Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0

...kto z was uzywa ZOMIRENU lub XANAXU...., opiszcie wasze reakcje...jakie dawki, odczucia....itp

Użytkownik nieaktywny
  • 533 / 5 / 0

Tabs pisze:
...kto z was uzywa ZOMIRENU lub XANAXU...., opiszcie wasze reakcje...jakie dawki, odczucia....itp
Już pisałem to w pytę razy. Radzę jeść maksymalnie 1-1,5mg, takie dawki powodują ogólną wesołość i ogłupienie, dobra rzecz jak mamy do załatwienia jakieś sprawy na mieście czy spotkanie z dziewczyną :) Nie radzę przekraczać tego progu bo film się urywa.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Inwestujesz w konopie? Ten rynek wart jest miliardy

Medyczną marihuaną zainteresowało się wiele firm, głównie na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Rozwojowi branży zaczęły sprzyjać także nowe regulacje. Dzisiejszy rynek legalnej marihuany jest już wart miliardy dolarów, a spółki z tej branży są notowane na giełdach.

• 42 / / 0

Mam przepisane przez psychiatre, mam jeść rano jedną tabletke zomiren 0,25 + 1/2 rexetin ale biore rano tylko rexetin i co kilka dni 1 - 1,5 zomirenu. Najwyzej wpadne i nie wyjde z nałogu konając jak jebany kundel.

Użytkownik nieaktywny
  • 297 / 5 / 0

kerovnik ci na to nie pozwoli bo ci nie bedzie pisal kwitow na tyle tabletek. a rexetin to co to jaki antydeepresant. uwazaj bo to tez z rondla chemicznego i tez moze miec za dwa lata jakies porycia

• 42 / / 0

Pisalam o tym w aptece :
Kazda tabletka rexetinu zawiera 20mg paroksetyny ( co odpowiada 22,76mg półwodzianu chlorowodorku paroksetyny)

Zachować szczególną ostrożność stosując lek Relaxetin :

dzieci i młodzież ( od 7 - 17 lat ) - blablabla.... W badaniach klinicznych przeprowadzonych u dzieci i młodzieży leczonych paroksetyną obserwowano zachowania związane z samobójstwem ( próby, myśli samobójcze) oraz wrogość ( przeważnie agresja, wrogie nastawienie wobec otoczenia, przeciwstawianie się i złość)

w zasadzie ponoć nic nie daje, narazie nie wiem nie probowalam więkzych dawek

a kierovnik to mi przepisał naraz 3 opakowania czyli 90 tabl. 2 opakowania po 0,25 i jedno 0,5. Ale chóy z nim :-O

Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 12 / 0

Pisałem Ci już na smartshopie, a tu powtórzę. Paroksetyna nie jest do ćpania, ale jest dobrym antydepresantem.

• 42 / / 0

toć wiem, odpowiadałam na pytanie antlera " a rexetin to co to jaki antydeepresant. "

Użytkownik nieaktywny
  • 533 / 5 / 0

Musisz niestety poczekać miesiąc lub troche więcej, żeby Rexetin zaczął działać ;( Niestety, taka jest C H SSRI.

Natomiast iMAO (Aurorix) już po paru dniach brania zwiększa koncentację i poprawia nastrój, niestety ma wiele interakcji z narkotykami ;( Ale nie można mieć wszystkiego.

Użytkownik nieaktywny
  • 50 / 1 / 0

paroteksyne bralem poprzednio i jezeli sadzisz ze to cie zmienic to jestes w bledzie!
fajne sa po niej stany maniakalno-depresyjne z ogromna iloscia energi i dolem emocjonalnym gdzie kazdy ostry przedmiot wydaje sie atrakcyjny
co do innych objawow ubocznych to nie odczulem ale to zapewne bylo spowodowane duzym stezeniem dopaminy w centralnej czesci mojego mozgu
itsabrainthing u know
rozumiec, zakceptowac i isc do pracy
Użytkownik nieaktywny
  • 114 / / 0

'Alprazolam' bardzo lubię i jest o wiele lepszy bynajmniej dla mnie od 'Diazepamu'. Relanium 5mg musze zjeść 20tab i zapić jakimś mocnym piwem wtedy mam przyjemną banie. A wracając do Alprazolam to jest bardzo przyjemną benzo i 1mg odbpowiada 10mg diazepamu. Osobiście jem 'Zomiren 1mg (Alprazolam)' bo jest najtańszy.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata