Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 281 / 58 / 0

[mention]wentyl12[/mention]

Jeśli jesteś świeżak w benzo to nie więcej jak 0,5 mg. A 1 mg to już absolutne maksimum, jeśli chcesz to zapodać w celach rekreacyjnych. Większa ilość Cię po prostu uśpi.
  • 1536 / 246 / 0

Otóż to. A z niepamięci następczej żadnego pożytku. Nawet jak będzie miło (chociaż zwykle jest dosyć, hmm, groteskowo), to i tak nie będziesz tego pamiętać. 0,5 mg max.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Kobieta próbowała wnieść narkotyki na teren zakładu karnego. Okazało się, że była poszukiwana

W czwartek, 11 kwietnia na terenie Zakładu Karnego w Garbalinie realizowane były widzenia osadzonych z najbliższymi. W tym to dniu, dzięki czujności funkcjonariusza, nie doszło do wniesienia na teren ścisły jednostki penitencjarnej substancji narkotycznej. ...
  • 281 / 58 / 0

Nawet jak będzie miło(...)
Po alprze zawsze jest miło. :-) Tylko szkoda, że to tak krótko trwa...
  • 3 / / 0

Mój pierwszy raz z xanami.
Najebany już wcześniej pięcioma piwami zjadłem 1mg. Spoko, lekki luz, palimy lola.
Popijając kolejne piwko dorzucam kolejnego po czym powoli zacząłem urywać film, ale humor też lepszy i lepszy a nogi coraz bardziej miękkie.
Wiem, że tej nocy puściły mi totalnie hamulce, rozdawałem xany a samemu dojadłem napewno kolejnego (w sumie 3mg i 7 piw).
Co gorsze jednym z moich ostatnich wspomnień jest to jak dojadam pół piguły niebieskiego mitsubishi co spowodowało totalne upośledzenie. Nie potrafiłem chodzić, utrzymać piwa w ręce, ledwo otwierałem mordę próbując coś wybełkotać. Raczej uważam z emą a po xanach miałem totalnie wyjebane co było mega głupie. Znajomi mówili, że zaczynałem mówić i po 4 sekundach nie pamiętałem o czym mówiłem. Pojebane było to, że podobno przez całą noc mimo totalnego leniwca, problemem z napięciem mięśni itd. raczej starałem się być aktywnym (to pewnie skutek tego mitsu).
Ocknąłem się rano, siedząc ze znajomymi którzy byli wtedy na emie i nagle przerwałem rozmowę pytając co się odjebało. Wtedy zdałem sobie sprawę, że nic nie pamiętam. To był pierdolony teleport.
Zerknąłem do portfela a w nim nie było połowy mitsu (pamiętam, że zjadłem tylko pół).
Uwierzcie, że zdarzało mi się zrywać filmy ale to była totalna amnezja.
Po połowie roku dziewczynie udało się namówić mnie znów na xany i tym razem kulturalnie, 1mg + piwko, następnie znów 1mg + piwko i było zajebiście. Pluszowo prawie jak na emie, kręciliśmy się w kółko do muzyki jak debile. Ogólnie kozak.
Podsumowując to alpra tylko na spokojnie, z chłodną głową i najlepiej chować ćpanie a będzie zajebiście xd
  • 6395 / 556 / 0

@wentyl12
Zdecydowanie 0,5 mg.1 mg na 99 % ciebie uśpi.
  • 5443 / 543 / 0

Jeśli nie było wcześniej jedzone benzo, to 0.25 mg - na pewno zadziała, a szkoda trochę startować z większego pułapu. 1 mg odpada, bo zetnie z nóg.
  • 281 / 58 / 0

A i zapomniałem napisać - najlepiej tę alprę zarzuć podjęzykowo. Jest paskudna w smaku, ale za to ma wtedy genialny wjazd. :-)
  • 503 / 41 / 0

1mg na pierwszy raz ( leze drugi dzien z grypą ) , 7h snu w srodku dnia. udało sie przespac ostre i chwilowe bóle brzucha ktore mecza mnie od kilku dni.
po obudzeniu 2mg, fajne to :))) nie moge sie doczekac skuna........................ ogień! a mysle sobie o browarku na wieczór :3
  • 396 / 27 / 0

10 października 2018UJebany pisze:
@wentyl12
Zdecydowanie 0,5 mg.1 mg na 99 % ciebie uśpi.
Może to zależy od człowieka, ale ja jadłem zolpidem przez 3 lata 2 tabsy codziennie i w styczniu postanowiłem zmienienic usypiacza. Zajebałem Alpragen 0,5 mg i nic, 2,3,4 i nic nie czułem nic usypiającego. w końcu położyłem się spać ale bez przymusu chemicznego. następne 2 dni chodziłem przymulony. jako usypiacz tj słaba opcja, na zbijanie faz, psychoz kurewsko dobra opcja - tab. prawdy, mówisz co chcesz powiedzieć, na wszystko wyjebane masz jakie opinie co o Tobie myślą inni itp itd.
  • 5443 / 543 / 0

alprazolam nie jest lekiem nasennym.
Kompletnego nowicjusza, który nigdy nie wpływał lekami na swoje GABA, potrafi jednak uśpić, choć to też kwestia osobnicza (i dawki).
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata