Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 7651 Strona 3 z 766

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 533 / 7 / 0

Alprazolam to gówno. Drogi jak chÓj. 100x bardziej wole diazepam, daje większą przyjemność, przyjemne rozluźnienie mięśni, relaksacja umysłu.

Ale jeśli już brać to w dawkach 0,75-1,00mg (jak nie masz tolerancji). Najlepiej nie przekraczać 1,5mg bo film się urywa.

Po takich dawkach robi się trochę weselej, puszczają hamulce, lepsza gadka. Nie spodziewaj się "kwasowych lotów" po tym środku.

Ale i tak 100x bardziej polecam diazepam.

 

ahn

Rejestracja: 2006
  • 1 / / 0

A zdobyłeś od lekarza? Czy jakoś inaczej? Pytam, bo próbuje zdobyć neurol 1 mg bezskutecznie...

Sorry, że lekko nie na temat. Mam nadzieje, że nikt nie da mi bana :)

Pzdr.

O konopiach w Radio Maryja – audycja i transkrypcja

Transkrypcja Wolnych Konopi z audycji o konopiach w Radio Maryja. Jedna z najrzetelniejszych audycji jaka ostatnimi czasy pojawiła się w polskich mediach - serio.

NTSB: Większa liczba pilotów zażywających silne leki i narkotyki

Zgodnie z raportem "2013–2017 Update to Drug Use Trends in Aviation" opublikowanym przez Narodową Radę Bezpieczeństwa Transportu (NTSB), w organizmach pilotów, którzy uczestniczyli w wypadkach śmiertelnych w większym stopniu niż kiedyś stwierdzano obecność silnych leków i narkotyków.

 

Rejestracja: 2006
  • 210 / 3 / 0

[quote="ahn"]
Sorry, że lekko nie na temat. Mam nadzieje, że nikt nie da mi bana ]

Oj nie licz na to, ostro przegiąłeś stary :P

 

Rejestracja: 2006
  • 1157 / 13 / 0

Najlepiej brac po 1-2 mg. Jak wezmiesz przed snem to mozesz spodziewac sie realistycznych snow. Aha, i to jest lek przeciwlekowy silnie uzalezniajacy, wiec lepiej go nie brac codziennie, tylko w czasie ataku paniki np. albo jak musisz zalatwic jakas wazna sprawe. Ten lek w dawce 0,5-1 mg znakomicie nadaje sie na wszelkiego rodzaju sprawdziany, klasowki. Nie zamula, a nawet lepiej sie mysli (przynajmniej w moim przypadku), ale trzeba zaczynac od malych dawek, bo niektorzy po 0,5 mg spia na stojaco:) i nic wtedy np. na sprawdzianie nie napiszesz.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

no 1mg, 2mg i rozmowa idzie lepiej, jezeli jestes osoba z natury kontaktowa, to nie ma sensu tego brac. benzosy sa raczej subtelne (na krotka mete).

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / 4 / 0

ja mam 1 mg zolmiren i powiem wam szczerze, ze uzalezniony od alprazolamu bylem 2 lata temu a nadal 1 mg to dawka po ktorej czuje minimalny light, czy ta tolerancja sie nie cofa? po 2 mg czuje wyluzowanie, ale zeby sie fajnie poczuc musialbym zapodac wiecej i to mnie wkurwia ;-)

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0

...po 30 mg relanium nawet spacmi się nie chce, ...ale wziąłem wczoraj 0,5 mg Zomirenu i miałem tak realistyczny sen, że jak rano wstałem jakis czas mi zajęło czy to wszystko co mi się śniło działo się naprawdę...

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 242 / 3 / 0

...ale wziąłem wczoraj 0,5 mg zomirenu i miałem tak realistyczny sen, że jak rano wstałem jakis czas mi zajęło czy to wszystko co mi się śniło działo się naprawdę...
cool,dawno dawno temu po 3,5mg alprazolamu [pb] byłem tak narąbany że musiałem do wyra się położyć.i sny rzeczywiście były,ale akurat to co mi się przyśniło nie podobało mi się...

z benzodiazepin najbardziej paskudną jest lorazepam.najszybciej uzależnia.wbrew powszechnym opiniom krążącym na tym forum że to alprazolam czy klonazepam jest najbardziej niebezpieczną.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0

...cholipcia zomire niby to lek przecielękowy, ale sny po nim wcale nie uspakajają, raczej straszą i nie są ciekawe. nawet za bardzo realistyczne... 8-( 8-( ;-)

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0

...co za sen...biegłem przez las...i ocknąłem się w środku nocy na..... klatce schodowej :-D :-D :-D :huh: :huh: :huh:
Posty: 7651 Strona 3 z 766
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 789 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: miksss, Palacz07 i 7 gości