Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 10031 Strona 966 z 1004
Rejestracja: 2020
  • 76 / 7 / 0

To lepiej zacznij zmniejszać dawki bo im dłużej to łykasz tym skręt po odstawce będzie gorszy. Cold turkey nie polecam bo to istne piekło, więc póki masz ten blister to lepiej stopniowo schodź.
Rejestracja: 2020
  • 202 / 21 / 0

Propo firm, jeżeli chodzi o alprox to na mnie wogóle nie działał, niedawno miałem Alpragen i był taki w miarę ok, teraz mam Afobam w słoiczku wziąłem sobie 2 tabsy po 1 mg, produkowany w Wegrąch Budapeszcie, normalnie czuje się świetnie, pełen luz, relaks, 0 trosk, normalnie jest zajebisty chyba najlepszy ze wszystkich alprazolamów a jadłem wszystkie.
Kiedyś non-stop kupowałem xanax 2 mg nie szło tego przełknąć zawsze stawał w gardle, więc kruszyłem na łyżeczce i chlup do dzioba i do tego tabaczka, taki mój codzienny poranny rytuał :extasy:

Skręt, areszt, przeszukanie, a na końcu… umorzenie

Mija dziesięć lat, od kiedy prokuratorzy i sędziowie mogą umarzać sprawy za posiadanie małych ilości narkotyków na własny użytek. Dzięki temu tysiące osób uniknęły wyroku np. za to, że miały w kieszeni skręta. Ale w oczekiwaniu na umorzenie nie uniknęły zamknięcia w celi i przeszukania domu. Bardzo ciekawy tekst Krytyki Politycznej, polecamy!

Joga i mikrodozowanie psychodelików: porównanie

Różne badania wskazują, że joga i mikrodozowanie psychodelików mogą prowadzić do lepszego zdrowia psychicznego. Interesująca jest kwestia różnic i podobieństw wywoływanych przez nie efektów. Z pytaniem tym spróbowali się zmierzyć australijscy badacze, chcąc porównać jogę i mikrodozowanie pod kątem wpływu tych praktyk na poprawę dobrostanu psychicznego.
Rejestracja: 2021
  • 45 / 7 / 0

@Politoksymann to albo zamało wziąłeś albo to placebo jakieś że generyk gorszy, jadłem wszystkie generyki polskie od a do z i nawet ksalol i zawsze działa normalnie zawsze tak samo


@dzojov Nie przejmuj się kochana , nie tylko ty masz chujowe życie ale nigdy nie jest tak zle żeby nie mogło być gorzej (chujowe pocieszenie)ale zawsze jest coś z czego można się cieszyć, jesteśmy wolni, żyjemy ,a miliony osób mogą tylko pomażyć o tym czym my gardzimy, a co do mixu to żaden nie poprawi życia na dłużej niż czas działania , jeszcze wiele mixów musze stestować ale nie sądze żeby jakiś poprawił moje życie skoro te dziesiątki innych mixów nie poprawiło
Rejestracja: 2021
  • 45 / 7 / 0

@pomasujplecki

Brechta, alpra to alpra nigdy nie poczułem różnicy czy było to 10 mg zomirenu, 10 mg alproxu czy 10mg czeskiego xanaxu zawsze robiło jak trzeba

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Rejestracja: 2018
  • 317 / 37 / 0

@LeStrange po przeczutaniu Twojego posta zaczęłam wokół siebie dostrzegać mnóstwo rzeczy, ktorymi może niekoniecznie gardzę, ale są mi obojętne, są normą, wygodną, ale niedocenioną codziennością, której inni nie mają. W ten sposób trzeba myśleć.
Zeszłam do sklepu po drożdżówę i energetyka, wrzuciłam 2 mg alpry i budzę się do życia, choć pracę zaczęłam teoretycznie o 9 (zdalna), a jest 14:00.
Ktoś też wyżej napisał, że alpra jest cudownym lekiem, jeśli bierze się ją ze 2-3 razy w tygodniu, nie częściej. Jeśli są tu jacyś nowicjusze, niech sobie to wezmą do serca. Benzosy wciągają w swoje sidła jak skurwysyn.
Rejestracja: 2018
  • 1653 / 112 / 0

Ja już swoje przerobiłem. Większość benzo rc w kosmicznych dawkach, benzo apteczne, cokolwiek się trafiło to brałem. Do Alpry mam sentyment, ale częściej wybieram klona, bardziej mi podszedł. Jest bardziej ekonomiczny. Obecnie udało mi się uwolnić od benzo. Chociaż takie czasy nadchodzą, że możliwe, że wrócę. Ale obecnie jestem wjebany w pregabalinę, i to póki co mi "wystarcza". Pozdro i z fartem benzożercy! :D
Rejestracja: 2015
  • 1951 / 294 / 0

I sobie biorę po 2mg dziennie i schodzę z antydepresantow i apteki ogólnie, kodeina i te sprawy. Szkoda że tak szybko to dziadostwo uzależnia ale w stosunku do paroksetyny i pregabaliny np czuje że to szybciej można odstawić. Przynajmniej tak mi pokazuje doświadczenie
Rejestracja: 2018
  • 317 / 37 / 0

Ja nie umiem załapać fenomenu pregabaliny, ile bym tego dziadostwa nie wzięła, nie czuję różnicy. Dopiero po odstawieniu zaczynają się schody :P a dziś alpra + kofeina bardzo mi pomogły szybko nadrobić zaległości w pracy, chociaż wrzuciłam o 1 mg za dużo i powoli znowu zaczynam zwalniać obroty. A to co się dzieje z pamięcią, to już w ogóle dramat. Długotrwała pokrywa się mgłą, krótkotrwała nie istnieje. A w pracy stąpam po bardzo cienkim lodzie, cud, że mnie jeszcze nie wylali.
Rejestracja: 2021
  • 30 / / 0

Zjadłem 4mg xanaxu i zapiłem 0.5l soku z grejpfruta. jak to zmienia (ten sok) działania alrazolamu?
Rejestracja: 2015
  • 1951 / 294 / 0

Ty no w robocie trzeba trzymać krótko z alpra. Trzymajcie fason bo jak szef wypierdoli z roboty to będzie dym tylko szedł.
Posty: 10031 Strona 966 z 1004
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości