Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 49 / 15 / 0

wynika to zapewne ze znacznie krotszego
dzialania alpy. dla porownania dzialanie klona jest dla mnie odczuwalne nawet do 24 godzin, gdzie alpra wyciaga marne 5 ;(. klon nie tylko sprawia ,ze zasypiasz nieproblemowo, ale zapewnia gleboki i spokojny sen przez cala noc ;). w mojej skromnej opinii benzo na sen mozna zastapic duzo bezpieczniejszymi srodkami.
  • 715 / 129 / 0

05 grudnia 2019ludecki12 pisze:
Po alprie także słabo sypiam. Wcale łatwiej nie zasypiam ani nie jestem bardziej wyspany. Potrafiłem się budzić w nocy z lękiem. Już waleriana lepiej działała. A najlepszy sen po benzo doświadczyłem po klorazepacie =)
A ja po 15mg mirtazapiny wziętej pierwszy raz bez benzo w systemie. 12h nieprzerwanego snu z mocnymi snami. Na benzo nigdy tak długo i głęboko nie spałem, nawet na poczatku. Te 15mg wzialem o 8 wieczorem obudzilem sie o 8 rano i do 16 miałem jeszcze dwie drzemki. 7.5 byłoby optymalnie za duża dawka jak na 1 raz.

A teraz niedawno 15mg mirty (z tolerka na 6-8h snu) poprawione buchem legitnej mj to znowu 10h z takimi snami, że rano wyjrzałem na ogród sprawdzając, czy impreza dalej się toczy (nie bylo żednej imprezy prócz tej we śnie).

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Zobacz gdzie przemytnicy chowają narkotyki. Z psim nosem ciężko wygrać

Nie zapalił jointa w Polsce 23-letni Ukrainiec, który w podroż zabrał marihuanę i ukrył ją w dezodorancie. Ale świetnym węchem wykazała się Idea, pies szkolony przez Straż Graniczną do wykrywania narkotyków, która bez pudła znalazła marihuanę w bagażu młodego mężczyzny.
  • 221 / 27 / 0

Dla mnie na sen najlepiej działa midazolam. Ścina praktycznie po kilku chwilach i zapewnia spokojny sen. Alpra ma mały potencjał nasenny, lepiej stosować doraźnie w trudnych sytuacjach bo jak się zacznie brać regularnie to skoczy tolerka i ma się po działaniu leku. Chyba że ktoś zacznie walić po 10 mg ale to droga donikąd i bieganie po recepty do prywaciarzy
  • 49 / 15 / 0

kategorycznie odradzam stosowania benzodiazepin na sen. jest mnostwo innych rownie skutecznych lekow pozwalajacych na spokojny sen. wlasnych doswiadczen moge polecic mirtazapine i mianseryne.
  • 959 / 82 / 0

Alpra na sen bez sensu.
Alpre mam zawsze w zapasie np na randkę, prezentacja w pracy czy coś w ten deseń. Nie stosuje już jej kilka tyg ale mam spokój ze względu na to iż wiem że ona jest i mogę ją wziąć XD
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 283 / 0

mnie alpra dobrze "składała" do spania w ilości 2-3mg, plus dwa, trzy piwka, walcze jeszcze z alkoholem, benzo od pół roku ostawiłem na dobre(miejmy nadzieję), już lepszy zolpi na spanie-tylko też nie na co dzień-bo tolerka szybko rośnie. Ale z zolpi nie miałem nigdy problemu, a alpra mnie "przytuliła" i był problem z odstawką, z rozłąką %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 283 / 0

06 grudnia 2019Piolun pisze:
Dla mnie na sen najlepiej działa midazolam. Ścina praktycznie po kilku chwilach i zapewnia spokojny sen. Alpra ma mały potencjał nasenny, lepiej stosować doraźnie w trudnych sytuacjach bo jak się zacznie brać regularnie to skoczy tolerka i ma się po działaniu leku. Chyba że ktoś zacznie walić po 10 mg ale to droga donikąd i bieganie po recepty do prywaciarzy
mi na midazolam tylko raz udało się wyrwać bibułę, poza tym rolki, alpra(nieszczęsna), bromozepam. Klonów i lorafenu- z apteki nie uświadczyłem na oczy(klonem mnie nie raz znajomy "wspomógł"- ale jakoś bałem się tych klonów, %-D )
  • 509 / 24 / 0

30mg przez mniej niż 2 tygodnie na zerowej tolerancji często łączone z mj i alc.
Ciężko zasnąć teraz na trzeźwo i nie mogę kontrolować mięśni, które samowolnie się spinają %-D

Długo potrwa jeszcze te spinanie mięśni i jak długo problemy ze snem będą się utrzymywać?

Po spaleniu lufy muzyki słuchało się spoko ale przy próbie zaśnięcia pojawiły się lęki i problemy z oddychaniem
Mianowicie miałem płytki oddech i ciężko było mi wziąć głębszy oddech nie popadając w panikę %-D
  • 1021 / 494 / 0

Po 4-5 dniach od odstawienia powinieneś poczuć się już lepiej. Max do tygodnia - półtora powinno minąć całkiem.
  • 509 / 24 / 0

A te problemy z oddychaniem?
Nie była to na pewno wkręta po mj bo faktycznie oddychałem płytko i przy głębszym wdechu zaczynał się atak paniki %-D
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1476 uczestników Wejdź na czata