Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1621 / 325 / 0

Z niczym. Zrobić przerwę od alpry.
  • 1503 / 314 / 0

to normalne zjawisko. skoro bierzesz regularnie takie leki, to wzrasta tolerancja, a efekty zaczynają słabnąć. nie wiem jakiej porady tutaj oczekujesz, bo są raczej dwie możliwe opcje. albo zacząć schodzić i obniżać tolerancję, albo zwiększyć dawkę do takiej, która zalecza objawy. co do wzmacniających substancji, to nie ma raczej żadnego magicznego środka. inne depresanty mogą wzmocnić działanie alprazolamu, z alkoholem nie radzę łączyć. być może baklofen bądź pregabalina by nieco wzmocniły efekt anksjolityczny i pomogły ograniczyć nieco używanie.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Twarde narkotyki przed południem. Ronnie Ferrari śpiewał o amfetaminie w "Pytaniu na śniadanie"

TVP chyba nie do końca wiedziało, co robi, zapraszając do studia Ronnie'ego Ferrari ;)
  • 1621 / 325 / 0

być może baklofen bądź pregabalina
Nie chciałem tego polecać, bo to droga do nikąd. ;)
  • 85 / 5 / 0

Pregabaliny i baklofen nie stosowałem, przyjmuję przeciw depresyjnie na stałe ssri od psychiatry paroksetynę. Doraźnie ale nie w dawkach dobowych tylko co parę dni biorę dla rozluźnienia przy napadach lękowych, kiedy mam odruchy wymiotne na tle nerwicowym i ścisk w klatce piersiowej clonozepam. Clon wzmocni działanie alpry? Mam też chlorprotiksen ale pytanie do bardziej doświadczonych jest sens łączyć to z alprą żeby uzyskać zwiększone działanie alpry?
  • 1503 / 314 / 0

leków przeciwdepresyjnych nie zażywa się doraźnie, aby uzyskać efekt terapeutyczny trzeba je brać regularnie, zgodnie z zaleceniami psychiatry. te leki to odrębna kwestia i nie będę się rozwodził czy warto je brać czy nie, ale powiem tylko, że one nie mają prawa na ciebie działać od razu i cię nie rozluźniają, wkręcasz sobie jakieś bzdury. klonazepam i alprazolam połączony razem jest bez sensu, efekty się wzmocnią, ale równie dobrze możesz zażywać większą dawkę jednego, zamiast mieszać oba. chlorprotyksen sobie odpuść, dobrze ci radzę.
  • 26 / 5 / 0

To prawda lecz wydaje mi się, że kolega miał na myśli klonazepam (że to bierze doraźnie na nerwice i lęki). Od siebie odradzam takie ogłuszacze na lęki. Kaliber oddziału psychoz w psychiatryku dla najcięższych przypadków już lepiej rolkę 5mg. Jak się używa doraźnie to zadziała doskonale.
  • 85 / 5 / 0

Przodownik źle mnie zrozumiałeś, wiem jaka jest różnica w działaniu między ssri i benzo. Miałem wtedy na myśli przy rozluźnieniu i działaniu doraźnym clona. Poprostu napisałem nie do końca zrozumiale, nic sobie nie wkręcam. Pytanie jak biorę 1mg alpry to ile brać mg pregabaliny żeby uzyskać wzmocniony pożądany efekt przeciwlękowy a nie zaszkodzić
  • 392 / 20 / 0

Ja ogólnie zaliczyłam w ciągu czasu kiedy mnie tu nie było 3 nieudane odwyki i muszę jeść 5mg żeby normalnie funkcjonować nie mieć padaki i skreta. Odstawienie silniejsze zawsze ode mnie.
  • 85 / 5 / 0

Ja biorę 4 mg co trzy, cztery dni dla rozluźnienia napiętych mięśni. Jak chcę szybko urwać film i nic nie czuć biorę midazolam albo zolpidem. Czuję że potrzebuję zwiększać dawki clona żeby uzyskać efekt rozluźniający. Nie chcę przebić granicy 4 mg, czy tolerka szybko rośnie? Na poranny początek dnia biorę 1 mg alpry żeby w pracy jakoś funkcjonować bo deprecha niszczy mi psyche. Biorę paro ale czuję jakby to chuj dawało
  • 340 / 30 / 0

21 października 2019Piolun pisze:
Ja biorę 4 mg co trzy, cztery dni dla rozluźnienia napiętych mięśni. Jak chcę szybko urwać film i nic nie czuć biorę midazolam albo zolpidem. Czuję że potrzebuję zwiększać dawki clona żeby uzyskać efekt rozluźniający. Nie chcę przebić granicy 4 mg, czy tolerka szybko rośnie? Na poranny początek dnia biorę 1 mg alpry żeby w pracy jakoś funkcjonować bo deprecha niszczy mi psyche. Biorę paro ale czuję jakby to chuj dawało
rośnie jak jasny chu*j, jak 2 tygodnie temu pakę alpry zrobiłem w 2 dni- zdałem sobie jasno sprawę, że mam z tym "lekiem"(dragsem powinienem powiedzieć) jakiś problem
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata