Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 11003 • Strona 1090 z 1101
  • 6 / / 0
Witam. Mam pytanie z racji małego doświadczenia z benzo. Jestem w 7 miesięcznym ciągu na metaamfetaminie i 6 letnim na marihuanie. Chcę z tym skończyć, nie mogę pojechać na detox. Chcę wspomóc się w domowym detoksie alprą. Dodam że meta i zioło już prawie na mnie nie działają, ale jak nie ich nie ma to świruje. Zmiany nastrojów, stany lekowe i przede wszystkim depresyjne, przez które nie daje rady. Doradzcie proszę czy skóra jest odpowiednia, jak dawkować, jeśli nie skóra to co?
  • 1650 / 227 / 0
@OfiaraMety

mając taki ciąg to tylko detox zew.

I co to znaczy benzo na skórę?! To jakis slang?
What do you think? You break bad?
  • 532 / 131 / 0
Zapewne w słowniku zmieniło alpra na skóra.
Marysie może by odstawił jakoś, ale ta meta to już duży kaliber i alprą to się nie wyleczysz, tylko uzależnisz od kolejnej substancji Panie @OfiaraMety .
  • 4390 / 669 / 0
Znalazłem zaginioną pake alpry, pierw odcięte 4 tabletki z blistra nożyczkami, a dziś reszte czyli 14 tabs po 1mg afobamu w różowych tabletach. Jakoś o 12 zapodałem 1mg oralnie i pieknie mnie trzymało do tej pory, aż się zdziwiłem bo już mnie benzo tak dobrze nie robią, na pewno to 1mg lepiej dziala na mnie uspokajająco niż 2 mg klona. Teraz dorzuciłem 1mg pod język, rozpuściło się dość szybko jakieś 5 min temu i już czuje ze ponownie laduje się dobry efekt uspokajający. Serce tak spokojnie pracuje, już dawno tego nie doświadczyłem. Nawet ostatnio w mixie z kodeina alpra byla jakby niewyczuwalna, zarzuciłem 480mg kody+1mg alpry.

Cieszę się że znalazłem te alpre bo od środy prawdopodobnie ruszam do nowej roboty i się przyda na początki, lepiej się sprawdzi niż klon w takiej sytuacji.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 111 / 10 / 0
Wyszły mi prawie wszystkie próby wątrobowe i cholesteroly źle. Jakaś szansa że alpra na to wpłynęła w okresie 6 miesięcy czy nie?
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 532 / 131 / 0
A jadłeś alperke paczkami i zapijałeś vódeczką?
Nie znając Ciebie i Twojego stylu życia, ale cholesterol wynika z żywienia się "złymi" produktami, a tym tropem idąc poszło na wątrobę. Nie wiem ,jak tam jeszcze u Cb a alkoholem.
  • 383 / 149 / 0
@OfiaraMety
Trawę odstawisz bez problemu wspomagając się alprą czy nawet diazepanem po takim ciągu. Jeżeli chodzi o mete to Ratuj się chłopie, poddaj się, jedź na detoks, najpierw do rodzinnego lekarza po skierowanko, czego tu się wstydzić ?? Choroby ? Zamęczysz się, wykończysz się jak zostaniesz sam w domu bez mety. U mnie na osiedlu już taki był kiedyś odważny. Powiesił się na smyczy dla psa bo się wstydził jechać na detoks który życie by mu uratował. Ale miał za wysokie "ego" i już go niema. Więcej pokory Przyjacielu, oczywiście jeżeli zależy Ci na życiu. Meta to nie papierosy czy trawa, sam tego nie odstawisz w domu, ratuj się i żyj !
Pozdrawiam
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 1907 / 470 / 0
Lepiej relanium jednak jeśli już w benzo lecieć przy odstawieniu jarania bo działa dłużej i nie ma tam takiej sedacji mocnej bo po co. Pregabalina również się może dawać, na ewentualny problem ze snem może być kwetiapina albo mtirtazapina.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 111 / 10 / 0
23 stycznia 2023WALLSTREET pisze:
A jadłeś alperke paczkami i zapijałeś vódeczką?
Nie znając Ciebie i Twojego stylu życia, ale cholesterol wynika z żywienia się "złymi" produktami, a tym tropem idąc poszło na wątrobę. Nie wiem ,jak tam jeszcze u Cb a alkoholem.
Nie. praktycznie nie przekraczałem 2mg dziennie, i doszedłem do tej dawki niedawno. Nigdy nie piłem. Mam nadwagę lub otyłość. Nie wiem ile dokładnie ważę ale ważyłem 80-85kg przy wzroście 176. Jakieś 1.5 roku temu nie miałem stłuszczenia wątroby wg usg, ale ponad rok temu wyszedł mi podstawowy cholesterol ponad normę. Teraz wszystkie wyniki wyglądają jak koszmar i świruję. Mam 100 objawów typu zawroty głowy nudności niespecyficzne bóle brzucha itp...
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 532 / 131 / 0
To nie alpra, chodź lekarzem nie jestem, to jestem przekonany.
Dajmy innym jeszcze się wypowiedzieć, jeśli znajdą się tacy.
ODPOWIEDZ
Posty: 11003 • Strona 1090 z 1101
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.