Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 591 / 70 / 0

To możesz oddychać w trakcie? Mi właśnie w tym momencie zwykle nic się nie śni (ewentualnie coś związanego z duszeniem się), tylko po prostu nie mogę złapać oddechu i próbuję się wybudzić, a że nie mogę to myśle, że zdechnę.
Swoją drogą ciekawe, że po alprze takie coś się odwala, przecież teoretycznie to powinna zapobiegać takiemu czemuś i ogólnie ułatwiać sen. W efektach ubocznych też nigdy nie widziałem, żeby pisało coś podobnego, raczej właśnie wręcz przeciwnie. Chociaż teraz jak pomyślę, to przy odstawce prawie zawsze zdarzały mi się koszmary (bez paraliżu) i jakiś czas temu raz po klonie, raz chyba po rolkach też wystąpiły, choć teoretycznie w tym momencie ryzyko powinno być znacznie mniejsze. Więc widocznie u mnie i u ciebie były to reakcje paradoksalne. Orientuje się ktoś, czy coś ma na nie wpływ, czy po prostu pojawiają się losowo?
  • 7616 / 952 / 0

13 listopada 2019Retrowirus pisze:
Dziś ciocia stała przy moim łóżku I dusila mnie, warczac "prosektorium, PROSEKTORIUM!"
Od dawna interesuję się tym tematem, ale chyba nie chciałbym przeżyć czegoś podobnego...
Przypomniała mi się historia Kukuczki - jego synek miał sen dokładnie wtedy, kiedy ten spadał z Lhotse. Był z nim w windzie, która zasuwała w górę i w dół, a ojciec krzyczał ALARM, ALARM. Z kolei przyjaciel Kukuczki miał w tamtym momencie sen, że pakuje jego walizki. Daje do myślenia...

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Handlarze „dopalaczami” na celowniku CBŚP

Z ustaleń śledczych wynika, że gang działał w latach 2014 - 2018, głównie na Śląsku, Mazowszu, Pomorzu, Lubelszczyźnie, w województwie opolskim, ale również w innych częściach Polski.
  • 148 / 4 / 0

Po dużych dawkach i w ciagach miałem to samo. Nie życzę tego nikomu. Jesteś tak posrany ze strachu, ze nie jesteś w stanie Sobie wmówić ze to zaraz przejdzie. Ja miałem to na tyle silne, ze zczolgiwalem się z łóżka żeby mi ktoś z pokoju obok pomógł. Ale zanim dotarłem „budziłem się „ na łóżku. Gdzieś to tutaj dokładnie opisywałem ze szczegółami.
  • 412 / 35 / 0

13 listopada 2019Jerzus Chytrus pisze:
Po dużych dawkach i w ciagach miałem to samo. Nie życzę tego nikomu. Jesteś tak posrany ze strachu, ze nie jesteś w stanie Sobie wmówić ze to zaraz przejdzie. Ja miałem to na tyle silne, ze zczolgiwalem się z łóżka żeby mi ktoś z pokoju obok pomógł. Ale zanim dotarłem „budziłem się „ na łóżku. Gdzieś to tutaj dokładnie opisywałem ze szczegółami.
nie wiedziałem, że po alprze takie jazdy się zdarzają
  • 158 / 16 / 0

Tak, to mi się Wyłącznie po alprze załącza. Dokładnie 0. 75 przed snem.
Tak jakmówisz- polseb, niemal pełna świadomość. Stunlock ruchowy, ale niby widzisz oczami. Strach jak chuj. Tylko oddychać można szybciej. I nie da się krzyczeć.
Kiedyś to, Obcy stali w nogach łóżka. Wtedy jeszcze nie ogarniałem i było to moje najgorsze przeżycie.
Aha, po tym wczorajszym prosektorium miałem jeszcze normalny sen w którym złapałem świadomość snienia! Chyba 2 raz w życiu niesamowite! Niestety szybko się obudziłem i było już późne rano. A szkoda :)
Pozdrawiam
po 0,75 zdarząją Ci się takie rzeczy? mi się nawet przy dawkach rzędu 8mg nie zdarzały, nie jesteś aby wrażliwy na alprazolam?
  • 1858 / 193 / 1

To nie o to chodzi. Tu umysł jest zabombany alpra a nie do końca powinien / chce spać.
Jamedris kiedyś też to opisywała.
Moze być, że ma to związek z koceniem. Zażywam Alpre na noc, po koceniu.
  • 158 / 16 / 0

To nie o to chodzi. Tu umysł jest zabombany alpra a nie do końca powinien / chce spać.
Jamedris kiedyś też to opisywała.
Moze być, że ma to związek z koceniem. Zażywam Alpre na noc, po koceniu.
słuchaj ja niedawno odczułem dziwną zależność, byłem mega uzależniony od alpry, schodzono mi z duzych dawek, stopniowo i jakoś wyszedłem z nałogu xanaxowego, dziś zazywam alprę tylko do mixów , lub ewentualnie na sen w awaryjnych przypadkach, ale jestem w ciągu kody, ostatnio zaaplikowałem szybko przed pracą 300 kody, wróciłem z pracy wziąłem 1mg Xanaxu pod język na sen, bo z moją robotą każda minuta jest cenna, i nigdy mi się tak nie działo, ale zauwazyłem, ze jak jestem w ciągu kody, to po Xanaxie wstaję cholernie rozbity, obudziłem się dziś z łzami w oczach, czy to może mieć wpływ? zbyt depresyjnie oddziaływanie na OUN? obu substancji, ale od mojego romansu z panią K, alpra dziwnie działa na moją emocjonalność, klon i rolki wychodzą w tym lepiej
  • 591 / 70 / 0

Reakcje paradoksalne - pisałem wyżej, ale skąd się biorą i dlaczego, to nie wiem.
  • 158 / 16 / 0

reakcje paradoksalne mam tylko gdy mieszam benzo z gorzołą, wtedy się źle dzieję, ale tak to u mnie wszystko gra
  • 170 / 48 / 0

13 listopada 2019xantiago pisze:
obudziłem się dziś z łzami w oczach, czy to może mieć wpływ? zbyt depresyjnie oddziaływanie na OUN?
nie o to chodzi w działaniu "depresyjnym"na OUN, chodzi raczej o spowolnienie tętna i ciśnienia krwi. chyba że źle zinterpretowałem fragment "ze łzami w oczach" to przepraszam
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 119 uczestników Wejdź na czata