Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2020 / 422 / 154

06 listopada 2019dzojov pisze:
Wolicie wrzucać tabsy w calosci, rozgryzacie, czy pod język?
Przeważnie część pod język, a pozostałą resztkę tabletki rozgryzam i połykam. A w podbramkowej sytuacji cała gryziona, ew. pod język, o ile nie mam sucho w ustach.
  • 217 / 20 / 0

To moze byc fajne połączenie wytestuje dzis wieczorem.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Kartka z wyjątkowym sercem

Do osadzonego odbywającego karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim przysłano kartkę z wyjątkowym sercem
  • 592 / 70 / 0

Akurat alperki jako jedne z niewielu benzo są całkowicie gorzkie. klon wiadomo, ma miętowy posmak, lorafeny są drażowane, więc otoczka słodka a wewnątrz bez smaku, sedam jest dosłownie słodki, rolki podobnie - troszkę goryczy mają, ale też są słodkawe. Co do generyków to się nie wypowiadam.
  • 423 / 36 / 0

ja generalnie połykałem alpre,
  • 1858 / 194 / 1

Ja też stosuje metodę jedna polkniete a drya albo połówka pod jezyk
  • 393 / 21 / 0

Najlepiej lylac, alpra dobrze się wchłania, ja zarzucam na pusty żołądek po 20 min coś jem i efekty są zadowalające.
  • 179 / 11 / 0

No i mam afobam alprazolam 1 mg w końcu.
Nie było tak trudno.
Lekarz starszy facet. Odrazu mu powiedziałem że chce recepte na afobam doraźnie przeciwlękowo w kontaktach z ludźmi. Powiedziałem ze kiedys sie leczyłem na fobie społeczną a on sie spytał u kogo XD No to mówie że zapomniałem dawno to było .
Oczywiście sie zestresowałem i pod koniec już nic nie mówiłem ale to chyba dobrze wyszło.
Lekarzyna wypisał i tyle. 10 minut i po robocie.
Spytał sie jeszcze czy coś jeszcze ale nie chciałem przeginać i więcej nie wyłudzałem .
Najgorszy 1 raz teraz będzie izi.
A jaką gadkę zapodać co by dostać rolki albo nie wiem klony np.?

Podajemy nazwy substancji, nie handlowe. taurinnn
  • 399 / 125 / 0

Mówisz że alprazolam działa dobrze ale za krótko i chciałbyś zamiast niego spróbować klonazepamu bo słyszałeś, że działa bardzo długo i nie trzeba dorzucać tabletek w ciągu dnia.
  • 396 / 24 / 0

Odradzam zarówno alprozam jak i klonazepam :)
  • 4 / 1 / 0

Codziennie przez 3 miesiące brałem alprazolam 0.25mg czasem 0.5mg na lęki i gdy się skończył zacząłem odczuwać objawy odstawienne, poszedłem do lekarza, który nie wypisał mi kolejnego opakowania ponieważ powiedział że nałóg powinno się jak najszybciej zerwać i tak zostałem na lodzie. Po jakim czasie mogą minąć objawy odstawienne?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata