Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 8351 Strona 707 z 836
Rejestracja: 2016
  • 819 / 140 / 0

To sporo patrząc na dawkę i czas. Niech to będzie przestroga dla tych co biorą ponad 10mg klona, który ma kilka razy dłuższy okres półtrwania. Skręt też będzie odpowiednio długo się ciągnął.
Rejestracja: 2019
  • 364 / 52 / 0

skręt będzie się ciągnął, ale będzie mniej intensywny, mi na odstawce alpry, lekarz zmianił na forme SR (xanax SR) do tego dał trazodon XR 150 który bardzo się sprawdził i co tydzień redukcja dawki, trochę to trwało, ale mam to za sobą. Słyszałem, że prega też dobra, a w szczególności przy klonie gdzie jest ryzko ataku epilepsji na odstawce z dużych dawek

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Badania sugerują, że niewielkie dawki LSD mogą zmniejszać odczuwanie bólu

Według nowych badań, niewielkie dawki LSD, jednej z najaktywniejszych substancji psychodelicznych, mogą być skutecznym środkiem przeciwbólowym - być może nawet równie silnym, jak konwencjonalne opioidy, takie jak morfina.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

zasadniczo czuje niemala awersje do alpry, wynikajaca z niezwykle krotkiego okresu poltrwania, co przeklada sie na dlugosc dzialania substancji. meczy mnie dokladanie co kilka godzin zeby uzyskac optymalne stezenie w organizmie. dodam ze alpre jest mi niezbedna jedynie w pracy. powiedzcie mi prosze czy xanax sr (przedluzone uwalnianie) pomoze rozwiazac mi problem bez koniecznosci zmiany diazepiny. prosze o dane jedynie z wlasnego doswiadczenia.
Rejestracja: 2017
  • 1028 / 499 / 0

16 listopada 2019xantiago pisze:
Słyszałem, że prega też dobra, a w szczególności przy klonie gdzie jest ryzko ataku epilepsji na odstawce z dużych dawek
Małe sprostowanie - pregabalina owszem, jest dobra na odstawkę ale bynajmniej nie dlatego, że chroni przed grand malem. Pregabalina NIE ZAPOBIEGA atakom typu grand mal i nie powinna być jedynym lekiem przeciwdrgawkowym stosowanym na odstawce benzo.
Rejestracja: 2016
  • 20 / 1 / 0

Nie wiem czy tylko na mnie tak działa ale 1 raz w życiu spróbowałem i wziąłem 0.5mg afobamu i zamiast jakiegoś wyluzowania to siedziałem nabuzowany w domu i musiałem coś ze sobą zrobić gdzieś się przejść czy zrobić cokolwiek,później z kumplami poszliśmy do baru i tam mieszanka z alko + dorzuciłem jeszcze jednego 0.5mg i agresor się włączył straszny,miał ktoś z was podobne jazdy ?
Rejestracja: 2017
  • 2331 / 740 / 0

mogła to być po prostu reakcja paradoksalna, szczególnie jeśli lek był łączony z alkoholem. jak ze wszystkim - na każdego działa inaczej, ale myślę, że przy tak niskich dawkach to rzadkość. u mnie takie coś nie występuje, a dawki 0,5-1 mg zapewniają odpowiednie uspokojenie.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Alprazolam chyba dość często daje paradoxy. Ja biorę inne benzo (lorafen), ale teraz mam akurat pakę alprazolanu 1 mg.

No i wczoraj mi zabrakło zioła (palę nałogowo od lat). Z rana 3 mg (dla fazy - nie było wcale takowej) potem z 10h później kolejne 3 mg i reakcja. Zrobiło się syrasznie smutno, zadzwoniłem do Mamy o 24 i plakałem w słuchawę jak to jest wszystko źle.... Ale dzień bez palenie minal spoko. No ale 6 mg najcięższego benzo więc i tak krok w tył. Jestem na tol 2 mg lora. Myślicie, że za tydzień 1mg alprazolanu zadziała si? Po takowym wyskoku? Bo rekreacyjnie nigdy więcej zamuła i paradoksy. Lor lepszy moim zdaniem fajniejszy profil lepiej mikrorelaksacyjnie no i dłużej chodzi.
Rejestracja: 2017
  • 568 / 22 / 0

Palicie papierosy po alprze? Mi sie cudownie po niej pali
2mg xanaxu+szlugi mentolowe i jest git :psycho:
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Nie palę ma co dzień. Raz paczka na pół roku pod jakieś ćpanie. Wczoraj akurat jadłem alprę, DUŻO, i akurat miałem paczkę Marlboro cieńkie z klikiem. Spaliłem jakieś 6 szlug w godzinę / dwie. Działanie alprazolamu (łącznie 3 mg po dorzutce) spadło na łeb na szyję. Dodam, że byłem też akurat po alko (2 tyskie) i joincie solo.

Tytoń osłabił benzo , benzo osłabiło blanta , alko nie wzmocniło benzo a wszystko, uważam, przez.papierochy.
Mam tolerancję na 0.5 - 1.0 mg alpry a po 3 mg z etanolem było słabiej niż bez tytoniu po 1 mg bez alko dzień wcześniej.Tytoń osłabiła działanie alprazolamu, sprawdziłem też na zagranicznych forach i ludzie tak opisują.

Rejestracja: 2017
  • 568 / 22 / 0

@pijanytraktorzysta
Z tego co pamiętam, UJebany kiedyś pisał że nałogowym palaczom fajki nie zbijają fazy po alprze, za to okazjonalnym palaczom zbijają dzialanie alpry. Nie wiem czy to prawda ale całkiem możliwe
Posty: 8351 Strona 707 z 836
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości