Amfetamina + Alkohol | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 249 Strona 22 z 25
Rejestracja: 2019
 • 2 / 1 / 0

07 sierpnia 2019rockens pisze:
Koleżanka furała o 2:30 w nocy i teraz od 3 godzin mają z przyjaciółkami gęsią skórkę, ale taką zajebistą na całym ciele, co może być przyczyną?
Są dwa różne powody dla którego mogło się tak stać, dla którego w ogóle ten mechanizm istnieje:
1.
Gęsia skórka jest pozostałością po naszych zwierzęcych przodkach - u zwierząt napięcie mieszka włosowego powoduje zjeżenie sierści, dając iluzję znacznie większego ciała (dobrze się to obserwuje u kotów) i ma za zadanie odstraszenie przeciwnika- u ludzi jest to pozostałość po tym samym mechanizmie - jest on wywołany strachem, podnieceniem, czy innymi bodźcami, ale łączy je jedno - wyrzut adrenaliny.

2.
Drugim zadaniem tego mechanizmu jest obrona przed zimnem - zjeżony włos powoduje czasowe zagęszczenie podszerstka, zatrzymuje ciepło, jeśli otoczenie jest bardzo zimne.

U twojej koleżanki zapewne powstała kombinacja obu - speed podnosi temperature ciała, i powoduje ogromny wyrzut adrenaliny.
Rejestracja: 2018
 • 409 / 57 / 0

Zdarza mi się łączyć te używki. Przede wzystkim - feta zwiększa mi tolerancję na alkohol. Jestem wtedy w stanie wypić znacznie więcej niż bez futra. Generalnie, to zauważyłam że np piwo mi bardziej smakuje po fecie.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Lotnicy mają być badani na obecność alkoholu i narkotyków. Będą zmiany w prawie lotniczym

W polskim prawie lotniczym nie ma zapisów, które umożliwiają kontrolę na obecność alkoholu i innych substancji odurzających. Nowelizacja ma dostosować nasze rozwiązania do norm wymaganych przez UE.
Rejestracja: 2017
 • 664 / 54 / 0

Pierniczą głupoty jeśli chodzi o zimne tyskie, z wódką może ingerować.
Rejestracja: 2019
 • 5 / 1 / 0

BuniekBuniol po pierwsze ćpun/ narkoman to osoba uzależniona od narkotyków. Nie ma prawdziwych ćpunów i nieprawdziwych, jak czujesz przymus wzięcia przez dłuższy czas, nie możesz przestać, czujesz głód to jesteś uzależniony. Po drugie, jasne że narkotyk "myśli za nas" jak jest się pod wpływem to często, zwłaszcza w przypadku fety czy alko ( albo przynajmniej w moim przypadku, a biorę bardzo rzadko, raz na pół roku ostatnio, alko piję często) ma się chęć sięgnięcia po więcej, szczególnie przy stymulantach, pobudzenie aż chce się robić wszystko, wziąć więcej, żeby poczuć się lepiej i lepiej. Po dwóch browarach jeszcze dwa, po kresce jeszcze jedna i jedna. Jesteś pod wpływem i nie myślisz trzeźwo. A tłumaczenie sobie że po zażyciu długa rozmowa itg. to odpowiedzialność i prawdziwe ćpanie to głupota. Absolutnie nie miała to być obraza albo szyderstwo, po prostu próbuję Ci wytłumaczyć że ćpun to człowiek uzależniony od fety, koki, hery, mefki… (dopisz cokolwiek), a nie człowiek który wie jak brać narkotyki, bo żaden nie jest w stanie. Wiem z autopsji i obserwacji znanych mi ludzi. Sorry za wywód ale krew mnie zalewa przy takich wypowiedziach.
Rejestracja: 2019
 • 10 / / 0

Po co te nerwy. Szanowne Grzejniory..., piwko dobre? Dobre!!!
Władysław Jagiełło dobry?
Dobry!!!
To w Nochala raz, do łapki Tyskie dwa i spacerek dookoła Krzyżackiego Grodu ;) To połączenie mogę porównać, tylko z wejściem 😬😬😬
Rejestracja: 2019
 • 20 / / 0

25 września 2019mmigotka pisze:
Zdarza mi się łączyć te używki. Przede wzystkim - feta zwiększa mi tolerancję na alkohol. Jestem wtedy w stanie wypić znacznie więcej niż bez futra. Generalnie, to zauważyłam że np piwo mi bardziej smakuje po fecie.
mnie to wszystkie proszkiprozwalaja pic, pic i chlac naraz. Czy to amfeta czy 3mmc czy dawnymy czsu pencik. Po fecie tylko pierwsza kreska i kieliszek = obowiazkowo isc na wc na 2 potem juz tylko zalewanie sie wodka z prochem :korposzczur:
Rejestracja: 2019
 • 305 / 27 / 0

Mi dobrze wchodzi pierw kilka Tyskich i pozniej niewielki szczur.
Rejestracja: 2018
 • 923 / 255 / 0

najpierw proch, później 1-2 piwka, %-D
Rejestracja: 2019
 • 5 / / 0

Kiedyś nie wyobrażałem sobie fety bez kilku browarów, ale to było do czasu.. najebany do tego nasiurany sam nie wiedziałem na drugi dzień co odpierdalalem
Rejestracja: 2018
 • 923 / 255 / 0

14 listopada 2019omsA pisze:
Kiedyś nie wyobrażałem sobie fety bez kilku browarów, ale to było do czasu.. najebany do tego nasiurany sam nie wiedziałem na drugi dzień co odpierdalalem
też mi się takie akcje trafiły, wóda pita z gwinta, urwane filmy i inne mało ciekawe- przypałowe sytuacje
Posty: 249 Strona 22 z 25
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1330 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nikodon 9997 i 5 gości