Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 7649 / 965 / 0

Zrobił Ci przysługę - sam dojdziesz do takiego wniosku. 3 miesiące to jeszcze nie tak długo i po 4-5 dniach wrócisz do formy.
  • 2614 / 1026 / 1

Dokładnie. Masz nauczkę i minimalnym kosztem doświadczenie. Nie jest to lek dostałego brania. Pozostaw benzodiazepiny na prawdziwe problemy. Zdrowia. W tydzień max minie.Choć tego luzu mieć nie będziesz jak po alprze.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Irlandia powinna zalegalizować narkotyki

Takiego zdania jest niezależna senator Lynn Ruane, która prowadzić będzie kampanię na rzecz legalizacji niektórych substancji narkotycznych w Irlandii.
  • 4 / 1 / 0

Dobrze, dziękuję za pomoc. No jest ciężko ale mam nadzieję, że minie.
  • 442 / 37 / 0

08 listopada 2019syluro pisze:
No i mam afobam alprazolam 1 mg w końcu.
Nie było tak trudno.
Lekarz starszy facet. Odrazu mu powiedziałem że chce recepte na afobam doraźnie przeciwlękowo w kontaktach z ludźmi. Powiedziałem ze kiedys sie leczyłem na fobie społeczną a on sie spytał u kogo XD No to mówie że zapomniałem dawno to było .
Oczywiście sie zestresowałem i pod koniec już nic nie mówiłem ale to chyba dobrze wyszło.
Lekarzyna wypisał i tyle. 10 minut i po robocie.
Spytał sie jeszcze czy coś jeszcze ale nie chciałem przeginać i więcej nie wyłudzałem .
Najgorszy 1 raz teraz będzie izi.
A jaką gadkę zapodać co by dostać rolki albo nie wiem klony np.?

Podajemy nazwy substancji, nie handlowe. taurinnn
policz tabletki- jedna na jeden dzień, po około 30-tu dniach możesz spokojnie do tego samego lekarza zawitać, jak alpra ci nie spasuje to mu powiedz, że na fobie brałeś wcześniej rolki, powinien spokojnie bibułe wystawić, rolki moim zdaniem łatwiej wysępić niż alpre, a klony osobiście odradzam
  • 59 / 10 / 0

Może ktoś mnie objaśnić co to znaczy te "rolki" ?
Nie jestem wytrawnym graczem w tej dziedzinie .
Szukałem w duckduckgo i nie znalazłem tłumaczenia .
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Relanium / diazepam.
  • 599 / 73 / 0

11 listopada 2019mkr213 pisze:
Dobrze, dziękuję za pomoc. No jest ciężko ale mam nadzieję, że minie.
Małe dawki, krótko działająca substancja i pierwsze uzależnienie (przynajmniej tak zrozumiałem), więc powinno ci minąć stosunkowo szybko. Z ciekawości - jak objawy miną daj znać, może niektórym się przyda i skończą się co 2 dni pytania ile i przez ile mogę brać żeby się nie uzależnić i jak długi będzie skręt po x dawce i czasie.
  • 1859 / 195 / 1

Jest! Znowu udał mi się wspaniały paraliż przysenny po alprze! Ależ ja to uwielbiam! Dziś ciocia stała przy moim łóżku I dusila mnie, warczac "prosektorium, PROSEKTORIUM!"
Strasznie było tylko przez chwilę, bo chciałem to pokonać udało mi się wygrać z tym demonem w szybki momencik ;) moc wygrywać z przyduchą to już jest skill mentalny :D
  • 599 / 73 / 0

Po alprze, w sensie? Bo ja też miałem, tylko że po odstawieniu alpry. I mi nigdy się nie udało wygrać, a było to dla mnie na tyle przejebane (w momencie czegoś na kształt półsnu, w każdym razie przy prawie pełnej już świadomości, nie mogąc się wybudzić i złapać oddechu byłem już w 100% przekonany, że umrę) że od tego czasu, czyli z ponad rok nigdy nie sypiam na plecach. Dla pewności, bo później też mi się już spontanicznie zdarzały :)
  • 1859 / 195 / 1

Tak, to mi się Wyłącznie po alprze załącza. Dokładnie 0. 75 przed snem.
Tak jakmówisz- polseb, niemal pełna świadomość. Stunlock ruchowy, ale niby widzisz oczami. Strach jak chuj. Tylko oddychać można szybciej. I nie da się krzyczeć.
Kiedyś to, Obcy stali w nogach łóżka. Wtedy jeszcze nie ogarniałem i było to moje najgorsze przeżycie.
Aha, po tym wczorajszym prosektorium miałem jeszcze normalny sen w którym złapałem świadomość snienia! Chyba 2 raz w życiu niesamowite! Niestety szybko się obudziłem i było już późne rano. A szkoda :)
Pozdrawiam
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 165 uczestników Wejdź na czata