Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 525 / 29 / 0

Paczka alpry w 2 dni ? O fuck to tololerka niezłe poszła w górę
  • 181 / 17 / 0

spider321 pisze:
21 października 2019Piolun pisze:
Ja biorę 4 mg co trzy, cztery dni dla rozluźnienia napiętych mięśni. Jak chcę szybko urwać film i nic nie czuć biorę midazolam albo zolpidem. Czuję że potrzebuję zwiększać dawki clona żeby uzyskać efekt rozluźniający. Nie chcę przebić granicy 4 mg, czy tolerka szybko rośnie? Na poranny początek dnia biorę 1 mg alpry żeby w pracy jakoś funkcjonować bo deprecha niszczy mi psyche. Biorę paro ale czuję jakby to chuj dawało
rośnie jak jasny chu*j, jak 2 tygodnie temu pakę alpry zrobiłem w 2 dni- zdałem sobie jasno sprawę, że mam z tym "lekiem"(dragsem powinienem powiedzieć) jakiś problem
Ale paczkę 2mg ?

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Brakuje dowodów na to, że konopie poprawiają stan psychiczny?

Z przeprowadzonych badań wynika, że jest mała liczba dowodów na to, że stosowanie medycznej marihuany może poprawić zdrowie psychiczne pacjentów.
  • 317 / 49 / 0

Też robiłem paczkę alpry w 2 dni, ale 0,5 mg. 2 mg to nie wiem czy dałoby radę w 2 dni. Nie wyobrażam sobie jaka to musiała być tolerancja
  • 442 / 37 / 0

22 października 2019KrwawyJanek69 pisze:
spider321 pisze:
21 października 2019Piolun pisze:
Ja biorę 4 mg co trzy, cztery dni dla rozluźnienia napiętych mięśni. Jak chcę szybko urwać film i nic nie czuć biorę midazolam albo zolpidem. Czuję że potrzebuję zwiększać dawki clona żeby uzyskać efekt rozluźniający. Nie chcę przebić granicy 4 mg, czy tolerka szybko rośnie? Na poranny początek dnia biorę 1 mg alpry żeby w pracy jakoś funkcjonować bo deprecha niszczy mi psyche. Biorę paro ale czuję jakby to chuj dawało
rośnie jak jasny chu*j, jak 2 tygodnie temu pakę alpry zrobiłem w 2 dni- zdałem sobie jasno sprawę, że mam z tym "lekiem"(dragsem powinienem powiedzieć) jakiś problem
Ale paczkę 2mg ?
paczkę 1mg, ale gdzieś po 3 miechach przerwy,

roy

• 122 / 1 / 0

Ja wlasnie wyszedłem na prostą po ponad 3-miesięcznym ciągu, gdzie pod koniec zjadałem 10 mg dziennie, czasem nawet 20 jak był imprezowy weekend. Specjalnie zjadłem ostatnie dwie paki w parę dni, pozwoliłem na ct bo wiedziałem, że nie zapanuję nad stopniowym schodzeniem z dawek. Szpital nie wchodził w grę. Depakina jakoś uchroniła mnie przed padaczką więc polecam jakby ktoś nie miał wyjścia tak jak ja.
Istny koszmar. Za dnia czułem się jakby ktoś wyciął mi mózg, w nocy po trzech dobach bez snu zaczął się tygodniowy maraton okropnie realistycznych snów. Cały byłem nieskoordynowany i wszystkiego się bałem. Teraz po miesiącu czuję się tak na 80%. Nie polecam. Tylko doraźnie.
  • 181 / 17 / 0

Ja się bromkiem lecze i polecam do odstawienia później 2 dni fenibut tryptofan i pojechali
  • 442 / 37 / 0

ja po oszamaniu paki jedynek w dwa dni mam dużo respektu do alpry, na tyle dużo, że jak narazie od 1.5miecha nie mam chęci motania recept, szkoda zdrowia
  • 442 / 37 / 0

22 października 2019rockens pisze:
Też robiłem paczkę alpry w 2 dni, ale 0,5 mg. 2 mg to nie wiem czy dałoby radę w 2 dni. Nie wyobrażam sobie jaka to musiała być tolerancja
nooo, na szczęście ja też nie na dwójkach mg jechałem dwa dni, ale już jeden i pół miecha zero benzo
  • 889 / 189 / 0

Wpierdalanie takich ilości w takim tempie to głupota, no offence.

Przecież bez tolerki 2mg co 3h wrzucać wystarczy dla dobrego efektu.
  • 393 / 21 / 0

Ja zbey cokolwiek poczuć a nie żeby maskować efekty uboczne muszę zajebac że 2 opakowania a bywały dni że i 3 w ciągu jednego dnia od rana do wieczora. Ostatnio już raczej nie zdarza mi się brać rekreacyjnie. Ale zauważyłam, że w nocy zaczyna mi się skręt. Strasznie się poce, cały czas ruszam stopami, poce się ale jest mi zimno. Jak wstaje to pierwsze co to biorę 2, 5mg żeby mi łapy nie latały tak że nie umiem nic nimi zrobić.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 148 uczestników Wejdź na czata