Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 4 / / 0

Siema ćpaki :) na wstepie chcę zaznaczyć, że borykam się z depresją, biorę paroksetyne, 20 mg dziennie (nie wiem czy pomaga przy depresji, "poprawiła" nerwice,) pale przy tym mj, nie duże dawki, po 0.5 g max. Przy odstawieniu buchów a chcę to teraz zrobić na dłuższy okres bo czuje że paro nie oddaje całej swojej mocy na mnie przy mj, mam problemy z zasypianem, lw
Ek

Lekki, dół na maxa.
Jednak po całym dniu mam dość, swojej osoby, wszystkiego jednym słowem. Chcę normalnie zasnąć i chociaż godzinę przed snem mieć na wszystko wyjebane. Co polecacie bardziej? rolki, alpre a może coś innego? Dodam że pale ok. 10 lat, przez długi czas trawa dawała mi te efekty co bym chciał, jednak od około roku zaczęła działać na mnie paranoidalnie ale dalej pale bo nie znam innego sposobu/ środka żeby się zrelaksować i zasnąć. Wiem, pewnie wg was to krom do wjebania się w benzo, ale wole łykać tabletke przed snem. Nie chcę odbiegać od tematu. Mam dość... Pomóżcie. Proszę. :( :alergia:
  • 171 / 8 / 0

Znam to, bezsenność a jak już uśniesz to budzi cię koszmar

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

1 na 4 dorosłych w Anglii uzależniony od leków?

Według niezależnych badań organu Public Health England (PHE), nawet co 4. dorosła osoba w Anglii może być uzależniona od leków.
  • 196 / 18 / 0

Zauważył ktoś wyjątkową suszę w ustach po połączeniu alpry z alkoholem? Czułem suszę taką jak po fecie lub pixach. Lub może to było spowodowane rozpuszczaniem tabsów w ustach?
  • 517 / 261 / 2

Na pewno nie. Suchość w ustach jest znanym skutkiem ubocznym działania alpry.
  • 196 / 18 / 0

Nie zauważyłem na "trzeźwo" tego uboka. Ale ostatnio jak popiłem to się zastanawiałem czy przypadkiem czegoś innego jeszcze nie podjadłem przez tą suchość...
  • 259 / 33 / 0

Ja pierwszy raz przechodzę właśnie przez zespół odstawienny po alprze. Nigdy jeszcze nie czułem, żebym był aż tak uzależniony psychicznie. Przejebane, 30 mg po 4 dniach zeszło, teraz aż mnie skręca przez myśl, że nie mogę wziąć. Kurwa, ciężko
  • 42 / 4 / 0

Chciałbym zamienić alprazolam na Bromazepam. Obliczylem że aby uzyskać ten sam efekt przeciwlekowy jak przy Xanaxie (biorę 4mg) muszę zażyć około 45mg bromazepamu. Powinienem od razu brać taka dawkę żeby zadziałała przeciw lękowo czy trochę ja zmniejszyć?
  • 396 / 44 / 0

24 marca 2019UJebany pisze:
@ludecki12
Dlatego przed wyjściem na imprezę należy wziąć 2 -3 tabsy, resztę zostawić w domu i mamy po problemie.Raczej małe prawdopodobieństwo, ze wrócisz do domu po resztę.
A no śmieszne to jest że większość tak ma, że jak się ma całą pake i połączy z alko to na drugi dzień puste blistry i czeski film %-D
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 110 / 0

26 marca 2019klemcio97 pisze:
Chciałbym zamienić alprazolam na Bromazepam. Obliczylem że aby uzyskać ten sam efekt przeciwlekowy jak przy Xanaxie (biorę 4mg) muszę zażyć około 45mg bromazepamu. Powinienem od razu brać taka dawkę żeby zadziałała przeciw lękowo czy trochę ja zmniejszyć?
Bromazepam nie dla Ciebie. Ten statek już odpłynął. Niedługo nawet alprazolam przestanie działać.
Powodzenia %-D
  • 7348 / 863 / 0

4 mg alpry to już w ch dużo. Bromazepam zadziała, ale nie ma co liczyć na to słynne, pluszowe uczucie.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata