Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1162 / 258 / 0

Post wyżej piszę o tym, że na początku przygody z benzo starczało mi 0,25mg, moja matka zaś ledwo się ruszała po takiej dawce, poza tym nie bez powodu robią tabletki 0,5mg i 0,25mg.
  • 626 / 31 / 0

Coś w tym jest ostatnio postanowiliśmy się złożyć ze znajomym na orginalny xanax 1mg. Ja testowałem od 1mg w jeden dzień , drugi 2mg aż do 4mg. I W porównaniu z takim najtańszym alpragenem to jak zjadłem 1mg xana to czułem się jakoś jak po 3mg najtańszego polskiego zamiennika. Drugie co rzuciło mi się w oczy to ta klarowność umysłu i całego otoczenia. Trzecie co wchodzi ,szybko działa lekko dłużej niż inne.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Parę 20-latkow ze śródmieścia zdradził zapach marihuany

Policję o nietypowym zapachu poinformował sąsiad stojący na balkonie.
  • 7235 / 750 / 0

Dla początkującego z niska, bądź zerowa tolerancja na benzodiazepiny najlepsza dawka to 0,5 mg.Tyle wziąłem ze średnia tolerancja i zadziałało bardzo prospołecznie.BTW.Jedyne dawki alpry które tak działały ( kilka epizodów z 0,5 mg ) a później znikła cala magia i przerzuciłem się na klonazepam i lorazepam. :tabletki:
  • 8490 / 1137 / 0

14 czerwca 2019Rokison pisze:
... I W porównaniu z takim najtańszym alpragenem to jak zjadłem 1mg xana to czułem się jakoś jak po 3mg najtańszego polskiego zamiennika...
Cieszę się, że nie jestem jedynym, który czuł różnicę między Xanaxem, a generykami : )
  • 38 / 6 / 1

Nie martw się jezus, ja też czuję różnice, dlatego zawsze stawiam na jakość, ale to zależy od tego jak kto ma wyczulone zmysły, dla niektórych np. każda cola smakuje tak samo a ktoś inny rozróżni i nie będzie pił generyków :D ze względu na biodostępność, która jest uwarunkowana procesem produkcji i substancjami uzupełniającymi po prostu lek oryginalny działa lepiej niż leki odtwórcze, ale Ci co piją cole original no to pewnie preferują generyki i tej różnicy nie widzą.

Ja polecam 0,75-1 mg na pierwszy raz, co zresztą jest zbieżne z opiniami powyżej.
  • 8490 / 1137 / 0

Bardzo dobre porównanie z tą Colą : )
Przecież Cola z Biedronki marki Hoop to napój gazowany bazujący na składzie oryginalnej Coca Coli więc MUSI smakować tak samo!! A ci, co twierdzą, że oryginalna Coca Cola smakuje lepiej, tylko sobie wmawiają i oszukują samych siebie!!
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 114 / 0

Tez mnie cieszy, ze nie jestem odosobniony. Jezeli ktos jeszcze ma watpliwosci w tym zakresie, pare stron wstecz zacytowalem post Oxana.
Z innej beczki, odstawilem benzo, w ktore powoli zaczalem sie wjebywac (znowu). W poprzednim miesiacu mialem tylko 30 x 025 alprazolamu na caly maj, w czerwcu lece juz zupelnie bez benzo. Do tego znacznie ograniczylem ilosc spozywanego alkoholu. Jest dobrze, chociaz zdarzaja sie chwile ostro nasilonego leku (w szczegolnosci weekendami) - kiedy musi poleciec "szybkie piwo" co by przygasic kino w glowie.
Użytkownik zbanowany
  • 2479 / 183 / 0

mi się nadal nie chce wierzyć w różnicę, w końcu to wszystko przecież robione jest medycznie, pod kontrolami etc.
tylko ja nie mam za bardzo porówniania, bo kiedyś jadłem trochę alpragenu (na starcie przygody z alprą, więc klepały pięknie) a od dłuższego czasu jedynie xany dwójki

jest nowy wątek specjalnie do dyskusji o generykach, zapraszam tam, za ciągnięcie tego tematu po raz setny w ogólnym - w przyszłości będą warny//picabia
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 114 / 0

Mam troche stresow silniejszych, glownie w pracy ostatnio, ale jakos daje rade bez tych tabletek. Mysle ze bylem 1 noga w gownie juz. Niby sa przerwy i nie ma typowych ciagow, ale na przestrzeni ostatnich 2-3 lat czestotliwosc brania wzrosla wiec przystopowalem.
  • 134 / 5 / 0

Ostatnio dosyc mocno zabawiam się z klonami - jak duży ma wpływ na to tolerka na alprę? Na logikę gdy brałem po 2mg alpry a teraz nawet po 6mg klona to na to pierwsze musi się wyrobić?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 1064 uczestników Wejdź na czata