Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 6040 Strona 586 z 604
Rejestracja: 2017
  • 281 / 58 / 0


@Roade to zależy co rozumiesz pod pojęciem "skręca mnie".
Rejestracja: 2011
  • 6350 / 551 / 0


24 marca 2019Roade pisze:
Ile powinna działać alpra 1mg? Wziąłem wczoraj koło 22 i dopiero teraz mnie skręca żeby wziąć, czy to raczej uzależnienie psychiczne myślicie?
alprazolam działa 4 - 6 godzin.To uzależnienie psychiczne.O skręcie fizycznym nie ma mowy.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Prowadzi salon prasowy, a słyszy: "Niech pani da dopalacze"

Pani Dorota mierzy się z nieustanną obserwacją i nalotami młodzieży szukającej dopalaczy. Wszystko dlatego, że poprzednio był tu sklep... z dopalaczami.
Rejestracja: 2016
  • 31 / / 0


24 marca 2019Roade pisze:
Ile powinna działać alpra 1mg? Wziąłem wczoraj koło 22 i dopiero teraz mnie skręca żeby wziąć, czy to raczej uzależnienie psychiczne myślicie?
Onset of action less than an hour[2]
Elimination half-life Immediate release: 4–6 hours[3]
Extended release: 11–16 hours[3]
Duration of action 6 hours[2]

https://en.wikipedia.org/wiki/Alprazolam


Na pol dnia da sie wytrzymać
Rejestracja: 2019
  • 7 / 1 / 0


@Roade
Ja po miesiąvu brania bardzo dużych dawek, odstawiłem i na drógi dzień nie czułem nic prócz chęci zarzucenia. Ale kolejnego dnia to już "mnie wykręcało" ból głowy, rozmazany obraz, odczucie jak zjeby po fecie i groszku które trwały 6 dni. Do tego alkochol w ogóle nie klepał co było dość dziwne.. przez te 6 dni spałem łącznie może 8 godzin. Najgorsze w tym jest, mój dalszy pociąg do tego specyfiku mimo takiego bólu jaki przeszłem. :psycho:
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Siema ćpaki :) na wstepie chcę zaznaczyć, że borykam się z depresją, biorę paroksetyne, 20 mg dziennie (nie wiem czy pomaga przy depresji, "poprawiła" nerwice,) pale przy tym mj, nie duże dawki, po 0.5 g max. Przy odstawieniu buchów a chcę to teraz zrobić na dłuższy okres bo czuje że paro nie oddaje całej swojej mocy na mnie przy mj, mam problemy z zasypianem, lw
Ek

Lekki, dół na maxa.
Jednak po całym dniu mam dość, swojej osoby, wszystkiego jednym słowem. Chcę normalnie zasnąć i chociaż godzinę przed snem mieć na wszystko wyjebane. Co polecacie bardziej? rolki, alpre a może coś innego? Dodam że pale ok. 10 lat, przez długi czas trawa dawała mi te efekty co bym chciał, jednak od około roku zaczęła działać na mnie paranoidalnie ale dalej pale bo nie znam innego sposobu/ środka żeby się zrelaksować i zasnąć. Wiem, pewnie wg was to krom do wjebania się w benzo, ale wole łykać tabletke przed snem. Nie chcę odbiegać od tematu. Mam dość... Pomóżcie. Proszę. :( :alergia:
Rejestracja: 2019
  • 94 / 2 / 0


Znam to, bezsenność a jak już uśniesz to budzi cię koszmar
Rejestracja: 2016
  • 173 / 16 / 0


Zauważył ktoś wyjątkową suszę w ustach po połączeniu alpry z alkoholem? Czułem suszę taką jak po fecie lub pixach. Lub może to było spowodowane rozpuszczaniem tabsów w ustach?
Rejestracja: 2016
  • 389 / 122 / 2


Na pewno nie. Suchość w ustach jest znanym skutkiem ubocznym działania alpry.
Rejestracja: 2016
  • 173 / 16 / 0


Nie zauważyłem na "trzeźwo" tego uboka. Ale ostatnio jak popiłem to się zastanawiałem czy przypadkiem czegoś innego jeszcze nie podjadłem przez tą suchość...
Rejestracja: 2019
  • 91 / 9 / 0


Ja pierwszy raz przechodzę właśnie przez zespół odstawienny po alprze. Nigdy jeszcze nie czułem, żebym był aż tak uzależniony psychicznie. Przejebane, 30 mg po 4 dniach zeszło, teraz aż mnie skręca przez myśl, że nie mogę wziąć. Kurwa, ciężko
Posty: 6040 Strona 586 z 604
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 64 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Pudlo88 i 3 gości