Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 10031 Strona 977 z 1004
Rejestracja: 2020
  • 147 / 14 / 0

Wrzucilem wlasnie jedynke pod jezyk i w sumie dopiero teraz zaczalem dostrzegac potencjal rekreacyjny tego leku. Postawilo mnie to przed dylematem czy w aptece kupic sobie Sedam 6tke jak zwykle czy moze tym razem alpragen lub diazepam..
Rejestracja: 2015
  • 1695 / 425 / 0

Bromek jest fajny ale ja musiałem jeść go 12-18mg, za droga impreza. Rolki to mi przynosiły ulgę na skręcie od klonazolamu, spędziłem wtedy na rolkach zakrapianych alko, świąteczne uczty z rodziną i bardzo miły byłem wtedy dla wszystkich. :korposzczur:

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Hermann Göring i narkotyki. Znaleziono przy nim 20 000 tabletek, łykał nawet 160 dziennie

Gdy w maju 1945 roku alianci aresztowali Hermanna Göringa znaleziono przy nim aż 20 000 tabletek leków przeciwbólowych. Marszałek Rzeszy od lat zmagał się ze zgubnym nałogiem. Jak niegdyś przystojny as lotnictwa został morfinistą-lekomanem i doszedł do wagi 140 kilogramów?
Rejestracja: 2007
  • 2875 / 233 / 0

poszło 4 mg, a miała być przerwa, eh, jebany alkohol
plus taki, że zostały mi ost. 4 mg alpry i po więcej muszę się pierdolić, że mi się nie chce, to liczę, że to ostatki do końca czerwca
od biedy mam paczkę bromków i trzy diazepamu, ale to jednak nie to jak alpra, do godziny mi wjedzie te cztery mg i będę się czuł jak król :D
Rejestracja: 2020
  • 22 / 1 / 0

Czy jest ktoś, kto odkładał samodzielnie alprazolam? Od tygodnia jestem czysta, a brałam przez rok w różnych dawkach, najczęściej od 2 do 4 mg codziennie. Ciekawi mnie, jak długo trzymały Was skutki uboczne?
Rejestracja: 2007
  • 2875 / 233 / 0

ja miałem ciąg ok. 2 lata, ale dawki to były 10mg dziennie spokojnie plus 6-8 piw codziennie
piekło wyszło na ziemi, dwa miesiące (i to jeszcze z pomocą pregaby) czułem się jak na najgorszym kacu na świecie, efekt odbicia mnie taki dojebał, że o matko
u cb na pewno będzie na pewno mniejsze cierpienie, ale bym nie liczył raczej, że umieranka nie będzie. pregabę albo od biedy dzpm sobie lepiej ogarnij

ale jak się czujesz obecnie po tygodniu abstynencji? jest bardzo źle?
Rejestracja: 2020
  • 22 / 1 / 0

Hej, nie jest już dzisiaj bardzo źle. Ale przez 6 dni leżałam i czułam się jak w ciężkiej grypie, dodatkowo w nocy miałam stany lękowe i schizy, że mi klątwa weszła do pokoju. Nie polecam... Ból kości, stawów, gorączka (mam gorączki z nerwów), koszmarne osłabienie, biegunka, zawroty i ból głowy. Ale od dwóch dni jakby popuszcza, mam dylemat, czy to było po alprie, czy złapałam jakąś infekcję. Bo w sumie jakoś za krótko jak na skutki uboczne... Ratuję się właśnie pregą i hydroksyzyną na noc.
Rejestracja: 2020
  • 76 / 7 / 0

@zduszonyszept Całkiem możliwe, że to skutki odstawienia. Miałem podobnie jakieś dwa lata temu, z tym że u mnie ciąg trwał "zaledwie" dwa miesiące, ale dawki podobne - jakieś 4mg dziennie. Objawy grypopodobne, bezsenność i dodatkowo silne lęki i myśli samobójcze, ale był to też koszmarny okres w życiu, więc to pewnie też zrobiło swoje. Po jakichś dwóch tygodniach było już względnie normalnie. Ze swojej strony mogę polecić też sulpiryd - ładnie niweluje wahania nastroju na skręcie. Ach, gdybym wtedy wiedział ;)
Rejestracja: 2020
  • 22 / 1 / 0

Dzięki za odpowiedź i radę. 25.06 mam wizytę u psychiatry, to może zagadam o ten sulpiryd. A jak myślicie, mogę się tak raz w tygodniu poratować zopiklonem na sen, np. dziś zamierzam wziąć, bo jutro mam rozmowę kwalifikacyjną...
Rejestracja: 2020
  • 57 / 2 / 0

Czy afobam można brać latami codziennie powiedzmy max 1mg dzień wiadomo uzależnienie będzie ale czy ma to jakiś negatywne skutki oprócz uzależnienia ? Wpływa na np wątrobę czy serce ?
Rejestracja: 2020
  • 321 / 54 / 0

Przy tej dawce, to po czasie nawet nie będziesz pamiętać, że padło takie pytanie.
Uwala pamięć na długie miesiące, coś jak aktywowane objawy demencji.
Posty: 10031 Strona 977 z 1004
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości