Amfetamina + Alkohol | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 222 Strona 15 z 23
Rejestracja: 2016
 • 10 / / 0

Piwo to obowiązkowo, ale z wódką trzeba uważać ;)
Rejestracja: 2016
 • 62 / 15 / 0

I mnie zdarzyło się przepić amfetaminę alkoholem. Nie zaaplikowałem kosmicznych ilości białego proszku, oscylowałbym między gramem a 1,5 grama. Jak po każdym innym koncercie, tak i po tym zająłem miejsce przy hokerze barowym i wdrożyłem w życie plan totalnego upicia się. Wraz z barmanką na zmianę piliśmy i całowaliśmy się, aż doszło do tego, że działanie alkoholu zamaskowało działanie amfetaminy. Byłem na tyle zamroczony, że po oddaniu moczu nie zorientowałem się, że wychodzę z pubowej toalety z penisem na wierzchu; co gorsza - nie zorientowałem się, że nadal oddaję mocz. W końcu zdałem sobie sprawę, że stoi przede mną barmanka, której nogawki od spodni z każdą sekundą nasiąkają moim moczem. To było nad samym ranem, od kilku dobrych godzin siedzieliśmy w zamkniętym pubie i piliśmy do odcięcia. Do domu pojechaliśmy taksówką, moje wyjście z niej było spektakularne - bliskie spotkanie trzeciego stopnia z płytami chodnikowymi i wymiotowanie tuż przed klatką schodową. Zasnąłem z łatwością, jednak zjazd fizyczny był nader ciężki. Gdy już leżałem w wannie, moje obolałe stawy nie pozwalały mi sięgnąć ręką po gąbkę czy mydło.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Bernie Sanders: Jako prezydent w 100 dni zalegalizuję marihuanę

Sanders, niezależny senator z Vermont, jest od dawna znany jako zwolennik legalizacji marihuany.

WRB

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 735 / 28 / 0

No zdecydowanie kac + zjazd to już jest przesada. Kilka razy tak miałem i dziękuje bardzo. Na drugi dzień kompletnie człowiek nie do życia. Nie mam pojęcia jak raz czy dwa razy w takim stanie udało mi się przepracować 8h w pracy :kotz:
Rejestracja: 2015
 • 797 / 51 / 0

wodka nie siada dobrze , chyba ze na melanzu to leci wszystko ale takto browary jak ktoś już pisał nie dla efektów lecz dla tego smaku, mogę wypić tyle ile będzie przede mną dosłownie , na drugi dzień gorzej ale ogólnie dobre połaczenie
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
 • 559 / 46 / 0

Jeśli trzeba już pić alkohol do fety, to piwo jest zdecydowanie najlepsze. Osobiście nafukana nie czuję za bardzo działania alkoholu, ale picie browara jest czystą przyjemnością, nie licząc palenia fajek. Łączeniem wódki z amfą to bym nie ryzykowała, ale kwestia predyspozycji - ja dość jestem wrażliwa na wódę i szybko odpadam, więc raczej unikam picia jej solo czy w połączeniu z innymi substancjami. ;)
Rejestracja: 2013
 • 387 / 7 / 0

Wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu jak alko będzie potrzebne żeby feta była znośna w działaniu, tym bardziej towar teraz a kiedyś to kosmos.
Rejestracja: 2014
 • 245 / 17 / 0

Ja nie wyobrażam sobie walić fety i nie pić do tego alkoholu. A na zwałe to koniecznie muszę mieć alko. Wiele osób nie wyobraża sobie jak można brać ścierwo i nie mieć do tego benzo na zjazd. Ja nigdy nie zaopatrywałem się w benzo specjalnie wtedy, kiedy fukałem, za to muszę mieć alkohol %-D

WRB

Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 735 / 28 / 0

No jak się nie ma benzo, to zdecydowanie zawsze z rana dobrze jest wypić na zwale z kilka setek wódki - mnie tam zawsze wystrzela i jest mi lepiej. A po całym dniu dobrego dawkowania alko idzie się ładnie spać.

TMq

Rejestracja: 2006
 • 452 / 70 / 0

U mnie pare piwek na zwałe to podstawa. Z drugiej strony w ogóle nie jem fety bez alko.

Wiesz WRB na zwale alko fajnie wystrzela i pomaga tu nie ma co się okłamywać, przespać też się człowiek prześpi ale trochę srogo jest jak w kolejny dzień trzeba iść do pracy a tu kac 80 level XD
Rejestracja: 2016
 • 19 / / 0

Właśnie w tym momencie jestem po 2 dobach pije piwko które jest dla mnie jedynym lekarstwem na zwałe :P oczy już się przymykają więc działa. Co do włada i alko mogę powiedzieć tyle że kolezka kiedyś zalkiczył zgona i lezał ... akurat mielismy przy sb trochę włada wiec pakujemy go w dziąsła. Nie minęło 15 minut a już chciał każda dyskotekę odwiedzić :D
Posty: 222 Strona 15 z 23
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 172 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości