Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 5436 / 540 / 0

07 października 2018makabaka pisze:
Pfizer chyba nie lubi Polaków bo wszystko u Nas z pod ich szyldu jest drogie.
Nie wiem, od czego zależą ceny leków, ale w wielu krajach w Ameryce południowej wyroby dużych koncernów są absurdalnie drogie. Wyobraź sobie paczkę Xanaxu 0.5 za ok 12 000 pesos (Chile 6 lat temu), czyli jakieś 67 zł.
Dla przeciętnego obywatela to cena z kosmosu. Na szczęście mają krajowe zamienniki - ok 2 zł za tą samą substancję (choć jakościowo jest wyraźnie słabsza).
  • 135 / 9 / 0

Cholera wie od czego to zależy cena np Xanaxu. Tak jak pisałem ten chyba angielski to ok 45zł, grecki ok 25zł. U was jakie ceny są?Ja z południowo wschodniej Polski.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

W Polsce od picia alkoholu umiera rocznie jedno miasteczko - 12 tys. osób

Rocznie w Polsce od alkoholu umiera małe miasteczko - 12 tys. osób, a ograniczenie punktów sprzedaży na poziomie samorządowym okazało się porażką.
  • 555 / 43 / 0

Uwielbiam alpre na zakończenie zabawy z innymi uzywkami (stymulanty lub psychodeliki) - pomaga wyciszyć się i zasnąć. Jednak jej efekty odczuwam nawet przez 72h...
Senność, zmęczenie, ogólne przymulenie.
Najczęściej biorę 1 mg raz na kilka miesięcy : o
  • 19 / / 0

Pytanko, miał ktoś może po alprze paraliże senne? wczoraj sobie na dobre spanko zarzuciłem 0.5mg wersja SR, przy mixie z ketrelem fajnie się spało, tylko jak od 6 rano mi wystartowały paraliże senne to głowa mała, co się przebudziłem to się ruszyć nie mogłem przez minutę + dzwonienie w uszach i tak od 6 do 7 rano gdzieś to trwało.
  • 6373 / 551 / 0

08 października 2018ravez pisze:
efekty odczuwam nawet przez 72h...
Ludzie dorzucają po kilku godzinach a ty masz efekty przez 72 godziny :wall:
Chyba to co brałeś to nie był alprazolam...
  • 2693 / 200 / 0

09 października 2018drakan9 pisze:
Pytanko, miał ktoś może po alprze paraliże senne? wczoraj sobie na dobre spanko zarzuciłem 0.5mg wersja SR, przy mixie z ketrelem fajnie się spało, tylko jak od 6 rano mi wystartowały paraliże senne to głowa mała, co się przebudziłem to się ruszyć nie mogłem przez minutę + dzwonienie w uszach i tak od 6 do 7 rano gdzieś to trwało.
Tak mieli ludzie , o ile się nie myle to dyskusja na ten temat toczyła się kilka stron wstecz.
  • 555 / 43 / 0

09 października 2018UJebany pisze:
08 października 2018ravez pisze:
efekty odczuwam nawet przez 72h...
Ludzie dorzucają po kilku godzinach a ty masz efekty przez 72 godziny :wall:
Chyba to co brałeś to nie był alprazolam...
alprazolam ma okres półtrwania w organizmie rzędu 12–15 godzin.
Biorę alprę prosto z apteki, więc nie jest to żadna inna substancja.

Nie mówię, że po 72h nadal jestem nagrzany - po prostu dopiero po takim czasie wracam w 100% do normy.
  • 257 / 17 / 0

07 października 2018jezus_chytrus pisze:
Nie wiem, od czego zależą ceny leków, ale w wielu krajach w Ameryce południowej wyroby dużych koncernów są absurdalnie drogie..

Wydaje mi się, że ceny też są zależne od popytu danego leku w polszczególnych krajach. Masowa produkcja - dużo klientów to cena niższa. Mała produkcja, bo mało chętnych to ceny wyższe. Chcą zarobić. Tak to jest bynajmniej wśród tych biednych chorych ludzi z rzadkimi chorobami, których jest garstka. Wyprodukowanie leku dlak tak małej liczby pacjentów wiąże się z wyższymi kosztami. Tak to sobie kminie. Najprawdopodobniej jednak chodzi o markę, renomę, szpan. Ciekawe tylko czemu w Grecji tak tanio, może zaczęli obniżać ceny jak kryzys pierdolnął i nikt nie kupował oryginału. EXCUSE ECONOMIC OFFTOP
  • 2 / / 0

ile alpry na pierwszy raz? 1mg starczy? 60 kg
  • 2693 / 200 / 0

W jakim celu?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata