Amanita Muscaria - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 423 / 29 / 0

Daj spokój, to wystarczająco pospolity gatunek, by zbierać tylko okazy najlepszej jakości. Być może zaatakowały go bardziej toksyczne dla człowieka grzyby, omiń.
  • 165 / 24 / 0

Jak tak pomyślałem o normalnych mdłościach od niej i do tego możliwym zatruciu pokarmowym to mi się odechciało. Więc teraz Amanitka spoczywa w spokoju pod brzozą w ogródku. Może zarodniki dadzą radę się zadomowić na przyszłe lata.

W przyszłym roku będę musiał poszukać wcześniej, bo teraz to już mocne przymrozki są w nocy więc chyba nie ma co liczyć na znalezienie nowych okazów.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

"Miałem wybór: albo będę handlował, albo pogrzebią mnie żywcem"

Tak jest, na to czekaliście ;) Kolejny okołonarkotykowy odcinek "7 metrów pod ziemią".
  • 104 / 4 / 0

Kiedy można zaczynać zbiory w następnym roku?
  • 2518 / 203 / 0

Ciężko poszukać ? Akurat odpowiedź na to pytanie padła w wątku jakieś naście razy przynajmniej. Pomijam już wikipedię i muchomorowe faq
  • 104 / 4 / 0

Czyli lipiec, sierpień? Następne pytanie czy ktoś wie jak wygląda sprawa ich użycia w wypadku brania SSRI?
  • 2164 / 392 / 0

Jako agonisty GABA-A substancje zawarte w amanita Muscaria, jak muscymol, kwas ibotenowy, muskazon - nie gryzą się z trwającą terapią SSRI.
  • 7 / / 0

Ktoś próbował z Was pić lub/i zrobić sok winogronowy z własnej grzybni muchomora? Tzw. Święty Graal?
  • 2518 / 203 / 0

Przyznam, że nie rozumiem pytania.

Adm

• 267 / 4 / 0

Chyba chodzi o wino na muchomorach.Ja bym nie tknął.
  • 2518 / 203 / 0

to z "własnej grzybni" mnie już najbardziej zastanawia
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata