Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 11006 • Strona 1096 z 1101
  • 533 / 131 / 0
@rednopacjent to nie lek, a raczej Twoje zachowanie odpycha kobiety. Jeszcze nie słyszałem o takim przypadku, żeby alprazolam odpychał kobiety. Wręcz odwrotnie, powinieneś być bardziej pewny siebie. Po 0,5 bez tolerki nie powinno być widać na ciele zmian, np. opadniętych powiek. Obserwuj jak się zachowujesz.
  • 468 / 89 / 0
23 lutego 2023rednopacjent pisze:
Czy po jednej tabletce 0.5mg może być lekko widąć, że jest się pod wpływem? Jestem ogólnie wrazliwy na leki.
O ile znajomi nie zauważają.
Tak widzę po kobietach, że olewaja o wiele częsciej. Mimo że czuje się bardziej rozluzniony.
Więc mam podejrzenie że w lekki sposób może być widać, że jestem pod wływem leku. Przez co tracę zainteresowanie u kobiet
Do granicy 0,5 mg nie powinno być widoczne.
Może Tobie się wydaje, że jesteś bardziej wyluzowany, a one odbierają to jako olewactwo, spłycenie emocji i brak zaopiekowania się.
  • 1450 / 159 / 0
reasumując jem alpre od 2 lat warto się przesiąść na sr w odstawce? i do tego prega + rolki i ucinanie dawek
  • 256 / 69 / 0
SR Powinno pomóc ale SR 1 mg. Pregabalina i rolki też się przydadzą, ale musisz mieć jakiś na to plan
Programista z nerwicą, benzo i z-drugs wyjadacz. Umiem gadać z lekarzami :tabletki:
W razie pytań dot. leków, recept czy zaświadczeń / diagnozy - zapraszam na PW :)
  • 19 / 1 / 0
Ja przeważnie biore clomazepamum tzf 2mg bo na mnie mocniej to dziala, a jak biore Alprazolam albo inne tabsy ktore maja tą sama substancje czynną (xanax, alprox itp)to nie dziala tak fajnie i musze dorzucic jeszcze jedna/wie tabsy zeby zasnac, ale i tak najlepszym lekiem na spanie po stimach to porządny gruby joint i do tego z 2 piwka %-D
  • 256 / 69 / 0
Bo klon dziala 8 godzin i ma half time 20+ godzin. I klon ma małe ale
jednak właścisości hipnotyczne, dlatego lepiej usypia. Ale przeciwlęklwo rządzi alpra i lorazepam z aptecznych
Programista z nerwicą, benzo i z-drugs wyjadacz. Umiem gadać z lekarzami :tabletki:
W razie pytań dot. leków, recept czy zaświadczeń / diagnozy - zapraszam na PW :)
  • 18 / / 0
Mam dziwne pytanie ... Mam niska saturację między 92a 96 czy może być to spowodowane afobamem ? Jakie dawki afo mogą powodować depresję oddechowa ?
  • 340 / 71 / 4
Czy poza afobamem rolę mogę tu odgrywać również inne leki/substancje psychoaktywne? Alprazolam ma bardzo wysoką dawkę śmiertelną (jak wszystkie benzodiazepiny - z tego powodu wyparły barbiturany w lecznictwie) i sam raczej raczej nie doprowadzi do wystąpienia depresji oddechowej, ze względu na występowanie efektu sufitowego. Raczej szukałbym źródła problemu gdzieś indziej.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
  • 18 / / 0
Biorę sterydy na astmę brintelix betabloker no i afobam tyle astmy już dawno nie miałem prześwietlenia płuc spoko serducho niby spoko i tak szukam skąd ta niska saturacja hmm
  • 1585 / 253 / 0
Chyba każdy z nas zna to boskie uczucie, szybsze bicie serca, skok energii pozwalający zapierdalać maratonem do najbliższej, otwartej apteki, która ma nasze bardzo potrzebne leki (ktomalek to konieczność dla każdego lekomana) kiedy wpada SMS na telefon z recką, a na niej oczywiście alprazolam i zolpidem, na kolejnej pregabalina. Pregę łatwo ogarnąć nawet po parę paczek, ale skurwysyny ostatnio wprowadzili jakieś ograniczenia ile pak benzo lekarz może wypisać na raz? Kocham alperkę, bo to jedyne benzo po którym jeszcze nie trafiłem na SOR, normalnie jestem w stanie pracować, wysławiać się i odpowiadać na pytania, a na pytania w stylu "trochę dziwnie dzisiaj pan wygląda, dobrze się pan czuje?" to mówię, że niewyspany jestem, przecież o 4-tej do roboty wstaję. Jedyne benzo, które potrafię sobie rozplanowywać. Lub nie brać jak wiem, że będzie test za parę dni, a ma na tyle krótki okres półtrwania, że w międzyczasie wpierdlam zolpidem z pregabaliną i CHUJA mi mogą zrobić, bo to nie wychodzi.
Lorazepam czy klonazepam to wygląda następująco - pamiętam, jak biorę pierwszą pigułę, a potem rzeczy niesamowite się dzieją na kompletnej nieświadomce. Klon to chyba benzo, do którego mnie cągnie najbardziej, no ale nie mogę tego kurestwa brać ze względu na
konsekwencje :alergia:
Wybaczcie, ale nie odpowiadam na PMy nowych użytkowników w sprawie lekarzy, którzy wystawiają mi recki na IV-P. Ruszcie głową, panowie z komendy. A jak macie mniej niż 18 lat, to wypierdalać do szkoły, a nie bierzecie się za benzo za kasę starych.
ODPOWIEDZ
Posty: 11006 • Strona 1096 z 1101
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.