Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 8363 Strona 704 z 837
Rejestracja: 2014
  • 9171 / 1253 / 0

Zrobił Ci przysługę - sam dojdziesz do takiego wniosku. 3 miesiące to jeszcze nie tak długo i po 4-5 dniach wrócisz do formy.
Rejestracja: 2018
  • 3034 / 1237 / 1

Dokładnie. Masz nauczkę i minimalnym kosztem doświadczenie. Nie jest to lek dostałego brania. Pozostaw benzodiazepiny na prawdziwe problemy. Zdrowia. W tydzień max minie.Choć tego luzu mieć nie będziesz jak po alprze.

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Doktryna Wolnych Konopi

Czyn związany z medyczną koniecznością zażywania nielegalnej substancji (posiadanie, uprawa, wytwarzanie, udzielanie) zmierzający do poprawy zdrowia indywidualnego, nie może jednocześnie ani szkodzić społeczeństwu (art. 1 § 2 k.k.) ani stanowić bezprawnego ataku na zdrowie publiczne. Ta, zdaje się oczywista dla przeciętnie inteligentnego człowieka konstatacja, nie jest wcale oczywista dla sądów i prokuratur. W skrócie, skoro leczy, nie może jednocześnie szkodzić, gdyż dochodzimy do wewnętrznej sprzeczności.
Rejestracja: 2019
  • 4 / 1 / 0

Dobrze, dziękuję za pomoc. No jest ciężko ale mam nadzieję, że minie.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

08 listopada 2019syluro pisze:
No i mam afobam alprazolam 1 mg w końcu.
Nie było tak trudno.
Lekarz starszy facet. Odrazu mu powiedziałem że chce recepte na afobam doraźnie przeciwlękowo w kontaktach z ludźmi. Powiedziałem ze kiedys sie leczyłem na fobie społeczną a on sie spytał u kogo XD No to mówie że zapomniałem dawno to było .
Oczywiście sie zestresowałem i pod koniec już nic nie mówiłem ale to chyba dobrze wyszło.
Lekarzyna wypisał i tyle. 10 minut i po robocie.
Spytał sie jeszcze czy coś jeszcze ale nie chciałem przeginać i więcej nie wyłudzałem .
Najgorszy 1 raz teraz będzie izi.
A jaką gadkę zapodać co by dostać rolki albo nie wiem klony np.?

Podajemy nazwy substancji, nie handlowe. taurinnn
policz tabletki- jedna na jeden dzień, po około 30-tu dniach możesz spokojnie do tego samego lekarza zawitać, jak alpra ci nie spasuje to mu powiedz, że na fobie brałeś wcześniej rolki, powinien spokojnie bibułe wystawić, rolki moim zdaniem łatwiej wysępić niż alpre, a klony osobiście odradzam
Rejestracja: 2019
  • 283 / 69 / 0

Może ktoś mnie objaśnić co to znaczy te "rolki" ?
Nie jestem wytrawnym graczem w tej dziedzinie .
Szukałem w duckduckgo i nie znalazłem tłumaczenia .
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Relanium / Diazepam.
Rejestracja: 2016
  • 819 / 140 / 0

11 listopada 2019mkr213 pisze:
Dobrze, dziękuję za pomoc. No jest ciężko ale mam nadzieję, że minie.
Małe dawki, krótko działająca substancja i pierwsze uzależnienie (przynajmniej tak zrozumiałem), więc powinno ci minąć stosunkowo szybko. Z ciekawości - jak objawy miną daj znać, może niektórym się przyda i skończą się co 2 dni pytania ile i przez ile mogę brać żeby się nie uzależnić i jak długi będzie skręt po x dawce i czasie.
Rejestracja: 2014
  • 2004 / 236 / 1

Jest! Znowu udał mi się wspaniały paraliż przysenny po alprze! Ależ ja to uwielbiam! Dziś ciocia stała przy moim łóżku I dusila mnie, warczac "prosektorium, PROSEKTORIUM!"
Strasznie było tylko przez chwilę, bo chciałem to pokonać udało mi się wygrać z tym demonem w szybki momencik ;) moc wygrywać z przyduchą to już jest skill mentalny :D
Rejestracja: 2016
  • 819 / 140 / 0

Po alprze, w sensie? Bo ja też miałem, tylko że po odstawieniu alpry. I mi nigdy się nie udało wygrać, a było to dla mnie na tyle przejebane (w momencie czegoś na kształt półsnu, w każdym razie przy prawie pełnej już świadomości, nie mogąc się wybudzić i złapać oddechu byłem już w 100% przekonany, że umrę) że od tego czasu, czyli z ponad rok nigdy nie sypiam na plecach. Dla pewności, bo później też mi się już spontanicznie zdarzały :)
Rejestracja: 2014
  • 2004 / 236 / 1

Tak, to mi się Wyłącznie po alprze załącza. Dokładnie 0. 75 przed snem.
Tak jakmówisz- polseb, niemal pełna świadomość. Stunlock ruchowy, ale niby widzisz oczami. Strach jak chuj. Tylko oddychać można szybciej. I nie da się krzyczeć.
Kiedyś to, Obcy stali w nogach łóżka. Wtedy jeszcze nie ogarniałem i było to moje najgorsze przeżycie.
Aha, po tym wczorajszym prosektorium miałem jeszcze normalny sen w którym złapałem świadomość snienia! Chyba 2 raz w życiu niesamowite! Niestety szybko się obudziłem i było już późne rano. A szkoda :)
Pozdrawiam
Posty: 8363 Strona 704 z 837
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość