Amfetamina - Jak rozpoznać trefny towar

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 426 / 38 / 0

tak o pytanie swoje zezarlem. kopac kopie

ale dlaczego spid
jest w kurewsko twardziej grudzie ?

Sem

• 802 / 16 / 0

jak nie kopie, albo słabo to jest trefny.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Narkomania to gehenna, której nie życzę nawet wrogowi

Kajetan ma dopiero 17 lat, a przeszedł w swoim życiu prawdziwe piekło uzależnienia. Narkotyki miały być jego receptą na problemy, a stały się ich głównym źródłem. Po czterech latach sięgania dna, odbił się od niego i podjął walkę o swoje życie w ośrodku.
  • 1825 / 80 / 0

Czasem tak jest że jest w grudzie, kurwa fakt trochę to kłopotliwe przy robieniu kresek, ale jakoś się da pokruszyć (młotek i przez papier, aż na miał) a przynajmniej często gruda bywa jakimś cudem, dobrym jakościowo Władysławem.
  • 4 / 2 / 0

Jesli chodzi o sprawdzenie czystości fety a raczej tego ile dosypano nam do worka zakladajac, ze wczesniej znajdywala sie w nim ta 'czysta' mam na mysli ta pomieszana przez ludzi ktorzy doskonale wiedzą co robią dla naszego bezpieczenstwa etc. Kurde aktualnie jestem dosc bardzo nagrzany i nie potrafie sie wyslowic. Mianowicie jakis czas temu gdy fete raz na jakis czas zazywalem po kanalach, wciagajac roztwór do strzykawki przez filter od papierosa - na kapslu zostawalo wiele bialego nie rozpuszczonego proszku, wiele tzn 1/4 calosci. a wiec poztalosci to dosypka obojetnie czego wazne by byl kolor bialy czy moze substancja zawarta w wiekszosci tych nie przedziechtanych fet czy tez calosc była ok tylko ze proporcje fety do roztworu byly zbyt duze co uniemozliwilo jej calkowite rozpuszczenie. Wybaczcie za chaos w tym poscie, na swoją obronę jedynie moge powiedziec, ze staralem sie jak moglem napisac cos z czym moglem sie podzielic uzyskujac odpowiedzi a nie smiechy jaki to ze mnie debil, pozdrawiam.
  • 1 / / 0

Czytam i czytam ale nadal nie wiem .... może jakiś chemik się znajdzie który pomoże, może jest jakaś substancja która po podaniu do Anfy zmienia kolor o te ekstra dodatki ktore koledzy dosypuja nie beda tak oddzialywac....??? Sytulaccja narkomana jest ciezka niedos ze za cene 5 gram dostaje w dobrych wiatrach 1.5 to jeszcze wciąga jakieś dziwne zeCzy miałem kiedy kolesia który miał kofeiny w proszku i dosypywal no fajnie wziolem 5 wciongam i se wciongam Costam niby czuć ale po jakieś większej ilości zaczęła mnie głową boleć zmierzylem ciśnienie a tam 210 na 170 normalnie to jeszcze se potymm szczelilem jedna bo jak dobra Anfa to i z tego by wyprowadzila po jakims czasie
Dowiedzialem sie co to naprawdę było i wiem ze tam już nie kupuje.... jak jest Monka ok to potrafię tydzień czasu nie położyć się nawet i niema prawie różnicy czy to pierwszy dzień czy szósty wciongasz i czujesz się tak jak w pierwszy no gdyby nie te oczy podkrazone... jeśli chodzi o różne kolory proszku przyczyna jest to ze mamy duzo pochodnych anfy np::::
metoksyamfetamina
metyloamfetamina
dimetoksyamfetamina
I jeszcze w cholerę i ciut ciut innych bywała zolta najlepiej to mi różowa chyba podchodzili najważniejsze to zaufany diler nie taki co dla drobnych zaprowadzi cię na cmentarz w mojej okolicy jeden z dilerów mieszał prochy z tabletkami psychotropowymi nie zabije cię amfa ale twój kolega dilet Nie wierz nigdy dilerowi ktory jest uzalerzniony i zamiast dobrego auta ma golfa 4 to co tobie dosypie to ma dlasiebie...
  • 395 / 3 / 0

jeden gośc na osiedlu sprzedaje podobno działa dobrze ale jebie rozpuszczalnikiem dlatego od niego nic nie kupuje , dlaczego jakaś zjebana synteza produktu czy co ? orientuje sie ktos ?
  • 1 / / 0

Witajcie. Sprawa podobna do niektórych. Zawsze bralem od jednego typa. Wszystko spoko jak zawsze. Dziś coś dziwnego dostałem Nowy sort chodź dalej mam ten stary bo biore więcej zawsze. W sumie od zawsze był mokry. Tym razem też ale jak się to wyruszyło zajebiscie dawał radę. Teraz kiedy troszkę sie podsuszyl w pakiecie na górze są grudki na dole mieli zna. Żeby sprawdzić czy jest ok przetestowalem. Nagle jakby zmęczenie sine usta. Kiedy sięgnąłem po stary sort też nic nie pomógł. Wspomnę ze jeszcze przed sprobowaniem "nowosci" byłem po i było zajebiscie. Nie wiem czy wpadam w paranoje czy co ale cos tu ewidentnie nie gra...
  • 2238 / 431 / 0

Połowicznie rozumiem Twój post, ale i tak nie odpowiem.

Trefny towar m.in. czuć w nosie tynkiem! :-)
  • 6 / / 0

jakby byl mieszany z "dropsami" bo masz na mysli MDMA i jej pochodne chyba, to na pewno bys cos poczul. problem polega na tym ze teraz to albo pochodne amfy do tego "slabo wytworzone" albo co gorsza RC dragi (tzw. dopalacze), ktore niestety nie czesto dzialaja. Jeli juz mieszaja to z czyms co ci nie zaszkodzi (pomijam ekstremalne wyjatki) Jednak teraz to sie nie miesza bo ceny sa niskie a dzisiejsze substancje imituja jej dzialanie i do tego sa legalne (w niektorych krajach zakazane) Mnie juz nos boli od tego scierwa ale cos trzeba jesc, hehe. Chyba stad takie moje przekonanie :)
  • 487 / 19 / 0

Nie żadne "słabo wytworzone" a po prostu wymieszane z jakimś gównem i czystość <20% :rolleyes:
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 78 uczestników Wejdź na czata