rzeczy jaką chciałbym omówić na samym początku jest to, że bez specjalistycznego sprzętu nie rozpoznasz trefnego towaru... niestety.
Miałeś na myśli użycie mózgu i zakup podstawowych odczynników? %-D
post461778.html#p461778 - Oczyszczanie + obliczanie ile zostało nam fety po ekstrakcji kwas/zasada lub analiza jakościowa, dla osób, które wiedzą co robią. https://i.imgur.com/vkNNkXd.jpg

1. Synteza z P2P/P2NP ZAWSZE daje racemat, czyli stosunek 1:1 do izomeru lewo/prawoskrętnego. Twoje proporcje są z dupy.
2. Czysta amfetamina ZAWSZE jest biała. Różowa/żółta mocniej was klepie, bo jest w niej teoretycznie MNIEJ wypełniacza, który jest BIAŁY.
post1234368.html#p1234368
3. Nie pomyliła Ci się efedryna z norefedryną? ;-) Zdjęcia z syntezy, które wrzuciłeś dotyczyły tylko p2np.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Odurzony narkotykami spacerował po krawędzi dachu

Mokotowscy wywiadowcy oraz strażacy zdjęli z budynku i zatrzymali mężczyznę, który spacerował po krawędzi dachu jednego z czteropiętrowych bloków mieszkalnych. 24-latek widząc, że w pobliżu są służby, zszedł na swój balkon i schował się w mieszkaniu. Szybko się okazało, że jego nieuzasadniona odwaga wynikała ze stanu, w jakim się znajdował.
  • 804 / 35 / 0

Moi zdaniem za chuj sie nie da. Zapach - ale to " świeża" ....
Najlepszym testem jest strzelenie sciechy w knare - czasem na pozór biały proch moze zaskoczyc. Niby nic , załadujesz - dwa razy oblatujesz miasto w poszukiwaniu siebie
  • 69 / / 0

" - Z kofeiną i sodą, wtedy ma tłustą konsystencję, słabiej rozpuszcza się w wodzie i mocno tyra nos. Teoretycznie działa trochę mocniej, ale nie da się na takim towarze lecieć dość długo, uboki przerosnąfaze."

Ja pierdole, ja to chyba mam - strasznie wykręca żołądek. Nawet wysuszenie niewiele daje, choc po nagrzewaniu nad lampa po paru h pasta zmienia sie twarde, skorupowate grudy - ale nadal gorzkie i żrące. Japierdole, dostane jakichs wrzodow od tego, nie kupujcie towaru od polskich mistrzow speedu
  • 39 / 1 / 0

Dobry towar powinien byc gorzki nie slony. Nie powinien byc calkowicie wilgotny tylko taki bardziej proszkowy.
  • 55 / 6 / 0

23 listopada 2018rozgar pisze:
- Ma znaczenie, najlepiej wysuszyć towar, zgrzać próżniowo w specjalnej folii taką w jaką pakuje się żywność i trzymać w lodówce.
A dlaczemu wysuszyć? Osobiście za czasów ćpania fety trzymałem ją w zamrażarce na mokro i nie zamarzała, bo nie było w niej ani mililitra wody xd Moc trzymała w nieskończoność.
  • 490 / 50 / 0

@up - Suchy towar wytrzyma najdłużej. Niby jak miał Ci zamarznąć rozpuszczalnik? %-D
23 listopada 2018outdoor pisze:
Dobry towar powinien byc gorzki nie slony. Nie powinien byc calkowicie wilgotny tylko taki bardziej proszkowy.
Nie jest gorzki, ale w konsystencji przypomina sproszkowaną kredę.
23 listopada 2018kinderjunkie pisze:
Ja pierdole, ja to chyba mam - strasznie wykręca żołądek. Nawet wysuszenie niewiele daje, choc po nagrzewaniu nad lampa po paru h pasta zmienia sie twarde, skorupowate grudy - ale nadal gorzkie i żrące. Japierdole, dostane jakichs wrzodow od tego, nie kupujcie towaru od polskich mistrzow speedu
No to soda albo niedbale wytrącona zasada do "biodostępnego" proszku, czyli nie poczekali aż całość przegryzie się z kwasem, dodali go za mało lub za szybko wleciał wypełniacz.
  • 37 / 6 / 0

potwierdzam, najlepszy temat jaki spotkałem(i wsumie cały czas spotykam) był w suchych grudach, które po skruszeniu przypominają krede. czasami jak była końcówka tematu u dila to w ogóle się nic do karty nie przyklejało. strasznie drapie po nosie, ale za to jedna porządna kreska potrafi na cały dzień starczyć.
  • 141 / 20 / 0

Rozgar chyba pierwszy raz się z Tobą zgadzam ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 3 / 0

https://shop.sin.org.pl/jak-sprawdzic-amfetamine
Sprawdziłem według tego schematu i reagenty Marquis, Mecke i Robadope sa ok, ale przy Simon's wychodzi mocno brązowe a powinno być brak reakcji. Z tego co wywnioskowałem to kofeina może powodować takie zabarwienie, mam rację?
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata